Moose Jaw تسهیلات سگ کین برجسته در کتاب کودکان

محتوای مقاله در ادامهدانا Blondeau قربانی خدمات هماهنگ با Moose Jaw خدمات پلیس نوشته است کتابی تحت عنوان " کین

توسط ATSHNEWS در 6 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Donna Blondeau, Victim Services coordinator with the Moose Jaw Police Service, has written a book entitled Kane's Tale about her canine partner so children know Kane is there to help. HEATHER POLISCHUK/Regina Leader-Post
دانا Blondeau قربانی خدمات هماهنگ با Moose Jaw خدمات پلیس نوشته است کتابی تحت عنوان " کین داستان در مورد سگ خود را شریک بنابراین کودکان می دانند کین است وجود دارد برای کمک به. هدر POLISCHUK/رجینا رهبر-پست /jpg

ترکیب کین داستان با تصاویر خوش عکس سگ, کتاب معرفی کین — تسهیلات سگ از B. C. مبتنی بر اقیانوس آرام کمک سگ جامعه (پد) — به عنوان "خود را خزدار دوستان چهار پا."

"اگر شما نیاز به آمده به ایستگاه پلیس من ممکن است وجود دارد برای کمک به ..." می خواند بخشی از این کتاب است. "من اینجا هستم تا به راحتی و حمایت شما."

زوج با یک عکس از کین در آغوش کشیدن در برابر یک کودک, این کتاب می گوید: "من می تواند شما را به راحتی با ماندن نزدیک به شما. من می خواهم به شما احساس امن است."

Blondeau دفتر دیوار حاوی رود, عکس ها و گواهینامه های, اما آن را نگه می دارد چیزی دیگری: چهار مقاله چاپ پنجه. به عنوان Kane sprawls در طبقه کار جلیقه و حلقه برای مالش Blondeau توضیح می دهد که چاپ شد استعداد او و کین با یک کودک که می خواهم یک بار به ایستگاه پلیس برای ارائه یک بیانیه است. اما برای کین دختر بعد گفت: "او نمی توانست قادر به از طریق آن دریافت کنید.

که کین هدیه گفت: Blondeau — یکی از 26 سال خدمات قربانی جانباز شاهد دوباره و دوباره در پلیس مصاحبه و در دادگاه. مانند دیگر مرکز آموزش سگ ها — از جمله بوته در رجینا و Beaumont در Weyburn — کین gravitates به کسانی که نگران هستند یا ترسیده و سپس آشنایی وزش پنجه به راحتی آنها را.

"کین یک نرم لمسی" گفت: Blondeau. "او بسیار آرام بسیار آرام و او می داند که مردم ناراحت هستند و او خود را ارائه. او فقط می خواهد وجود دارد که فرد چه در دادگاه و چه در مصاحبه."

Blondeau امید — به COVID-19 وضعیت اجازه به رفتن به مدارس با کین در پاییز و خواندن کتاب برای کودکان قبل از ارائه هر کدام با خود کپی را به خانه و خواندن با پدر و مادر خود و یا نگهبان.

کتاب رایگان خواهد بود بنابراین همه بچه ها می توانید یکی را بدون در نظر گرفتن خانواده به معنای مالی است.

"من می خواهم به اطمینان حاصل شود که تمام کودکان در این گروه سنی دریافت کتاب," او گفت:. "من فکر می کنم این بسیار مهم است چرا که من فکر نمی کنم آن را به ارزش هر چیزی اگر تنها تعداد کمی از مردم قادر به دست آوردن آن کتاب است."

کین داستان طراحی شده توسط Dani Pickard و چاپ شده توسط Grand Valley را فشار دهید.

hpolischuk@postmedia.com

twitter.com/LPHeatherPtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im