حرکت اقتصاد به جلو یک روز در یک زمان

ما ضمن استقبال از خبر خوب در مورد اضافه مشاغل در این کشور و دیدن پایان از آغاز این دوره تاریک دلگرم کننده است

توسط ATSHNEWS در 16 تیر 1399

ما ضمن استقبال از خبر خوب در مورد اضافه مشاغل در این کشور و دیدن پایان از آغاز این دوره تاریک دلگرم کننده است اما ما باید به جلو حرکت soberly و قاطعانه به عنوان این است که عمیقا زمان نامشخص است.

پنج شنبه, اداره آمار کار گزارش داد که کارفرمایان در آمریکا اضافه شده 4.8 میلیون شغل به اقتصاد در ژوئن آوردن نرخ بیکاری 11.1%. به مدت دو ماه در یک ردیف موتور اقتصادی در امریکا revved بیشتر با صدای بلند تر از حد انتظار.

به عنوان آسوشیتد پرس گزارش ملت در حال حاضر بهبود تقریبا یک سوم از 22 میلیون شغل را از دست داد به همه گیر رکود است.

بله که خبر بسیار خوبی است اما خیلی زود به جشن می گیرند. COVID-19 موارد در حال افزایش است به شدت در برخی از ایالت ها و است که باعث فرمانداران به غرفه یا عقب رفتن به اوج-همه گیر مستند اقدامات است. بدیهی است که این نتیجه می تواند یکی دیگر از ضربه به اقتصاد منطقه ای.

عدم قطعیت است مانعی برای استخدام و به طور کلی رشد به صنایع به طور کلی. استخدام انجماد و تاخیر در طرح های استاندارد روش های عملیاتی برای جامعه کسب و کار هستند و محدود به یک deflating اثر ما به طور کلی محیط اقتصادی.

نوزده میلیون نفر در حال دریافت بیکاری کمک در این لحظه و تعدادی از آمریکایی ها به دنبال جدید بیکاری عملا plateaued در 1.47 میلیون در هفته گذشته. کسانی که تشویق می شوند نه اعداد.

با تمام نشانه های آمریکایی آماده برای بازگشت به کار و راه اندازی مجدد کسب و کار خود را به عنوان به خوبی به عنوان زندگی خود را, اما coronavirus همچنان ناخوشایند انسداد است.

در کالیفرنیا میله بسته شده اند را دوباره به عنوان به خوبی به عنوان تئاتر و رستوران ها. به طور مشابه, فلوریدا خاموش سواحل و بارها به مردم و تگزاس و نیویورک را نیز گرفته احتیاطی در پی COVID-19 تجدید حیات.

کرونوس که به تولید نرم افزار مدیریت زمان پیدا کرده که در دو هفته گذشته رشد در تعداد شیفت کار کند شده است در جنوب شرقی است و در حال حاضر رو به افزایش در تنها نیمی از نرخ غرب آسوشیتد پرس گزارش.

"سرعت بازیابی شروع به آهسته" دیو Gilbertson های اجرایی در Kronos گفت. "ما در حال انتظار برای دیدن بیشتر از یک plateauing بیش از چند ماه آینده."

برخی از خرده فروشان را متوقف و بازگشایی تلاش های سراسر کشور و دیگران reclosed.

ممکن است که این یک سکسکه و خوب اخبار اشتغال بخشی از یک مقدار بزرگتر rebounding اقتصاد است. تولید و مسکن داده است که نشان از یک روند مثبت و, که اغلب می تواند مطلوب bellwether.

در دیگر خبر خوب, غول دارویی Pfizer گزارش نتایج مثبت این هفته در اوایل محاکمه بالقوه COVID-19 واکسن.

فراگیر چالش رو ما به غیر از وجودی کوشندگی از این ویروس است که وجود دارد بسیار ناشناخته در مورد COVID-19. آمریکایی ها شده اند تغذیه کوه های گیج کننده و گاهی اوقات متناقض اطلاعات است.

است میزان مرگ و میر پایین است ؟ نه و بله.

ما امن تر در خارج از منزل? بله اما هیچ.

همه از این منجر به نه تنها گسترده اضطراب, اما به طور کلی بی ثباتی و گران زهر به جامعه کسب و کار و در نتیجه اقتصاد است.

اجازه دهید ما بود هوشمند و هوشیار و بی باک ما در حل و فصل فعالانه آب و هوا این بیماری همه گیر طوفان و به همان اندازه که ما لازم است تلاش برای راه اندازی مجدد اقتصاد و زندگی ما است.

برای امروز ما یک خبر خوب و در سال 2020 ما آن را یک روز در یک زمان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب