آقای Softee عاشقانه به یاد در لوول

لوول – برای 25 سال, Vincent Comtois شناخته شده بود به عنوان آقای Softee به کودکان و نوجوانان در حال رشد در Cen

توسط ATSHNEWS در 14 تیر 1399

لوول – برای 25 سال, Vincent Comtois شناخته شده بود به عنوان آقای Softee به کودکان و نوجوانان در حال رشد در Centralville و Pawtucketville. بستنی کامیون criss عبور خیابان از دو محله از سال 1961 تا سال 1986 به عنوان تقویت جعبه موسیقی برای تلفن های موبایل خود را اعلام کرد ورود.

Comtois متولد شد و در Centralville در سال 1924 در خانه پدر خود ساخته شده است و مرگ او در ماه گذشته در یک خانه است که او ساخته شده است فقط چند خیابان دور. "دایره زندگی" پسرش قدیمی ترین Pierre Comtois مشاهده شده است.

در بین او پیوست رهبانی سفارش در کبک مشغول به کار در یک مزرعه مرغ در ساسکاچوان مشغول به کار به عنوان شیر در لاول استخراج سنگ در وستفورد متعلق به انواع فروشگاه در لوول و ملاقات Cecile Demeule کسی که با او ازدواج کرده و با او شش فرزند مطرح.

مراسم تجلیل از وینسنت Comtois ریخت و در زمانی که پسرش Pierre Comtois ارسال شده در اخبار از مرگ او در Facebook. او تخمین می زند 1000 لایک و نظرات نوشته شده بودند.

نظرها در Facebook و در مراسم تشییع جنازه مدیر سایت توصیف او به عنوان "مرد دوست داشتنی را با یک لبخند بزرگ و یک روح" و "فوق العاده دوست داشتنی پدر و فرد است. من همیشه به یاد داشته باشید او را تبریک من با یک لبخند وقتی که من یک پسر بچه بود."

دیگران به یاد داشته باشید یک مرد ساخته شده است که مطمئن شوید که هیچ کودکی راه می رفت دور از کامیون خود را بدون نیاز به چیزی. "یک خانم گفت: (در Facebook) او به یاد می آورد او را به رایگان ضد تانک حباب آدامس به کودکان که ندارد پول برای بستنی" او مادر ترزا لین گفت.

"او یک لوول نماد و بخشی از لوول تاریخ" خط اضافه شده است.

در خانه فرزندان خود را دیدم کمی از او بین عید و هالووین معمول باز و بسته شدن از خود فصل است. و حتی در ماه های زمستان, او همیشه در حال کار دیگری با توجه به پیر Comtois تا زمانی که او به یک نقطه که در آن او می تواند استطاعت به زمان در طول آب و هوای سرد.

کودکان خود را به یاد داشته باشید او را به عنوان یک مرد از ایمان عمیق و قابل توجه در نظم و انضباط است. پسرش لوئیس Comtois که در حال حاضر در فلوریدا زندگی می کند معتقد است که نظم و انضباط در آمد از تجربه خود را در این صومعه در کبک.

زمانی که او در سمت چپ رهبانی سفارش (Les Freres سنت Viateur) به او وعده داده شده خدا او را در بازگشت در سفر حج در هر سال. صومعه واقع شده است در Rigaud کبک که همچنین دارای یک حرم این بانوی ما از لورد پناهگاه.

"او به قول خود نگه داشته" لین گفت. "هر سال که شد خانواده ما تعطیلات." آنها کمپ در کنار رودخانه اتاوا بیش از آخر هفته روز کارگر.

نظم و انضباط از زندگی رهبانی انجام شده به زندگی خود را. او اما شرکت disciplinarian.

"وجود دارد هیچ راه رفتن در اطراف در لباس خواب در صبح" لین گفت. "در صبح روز شما تا به حال به لباس حق دور زمانی که شما شدم. همانطور که برای weeknights شما می دانستند قوانین — 'خواندن مشق شب یا تخت.' "

او خریداری آقای Softee کامیون پس از تصادف در معدن در وستفورد چپ او نابینا در یک چشم و پس از فروش وینسنت انواع فروشگاه (که پس از آن عمل برای چندین دهه به عنوان ماری انواع فروشگاه).

کامیون بستنی یک خانواده شد سرمایه گذاری. او در 4 صبح و رفت به شستشو و پاکسازی کامیون خود را. "او تا به حال به شستشو و پاکسازی همه چیز" Pierre Comtois به یاد می آورد. "او تا به حال به را از هم جدا پاک کردن و دوباره سوار کردن تمام ماشین آلات."

وست لین لبنیاتی پس از آن می رسند با تمام لوازم مورد نیاز او را نرم کرم ذرت پاپ برف مخروط و "همه چیز." همه از این انجام شد در گاراژ کنار خانه.

آن را پر سر و صدا عمل با توجه به Comtois کودکان است. "همه چیز خواهد ما از خواب بیدار" Pierre Comtois گفت. "غول مکعب از یخ رفت و به یک ماشین غول پیکر است که سخت کار کردن آنها را. توسط 6 صبح ما بودند و یا او می خواهم ما از خواب بیدار." کودکان و سپس بیرون رفت و برای کمک به. Pierre Comtois به خاطر پرداخت $1 برای شستن خارج از کامیون. آن را همیشه مورد نیاز است که توجه.

درست به خود منظم شخصیت خود را صبح و مسیر او را از طریق Pawtucketville. سپس او را به بازگشت به خانه برای ناهار. او می خواهم به نشستن در یک منطقه کوچک بین خانه و گاراژ برای وعده های غذایی خود را همیشه به همراه لیموناد و یا شاید یک بار در در حالی که او ممکن است یک آبجو.

نشستن در خانه و خانواده, پیر و یوسف Comtois نمی تواند کاملا موافقم در نوشیدنی. یوسف Comtois گفت که او هرگز تا به حال آبجو در ناهار. جوانترین برادر لویی حل و فصل استدلال از خانه اش در اورلاندو است. "اگر آنها (پدر و مادرش) به شرکت و سپس او ممکن است آبجو. اما من واقعا می تواند تنها به یاد بیاورید شاید 12 بار است که اتفاق افتاده است."

در اواخر بعد از ظهر و شب آقای Softee در Centralville. فرزندان خود را همه به یاد داشته باشید "او رفت و به همان نقطه در همان زمان هر روز." اگر چیزی را اشتباه رفت و با کامیون, او خواهد نگران باشید چون مردم می دانستند در روال خود را.

"هنگامی که او به خانه در شب او را در و ما می خواهم شروع به شمارش. پس از آن او می خواهم به ما بستنی بیشتر به خالی ماشین آلات" Pierre Comtois توضیح داد. "سپس در 11 او می خواهم به تماشای اخبار, اما او می تواند در بستر 11:15.

تمام زندگی اش او را به جرم روزمره حتی در سال های بعد در Bruyere باغ یک زندگی مستقل پیچیده در د'Youville در Varnum خیابان.

"یک روز او افتاد و آنها تنها به او یک زن و شوهر از روز برای زندگی" Pierre Comtois گفت. "تمام خانواده به خانه آمد و زندگی در اینجا به مراقبت از او را. او یک ماه بعد به معنای واقعی کلمه در عرض چند پا از جایی که او به دنیا آمد."

آن را مناسب برای پایان دادن به زندگی خود را با توجه به لوئیس Comtois. "ایمان به خدا و عشق به خانواده و جامعه خود بودند و آنچه اهمیت ندارد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net