اتهام قتل به روز رسانی در Floyd مورد 3 دیگر پلیس

توسط امی FORLITI و استیو KARNOWSKIمینیاپولیس (AP) — دادستان در حال شارژ مینیاپولیس افسر پلیس متهم به فشار دادن

توسط ATSHNEWS در 14 خرداد 1399

توسط امی FORLITI و استیو KARNOWSKI

مینیاپولیس (AP) — دادستان در حال شارژ مینیاپولیس افسر پلیس متهم به فشار دادن زانو خود را در برابر جورج فلوید گردن با قتل درجه دوم و برای اولین بار در سطح اتهامات سه نفر دیگر از ماموران در صحنه یک روزنامه گزارش روز شنبه.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید را مارس 25 مرگ برانگیخته گاهی اوقات از تظاهرات خشونت آمیز در سراسر کشور و در سراسر جهان است. افسر درک چوین کار اخراج شد مه 26 و در ابتدا به اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. این سه نفر دیگر از ماموران درگیر شد و همچنین اخراج شد اما بلافاصله متهم شده است.

استار تریبیون گزارش داد گزارش داد که مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون خواهد بود به روز رسانی اتهام چوین در حالی که همچنین شارژ توماس Lane, J. Kueng و Tou Thao با کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم. این روزنامه اشاره کرد متعدد اجرای قانون منابع آشنا با این مورد که صحبت می کرد به شرط ناشناس ماندن.

ارل خاکستری که نشان دهنده خط به اسوشیتد پرس گفت که این گزارش "دقیق" قبل از پایان تماس بگیرید.

به طور گسترده ای دیده می شود اطرافیان تصویری نشان فلوید مرگ برانگیخته گاهی اوقات از تظاهرات خشونت آمیز در سراسر جهان علیه خشونت پلیس و تبعیض است.

فلوید خانواده و معترضان بارها و بارها به نام برای اتهامات جنایی علیه تمام چهار افسران و همچنین جدی تر اتهامات چوین برگزار شد که زانو خود را به فلوید را گردن با وجود تظاهرات که او نمی تواند نفس بکشد و در آنجا ماند و حتی پس از فلوید متوقف شد. فلوید یک مرد سیاه و سفید بود در دستبند او را با چهره و صورت فشرده به خیابان.

قبلا چهارشنبه فلوید خانواده وکیل خواستار آن شدند که تمام چهار افسران شارژ می شود.

"او چرا که او گرسنه به هوا" بن Crump گفت. "او نیاز به یک نفس. بنابراین ما خواستار عدالت است. ما انتظار داریم همه از افسران پلیس دستگیر قبل از ما این یادبود در اینجا در مینیاپولیس, مینه سوتا فردا."

Crump گفت: افسران دیگر قادر به محافظت از یک مرد بود که شفاعت برای کمک و گفت که او نمی تواند نفس بکشد.

Crump با اشاره به شکایت کیفری علیه چوین که گفت که در حالی که فلوید شد شکایت او نمی تواند نفس کشیدن خط خواسته چوین دو بار اگر آنها باید رول او را در کنار او. چوین گفت: آنها باید او را در معده خود را.

"برای ما که قصد" Crump گفت. و او گفت: از سوی دیگر ماموران همدست بودند چرا که آنها موفق به اقدام است.

"ما در انتظار این افسران به اتهام به عنوان همدستان" Crump گفت.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت: در یک انجمن فرمانداران ملی تماس که دولت دادستان کل کیت الیسون در حال حاضر پیشرو تعقیب در Floyd مورد را اعلام بعدا شنبه در افسران. الیسون سخنگوی جان Stiles تایید کرد که الیسون می دهد یک به روز رسانی را به ارائه هر گونه اطلاعات.

پرسنل سوابق منتشر شده از این شهر نشان می دهد چوین در خدمت به عنوان یک پلیس نظامی در ارتش ایالات متحده در اواخر 1990s. پس از استخدام شدن به عنوان یک افسر پلیس در سال 2001 او اعطا شده است دو مدال شجاعت: یکی برای این که بخشی از یک گروه از افسران که باز آتش در یک سلاح سرد مشکوک پس از انسان اشاره کرد و یک تفنگ ساچمهای در آنها در سال 2006 و یکی برای دستگیری مرد دیگری در یک حادثه داخلی در سال 2008. در دومی حادثه چوین شکست یک درب حمام و مرد در معده است.

چوین تنبیه شد در سال 2008 برای کشیدن یک زن از ماشین خود را در سال 2007 frisking او و قرار دادن او در تیم ملی خود را پس از او متوقف شد و او برای بالا بردن سرعت 10 مایل در هر ساعت بیش از حد. خود داشبورد دوربین فعال نیست و یک گزارش گفت که او می توانست در مصاحبه زن در حالی که ایستاده در خارج ماشین خود را.

کوچه 37 و Kueng هر دو پیوست این گروه در ماه فوریه 2019 و نه هر گونه شکایت در فایل های خود را.

لین قبلا به عنوان یک تادیبی افسر در Hennepin County, نوجوان زندان و به عنوان یک افسر عفو مشروط در درمان مسکونی تسهیلات برای پسران نوجوان.

Kueng بود 2018 فارغ التحصیل از دانشگاه مینه سوتا که در آن او کار پاره وقت در دانشگاه امنیتی است. او همچنین به عنوان یک سرقت-پیشگیری افسر در macy's در مرکز شهر مینیاپولیس در حالی که او در کالج.

Tou Thao بومی همونگ سخنران پیوست و نیروی انتظامی به عنوان بخشی جامعه در زمان مسئول خدمات در سال 2008 و ترویج شد و به افسر پلیس در سال 2009. او گذاشته بعد از آن سال با توجه به کاهش بودجه و rehired در سال 2012.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz و وزارت مینه سوتا حقوق بشر روز سه شنبه راه اندازی شد, حقوق مدنی, بررسی, مینیاپولیس, اداره پلیس و تاریخ آن از تبعیض نژادی به امید وادار کردن گسترده تغییر دهید.

رسمی کالبد شکافی توسط شهرستان و معاینات پزشکی به این نتیجه رسیدند که فلوید مرگ ناشی از ایست قلبی به عنوان پلیس مهار او را فشرده و گردن خود را. به پزشکی قانونی نیز ذکر شده فنتانيل مسمومیت اخیر و متامفتامین استفاده کنید اما نه به عنوان علت مرگ است.

Crump و فلوید خانواده سفارش جداگانه کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که او بر اثر خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی با توجه به چوین زانو در گردن او و دیگر پاسخ افسران زانو در پشت خود است که آن را غیر ممکن است برای او برای نفس کشیدن.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران اسکات بائر و تاد ریچموند در مدیسون ویسکانسین و برنارد Condon و مایکل سیساک در نیویورک کمک به این گزارش.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن