بیشتر کلاهبرداری رفتن ویروسی

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر باعث یکی از پرهزینه ایالت کلاهبرداری و در حال حاضر دیگر بی پروا افراد

توسط ATSHNEWS در 28 تیر 1399

این COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر باعث یکی از پرهزینه ایالت کلاهبرداری و در حال حاضر دیگر بی پروا افراد مناظر خود را در معرض افراد مبارزه از طریق این زمان تلاش.

ما قبلا آگاه شد از تقلب در مقیاس بزرگ مرتکب در برابر وزارت امور خارجه از کمک های بیکاری در براده برای مزایای بیکاری.

آژانس حاکی از آن تا به حال شناسایی بیش از 58,000 ادعاهای جعلی و بهبود در مجموع $158 میلیون از 20 ژوئن.

در حال حاضر میدلسکس کلانتر پیتر Koutoujian صادر کرده سر تا به هر کسی که در تماس شده توسط کلاهبرداران هل دادن اتهام ویروس مرتبط با کیت های آزمایش و واکسن.

"جنایتکاران که انجام این کلاهبرداری هدف ساکنان در تمام سنین و اقتصادی پس زمینه" Koutoujian گفت: در انتشار اخبار.

ما امیدواریم که که هر کس که پرداخت هر گونه توجه به این جریان عمومی-بهداشت تهدیدی متوجه ما هنوز به تولید یک واکسن یا همه جانبه درمانی برای درمان این کوروناویروس.

در حالی که کلاهبرداری مربوط الکترونیکی تاثیر پرداخت شده است به اطلاع عموم کلانتر Koutoujian می خواهد ساکنان نیز برای آگاهی از تماس گیرنده نما به عنوان اجرای قانون تهدید به "بازداشت برای چنین چیزهایی به عنوان عدم انجام وظیفه هیئت منصفه عدم پرداخت مالیات و یا امنیت اجتماعی مربوط به تقلب."

آنها پس از پول خود را از اطلاعات شخصی و یا هر دو.

Koutoujian خواستار قربانیان سرقت هویت به مخاطب اجرای قانون, دولت, بیکاری, سازمان IRS دفاتر اعتباری و کارفرمای خود را به بخش منابع انسانی.

در گارد خود را اجازه نمی کردن – آن است که آیا این ویروس و یا انگل در انسان — در طول این بحران است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب