یک توصیه کوچک برای رژیم صهیونیستی است. بیکر

جان district hall بنیانگذار و رئیس جمهور از ترینیتی اورژانس پیامک سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito یک رو

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

جان district hall بنیانگذار و رئیس جمهور از ترینیتی اورژانس پیامک سرهنگ رژیم صهیونیستی است. Karyn Polito یک روز در هفته گذشته با یک پیام: با تشکر برای نگه داشتن همه ما امن در آشکار اشاره به تلاش های دولت رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر به ضرب و شتم همه گیر در سراسر کشورهای مشترک المنافع.

Polito که اغلب به نظر می رسد در بیکر طرف در طول آموزنده و آرامش روزانه COVID-19 دادخواستها به سرعت رو به district hall با سپاسگزار کلمات.

District hall, یکی از منطقه معتبرترین تجار و بازرگانان و خیر نیست کلمات گوشت چرخ کرده. در چلمزفورد ساکن به معنای آنچه که او گفت.

او فقط آرزو بیکر که تاخیر حداقل برای یک هفته راه اندازی فاز سوم دولت بازگشایی فردا.

با توجه به دولت خانه اخبار خدمات کسب و کار از جمله ورزشگاه و موزه سینما خواهد بود و مجاز به از سرگیری عملیات با محدودیت در هر جامعه به جز بوستون. فاز 3 آغاز خواهد شد و در تاریخ 13 ژوئیه در دولت بزرگترین شهرستان.

جمع آوری محدودیت را نیز سست می شود و روز دوشنبه به جز در بوستون. داخل سالن اجتماعات خواهد بود و در پوش هشت نفر در هر 1000 فوت مربع با حداکثر 25 در حالی که فضای محصور تجمعات محدود خواهد شد تا 25 درصد از ظرفیت مجاز را با حداکثر 100. تیم های ورزشی حرفه ای نیز مجاز به میزبان بازی ها بدون طرفداران در فاز 3 و ملاقات دستورالعمل در جمع مراقبت از برنامه ها و تسهیلات مراقبت دراز مدت را شل کنید.

"من نمی توانم استرس به اندازه کافی که چه کار بزرگی من اعتقاد دارم که رژیم صهیونیستی. بیکر و دولت او انجام داده است" گفت: district hall. "اما زمانی که من دیدن آنچه که اتفاق می افتد در حدود 40 متحده در سراسر کشور به اعتقاد من یک تاخیر یک ایده خوب است."

در یک صفحه 1 در روز جمعه خورشید بیکر اشاره روند مثبت در بهداشت عمومی است که در حال رانندگی تصمیم خود را به شل بدون محدودیت باعث عفونت دوباره بجای اول برگشتن.

بیایید امیدواریم که این روند ادامه خواهد داد.

شان سانتوس, لوول بومی و سابق LPD پلیس در زمان بیش به تازگی به عنوان سرهنگ ماساچوست زیست محیطی ،

سانتوس, 55, پسر افسانه ای سابق لوول پلیس آرتور "Herky" سانتوس که در سال 2013 یک لوول افسر که به خدمت در واحد های تخصصی از جمله با آژانس مبارزه با مواد مخدر. او همچنین قبلا یک UMass Lowell پلیس و یک عضو از سوات واحد با نانتاکت اداره پلیس. او به عنوان یک مربی در سراسر کشور در اجرای قانون بهترین شیوه و قانون اساسی مسائل.

در سال 2012 او موفق به دریافت لوح تقدیر و تشکر از باراک اوباما کار خود را با DEA در کمک به مجسمه نیم تنه استادانه درست شده و پول شویی در سطح بالا و مواد مخدر عمل که میرسد کلمبیا و مکزیک و اروپا و آمریکای جنوبی و کارائیب است.

سانتوس جایگزین سابق سرهنگ جیمز McGinn که اخراج شد در سال 2018 در میان اتهامات از زمان-ورق بی نظمی و نظارت کارکنان.

McGinn یک دولت سابق پلیس گروهبان منصوب شد توسط رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر برای آنها که او را نیز در خدمت به عنوان یک راننده در طول بیکر 2014 انتخابات.

سانتوس' افسران هستند و کمک به گشت زنی در مرریمکک رودخانه این تعطیلات آخر هفته برای کمک به افزایش آگاهی و جلوگیری از فجایع مربوط به قایقرانی تحت تاثیر.

"ماساچوست دیده است یک افزایش چشمگیر در غم انگیز قایقرانی حوادث این سال نسبت به بزرگ قایقرانی آب و هوا و رشد قابل توجهی در قایقرانی ترافیک" او نقل شده است که گفت: در آزادی مطبوعات. "اجرای BUIs برای افزایش ایمنی قایقرانی یک اولویت مهم برای ماساچوست زیست محیطی و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با پلیس محلی سازمان در سراسر کشورهای مشترک المنافع به اجرای BUI قانون است."

یازده میدلسکس کلانتر کارکنان است که بهبود از COVID-19 به دنبال کمک به دیگران مبارزه با ویروس — با اهدای پلاسمای با توجه به کلانتر پیتر Koutoujian.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده برای coronavirus. اما نقاهت پلاسما — جمع آوری شده از خون شد — ممکن است حاوی آنتی بادی است که می تواند به دیگران کمک کند مبارزه با ویروس, با توجه به U. s. غذا و داروی آمریکا.

"تحقیقات بیشتر هنوز هم لازم است برای تعیین اگر نقاهت پلاسما است که بی خطر و موثر به عنوان یک درمان برای COVID-19 و این که آیا آن را ممکن است کوتاه مدت بیماری و کاهش عوارض و یا جلوگیری از مرگ های مرتبط با COVID-19," FDA متحده در وب سایت خود را.

کسانی که علامت-رایگان برای مدت حداقل دو هفته و واجد شرایط برای اهدای خون اهدای پلاسما با توجه به دستورالعمل FDA. بیماران باید تشخیص داده شده توسط یک مثبت COVID-19 تست.

"شاهد از خود گذشتگی از همه همکاران من وقتی که من از کار من احساس بد من قادر به بود وجود دارد برای کمک به" افسر شاون Ankenbauer گفت.

"من الهام گرفته شده بود زمانی که من تو را دیدم و پزشکان و پرستاران و دیگران کار و تعطیلات آخر هفته و شب و تعطیلات خود را به انجام بخش است. عالی بود برای دیدن همه با هم و با هم کار کردن. که آنچه من می خواهم برای کمک به انجام بخشی از من برای کمک به" او ادامه داد.

آن را به دفتر برای بسیاری از شهر لاول کارکنان در هفته گذشته.

یک "بخش قابل توجهی" از شهرستان کارکنان خواسته شد به کار از راه دور شروع مارس 23 عنوان coronavirus همه گیر جاروب ملت است. این فعال "آن گزارش در فرد باقی می ماند و با خیال راحت فاصله از کارکنان دیگر در حالی که در محل کار" با توجه به بیانیه ای از شهر.

روز دوشنبه این شهر به نام پشت این کارکنان که به خانه فرستاده شدند.

با توجه به شهرستان سخنگوی فیل Geoffroy تنظیمات ساخته شده اند به فضاهای کار به جای این هجوم کارکنان و مطابق با وضعیت استانداردهای ایمنی. شهرداری معاف از محل ظرفیت محدودیت توسط دولت به عنوان آنها در نظر گرفته شده ضروری خدمات او نوشت.

"این تصمیم در نظر گرفته شده است برای جلوگیری از هر گونه تمدید گذشت در خدمات ارائه شده توسط شهر لاول و ساخته شده بود پس ارزیابی کامل از تنظیم و به شهر فضاهای کار به اطمینان حاصل شود که آنها با خیال راحت می تواند به جای افزایش در نیروی کار" با توجه به بیانیه.

اعلام می آید COVID-19 موارد سطح محلی و حتی به عنوان مناطق دیگر در آمریکا دیدن خوشه.

تعداد کل موارد در این شهرستان افزایش 29 از 26 ژوئن تا 1 جولای. از جمعه این شهر به ثبت 2,895 موارد با بیش از دو سوم بازیافت. همانطور که از اواخر ماه ژوئن در این شهرستان ثبت شده بود 130 مرگ و میر.

در همین حال فعالان محلی در حال نگه داشتن فشار در لوول مقامات.

در طی دو روز این هفته شهردار John Leahy گفت که او در مورد دریافت یک دوجین ایمیل اصرار لوول اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی. دره Merrimack تنوع سهام و ورود کنسرسیوم به نام این اعلامیه — در میان دیگر درخواست نژادی سهام — در نامه ای که اعضای معرفی شده به شهرستان در طول یک گوش دادن جلسه در ژوئن 24.

این سازمان در حال حاضر اصرار حامیان به ایمیل مقامات شهرستان.

"از آن شده است یک هفته پس از گوش دادن جلسه و متاسفانه ما هنوز به شنیدن این شهرستان را عمومی اعلام و نشان رهبری در پرداختن به این تداوم و قانع کننده بحران برای کمک به ترویج شفا نژادی و آشتی در لوول" با توجه به صفحه وب ایجاد شده برای این منظور است.

