تمرکز بیشتر بر روی Coronavirus ممکن است منحرف کردن تمرکز بر روی موضوعات: DDPU Geetha

میسور/Mysuru: دانش آموزان باید با استفاده از lockdown دوره با تمرکز بیشتر بر روی افراد خود را به جای اتلاف وقت

توسط ATSHNEWS در 25 فروردین 1399

میسور/Mysuru: دانش آموزان باید با استفاده از lockdown دوره با تمرکز بیشتر بر روی افراد خود را به جای اتلاف وقت بی ارزش بیشتری به کروناویروس گفت: G. R. Geetha, DDPU, Mysuru منطقه.

"با توجه به تعویق افتادن آزمون انگلیسی با توجه به کروناویروس مستند دانش آموزان قادر به تمرکز بر روی مطالعات که هیئت مدیره ترس خواهد خود را تحت تاثیر قرار به طور کلی عبور و درصد و همچنین عملکرد در CET و مربوط به امتحانات. این گروه در حال حاضر برنامه ریزی برای کمک به دانش آموزان با برگزاری چند کلاس قبل از برگزاری امتحانات" Geetha گفت و درخواست دانشجویان برای استفاده از تعطیلات به نشانه خوبی است.

Geetha گفت: "دانش آموزان باید بیشتر تمرکز بر افراد به جای نگرانی در مورد کوروناویروس که ممکن است منحرف کردن غلظت آنها و ضربه زدن آماده سازی برای آینده امتحانات ورودی. من درخواست دانش آموزان را به وحشت و استفاده از تعطیلات به حداکثر میزان. اگر آنها در حفظ و تماشای بیشتر در Coronavirus آنها ممکن است فراموش کرده ام آنچه آنها را مطالعه کرده اند. آگاهی در Coronavirus کافی است. آنها باید تمرکز بر CET NEET و دیگر چنین آزمون ورود به آن دشوار خواهد بود. والدین نیز باید فرزندان خود کمک کنند."

Dr. G. Sridhar بنیانگذار Deeksha گفت: "با توجه به این که امتحانات رقابتی شده اند به تعویق افتاد هفته آخر ممکن است دانش آموزان در حال حاضر می تواند استفاده از این زمان برای آماده سازی به بهترین توانایی های خود. عمده افراد مانند ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست شناسی به طور معمول حدود 30 فصل در هر. با زمان پیش از آنها را دانش آموزان می توانند هدف تکمیل یک فصل در هر روز و هنوز هم مقدار زیادی از زمان برای تجدید نظر و اضافی تست مسخره."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de