بیشتر ما عوامل ممکن است به پورتلند; شهرداران می خواهید محدودیت

توسط اندرو SELSKY و آرن RANENپرتلند سنگ. (AP) — شهرداران شش شهرستانها ایالات متحده به دادگاه تجدید نظر دوشنبه

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

توسط اندرو SELSKY و آرن RANEN

پرتلند سنگ. (AP) — شهرداران شش شهرستانها ایالات متحده به دادگاه تجدید نظر دوشنبه به کنگره را غیر قانونی برای دولت فدرال برای استقرار نظامی فدرال نمایندگی به شهرستانها که نمی خواهید آنها را حتی به عنوان برگ برنده دولت با توجه به ارسال تعداد بیشتری از آنها به پورتلند ،

"این دولت فاحش استفاده از فدرال اجرا در شهرستانها در اعتراض مقامات محلی هرگز نباید رخ دهد" شهرداران از پورتلند و سیاتل شیکاگو, کانزاس, شهرستان آلبوکرک و واشنگتن دی سی نوشت: به رهبران ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان و سنا.

اوایل روز دوشنبه ایالات متحده بارها و بارها عوامل اخراج آنچه در ظاهر به گاز اشک آور فلش چتری و فلفل توپ معترضان در خارج از دادگاه فدرال در مرکز شهر در پورتلند. برخی از معترضان صعود به حال بیش از نرده ها در اطراف دادگاه, در حالی که دیگران به ضرب گلوله آتش بازی در حصار و پیش بینی چراغ در ساختمان است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه در توییتر که فدرال خواص در پورتلند "نمی خواهد آخرین روز" بدون حضور ماموران فدرال.

امنیت داخلی است که با توجه به ارسال حدود 50 اضافی گمرک و حفاظت مرزی عوامل به پورتلند با توجه به یک دولت رسمی صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد این موضوع. این طرح هنوز نهایی نشده و مشخص نیست که اگر افسران خواهد بود جایگزین افسران بر روی زمین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید نیروهای مورد نیاز در پورتلند برای محافظت از دادگاه و دیگر ساختمان های فدرال. اما شهرداران گفت: افسران گشت مناطق دور از فدرال خواص و بازداشت شهروندان بدون علت.

شهرداران گفت: آنها با حمایت از تلاش مجلس برای نیاز به توجه و مشورت و اجازه از مقامات محلی قبل از استقرار; نیاز به قابل شناسایی در همه زمان ها در فدرال عوامل و وسایل نقلیه مگر اینکه در یک ماموریت مخفی مجاز محلی آمریکا وکیل و اعمال محدودیت در فدرال عوامل کنترل جمعیت به فعالیت های حفاظت از اموال فدرال.

برخی از معترضان متهم کرده اند پورتلند شهردار تد ویلر از نفاق چرا که او اجازه داده است پورتلند پلیس به استفاده از گاز اشک آور و دیگر شورش-کنترل سلاح در تظاهرات از جمله صلح آمیز هستند.

تظاهرات در حمایت از نژادی, justice and police اصلاحات در دیگر شهرستانها در سراسر ایالات متحده آمریکا شد و ضربه با خشونت بیش از آخر هفته معترضان آتش به اوکلند کالیفرنیا دادگاه; وسایل نقلیه به آتش کشیده شد در ریچموند, ویرجینیا; مسلحانه از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس; و دو نفر به ضرب گلوله کشته شدند و زخمی در شفق قطبی پس از یک ماشین سوار را از طریق یک اعتراض.

یکشنبه شب پورتلند پلیس در پاسخ به یک تیراندازی در یک پارک نزدیک به محل تظاهرات شبانه. دو نفر بازداشت شدند و بعد از آن منتشر شد پلیس گفت: صبح روز دوشنبه. کسی که به ضرب گلوله کشته شد به بیمارستان رفت در یک وسیله نقلیه خصوصی و تحت درمان قرار گرفت به صورت غیر تهدید کننده زندگی زخم.

همچنین اواخر روز شنبه پلیس گفت: کسی که با اشاره یک کیسه در همان پارک که در آن افسران در بر داشت لود تفنگ مجلات و کوکتل مولوتف. تیراندازی بود نه مربوط به آیتم ها, پلیس گفت:. این روشن نیست که آیا تیراندازی و یا مواد موجود در کیسه متصل شد به تظاهرات.

این شهر تا به حال تظاهرات شبانه برای دو ماه پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او فرستاده می شود ماموران فدرال به پورتلند برای توقف ناآرامی اما دولت و مقامات محلی گفت: آنها در حال ساخت وضعیت بدتر است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده کالین طولانی در کمک به این گزارش از واشنگتن است. Selsky گزارش از Salem Oregon.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب