Montuori دادخواستها توکسبری selectmen در شهر پروژه هزینه های یخ

توکسبری — آنچه که در ابتدا انتظار می رود به شهر جلسه هفته هیئت Selectmen و مقامات شهر به جای برگزار شد یک جلسه

توسط ATSHNEWS در 17 اردیبهشت 1399

توکسبری — آنچه که در ابتدا انتظار می رود به شهر جلسه هفته هیئت Selectmen و مقامات شهر به جای برگزار شد یک جلسه مجازی.

شنبه شب شهر, مدیر ریچارد Montuori به روز شده در هیئت Selectmen در شهر, پروژه های برنامه ای برای انتخابات شهر و بودجه.

شهر پروژه

مدتها قبل از COVID-19 همه گیر گریبانگیر ایالات متحده توکسبری مجموعه چهار پروژه بزرگ در حال حرکت – ساخت و ساز از یک منطقه ای اورژانس مرکز ارتباطات جدید مدرسه ابتدایی جدید, مرکز ایستگاه های آتش نشانی و DPW/مدرسه تعمیر و نگهداری تاسیسات. هر چهار در حال ساخت پیشرفت Montuori گفت: هیئت مدیره.

واقع در ویپل جاده در کنار درب به بخش عمومی این نسخهها کار میکند (DOW) شمال Middlesex منطقه ای اورژانس مرکز ارتباطات کامل ذخیره برای چند final "پانچ لیست عناوین" پیمانکار نیاز را به پایان برساند. با توجه به Montuori این مدیر مرکز مشغول به کار بوده است در ساختمان از ژانویه و مرکز است که در حال حاضر در حال استخدام برای چهار سرپرست موقعیت و نیز استخدام کنندگان،.

این مرکز انتظار می رود برای شروع عملیات در ماه جولای به Montuori.

"ما فقط باید به همه آموزش دیده و در محل و خواهیم بود و آماده رفتن" Montuori گفت.

زمانی که Selectman آنه ماری Stronach پرسید: اگر در شهرهای دیگر تا به حال ابراز علاقه به پیوستن به مرکز Montuori گفت که تا کنون دراکات باقی می ماند تنها همکاری جامعه است. Montuori افزود بحران می تواند تاخیر در جوامع دیگر از دنبال فرصت و برخی ممکن است در عین حال رسیدن به پیوستن به.

پیشرفت های جدید مرکز ایستگاه آتش به واقع در خیابان اصلی است و یک گام بسیار مهم است. این برنامه ریزی به تازگی تصویب پروژه و این شهر در حال حاضر "قرار دادن نکات نهایی در پیشنهاد مشخصات" Montuori گفت.

ساختمان جدید را حل و فصل ساختمان فعلی مشکلات با فضای محدود و مورد نیاز قابل توجهی ارتقاء و ناکارآمدی.

پیمانکار عمومی مناقصه برای ایستگاه های آتش نشانی با توجه ژوئن 30. اگر همه می رود به برنامه ریزی و کار آغاز خواهد شد و تا پایان ماه جولای به Montuori. کار انتظار می رود به 18 ماه می باشد.

کار جدید مدرسه ابتدایی نیز در شکل برای شروع این تابستان. با توجه به Montuori مدرسه ابتدایی ساختمان کمیته همچنان ادامه دارد و به طور منظم ملاقات پس از همه گیر و این پروژه در حال حاضر قبل از برنامه ریزی و حفاظت کمیسیون برای تصویب.

شهر جلسه تصویب بودجه برای این پروژه در مارس 2019. طراحی شده برای نگه دارید تا 790 دانش آموزان در کلاس های 2 تا 4 پروژه خواهد شد از ویژگی های یک مدرسه جدید در موجود Ryan مدرسه ابتدایی, سایت جدید دفاتر اداری و پیچیده ورزشی در 135 دلپذیر سنت

این برنامه ریزی است که انتظار می رود به تصویب طرح آن در جلسه هفته آینده Montuori گفت.

اگر همه به خوبی می رود Montuori گفت: کار بر روی این پروژه است و انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن. با وجود نزدیک شدن تاریخ شروع آن را به نظر نمی آید مانند مدرسه آماده خواهد شد برای باز کردن برای شروع مدرسه در سپتامبر 2022. در حال حاضر این پروژه به نظر می رسد یک یا دو ماه پشت Montuori گفت.

ساخت و ساز در DPW/مدرسه تعمیر و نگهداری تاسیسات در حال حاضر انتظار می رود برای شروع در سال آینده. این شهر به تازگی به استخدام یک تعهد مدیر پروژه و طراح برای پروژه Montuori گفت: هیئت مدیره.

شماتیک طراحی شده است انتظار می رود را در طول تابستان با هدف تعیین برآورد هزینه زمان از شهر جلسه این سقوط. کار در 18 ماه پروژه است و انتظار می رود برای شروع در ماه ژوئن 2021.

بودجه

روز جمعه Montuori با ارسال یادداشتی به همه سر گروه اعلام هزینه های یخ برای پایان سال مالی 2020 و شروع سال مالی 2021. در طول این دوره زمانی تنها هزینه های مجاز خواهد بود خدمات ضروری و هزینه های ضروری در نظر گرفته شود به بخش عملیات Montuori گفت. دیگر صرف خواهد شد نیاز به Montuori را تصویب.

با توجه به Montuori گروه سر آگاه بودند یخ خواهد بود در آینده. Montuori گفت: هیئت مدیره او با اعتماد به نفس سال مالی درآمد 20 دیدار خواهد کرد پیش بینی و ایجاد برخی از پول نقد است.

"من نمی بینم هر گونه مسائل عمده در بودجه بین در حال حاضر و تا پایان سال مالی" Montuori گفت.

هر چند "راحت" با چه FY20 به پایان خواهد رسید Montuori اشاره کرد FY21 را ببینید "قطعی اثرات" است که می تواند شامل کاهش کمک های دولت است. در حالی که انتظار برای دیدن آنچه که این آثار خواهد بود Montuori گفت: این شهر در حال برنامه ریزی داخلی "برای تمام انواع حالات بنابراین ما آماده هستیم."

این شهر در انتخابات

با شهر انتخابات در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای 16 ژوئن Town Clerk دنیس الساندرو دی استفانو در حال نهایی برنامه با خیال راحت انجام شهر, انتخابات Montuori گفت: هیئت مدیره.

شهر انتخابات معاف از رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر 10-فرد جمع محدود Montuori گفت. آن را به عنوان آماده برای انتخابات شهر احتیاطی تا کنون شامل خرید عطسه سپاه پاسداران است که می تواند پوشش میز. انتخابات کارگران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک اما رای دهندگان را نمی خواهد نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه چیزی اتفاق می افتد در سطح دولت Montuori گفت.

Selectman Jayne Wellman خاطر نشان کرد کسانی که به تماشای این نشست که ساکنان نیز باید گزینه رای گیری غایب. COVID-19 جایز دلیل برای رای دادن از طریق غایب رای گیری Wellman گفت.

این شهر همچنین در حال کار بر روی نهایی ساختن طرح برای شهر نشست. در حال حاضر شورای شهر و به ویژه شهر جلسه برگزار شد در ژوئن 22 و 24 ژوئن.

به عنوان آنها آماده شدن برای شورای شهر, شهر مقامات در حال نگه داشتن چشم در دولت 10-فرد جمع محدود می کند. اگر حد افزایش می یابد یا برداشته شهر انتظار دارد که قادر به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل در دبیرستان ورزشگاه که در آن شورای شهر است که به طور معمول برگزار می شود و نگاه به استفاده از سرریز اتاق Montuori گفت. با توجه به جمع آوری و محدودیت های شهر نیز بررسی امکان استفاده از سایت های از راه دور به صورت گروه های کوچک تر از مردم است.

"مقدار زیادی بستگی به فرماندار اجازه می دهد جمع آوری بیش از 10 نفر" Montuori گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de