لیهی گفت: این شهرستان در حال بررسی و کار در پاسخ به این نامه است. اما یک اعلامیه از این نوع را باید ساخته شده توسط شورای شهر که برآورده نمی دوباره تا ژوئن 14.

"ما تا به حال گوش دادن به جلسه چهارشنبه گذشته" او گفت:. "ما همه چیز را تحت advisement و ما در حال کار بر روی آن است اما ما نمی توانیم تصمیم گیری به صورت جداگانه."

او گفت که او معتقد است طرفداران خواهد بود خوشحال با نتایج که شامل راه اندازی یک شهروند کمیته مشورتی برای اداره پلیس جداگانه نیروی کار و احتمالا یک بیانیه از نژادپرستی به عنوان یک بحران بهداشت عمومی.

"ما در حال تکیه که راه, اما ما ممکن است تعداد کمی از مردم که ممکن است مایل به ایجاد برخی از نقاط," او گفت:.

این وکیل گفت که او خواهد بود و رای گیری به نفع.

جولای 14 جلسه شکل گیری است که شامل چندین مکالمات در مسابقه. عضو شورای رادنی الیوت ارسال شده در دو حرکت.

اولین درخواست از شورای شهر رای گیری برای راه اندازی لوول سهام و ورود صندوق. به عنوان پیشنهاد این صندوق را جمع آوری پول از کمک های مالی خصوصی به آدرس نژادپرستی شمول و عدالت در لوول.

دوم حرکت درخواست شورا مورد بحث جابجایی دولت فدرال و اعطای منابع برای منابع انسانی ممیزی "و یا برنامه های دیگر به آدرس عدالت و شمول."

حتی به عنوان همه گیر است موجب وضع آف furloughs و تعطیلی موقت که گام نهایی — دائم بسته — تا کنون باقی مانده نادر در منطقه است.

دانیل McFadden, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بیشتر لوول اتاق بازرگانی گفت که او معتقد است هیچ یک از حدود 550 کسب و کار در سازمان عضویت رول باید به طور دائم بسته شده است. ملیسا Fetterhoff جمهور و مدیر عامل شرکت در Nashoba دره اتاق بازرگانی که دارای اندازه مشابه, عضویت می تواند نام تنها یک: Devens کوره.

برخی از کسب و کار به خصوص کسانی که شده اند قادر به محوری به تولید تجهیزات حفاظت فردی باید رونق Fetterhoff گفت.

هر چند برای بسیاری از آن باقی مانده است یک وضعیت مخاطره آمیز. McFadden اعتبارات اضطراری فدرال برنامه های امداد رسانی مانند اقتصادی آسیب فاجعه و چک حفاظت وام — با کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور.

(البته این همان چک محافظت نشده افزایش یافته به اتاق بازرگانی مسئله او در گذر این سال به عنوان رئیس جمهور از ماساچوست ارتباط اتاق بازرگانی و مدیران.)

او گفت: موج دوم می تواند ویرانگر برای کسب و کار, اما, محلی مورد اعداد مثبت هستند.

"بیایید امیدواریم که آن را نگه می دارد روندی که در جهت" McFadden گفت.

اما تغییرات می تواند تاثیر داشته باشد حتی اگر این نهاد نمی شود.

در اواخر ماه ژوئن, دانشگاه ماساچوست در لوول اعلام کرد این امر کاهش بودجه عملیاتی 20 درصد به طور موقت اخراج 100 کارکنان و از بین بردن یکی دیگر از 100 کارکنان و مدیر مواضع از طریق "بازنشستگی داوطلبانه جداسازی و یا دیگر خروج."

"این است که هیچ بازتابی در سهم خود را به دانشگاه به عنوان کارکنان ما سخت کار اختصاص داده شده و متعهد به تعالی دانشگاه ما و حمایت از ما دانش آموزان" با توجه به اعلام.

Darcie بویر شد میدوی را از طریق اجباری پنج روز کردند زمانی که او شنیده ها: او خواهد بود به طور موقت گذاشته شروع در ماه اوت است.

"آن را سخت به بلع قرص اما من شگفت زده," او گفت:.

بویر مدیر مرکز برای زنان کار می کنند. مرکز تحقیق و سازماندهی آموزشی مانند کارگاه آموزش زنان چگونه برای مذاکره حقوق و دستمزد. خارج از UMass Lowell بویر شاید بهترین و شناخته شده برای دخالت در لوول آموزش و پرورش عدالت داد.

با توجه به دانشگاه به طور موقت گذاشته و کارکنان را در حفظ و سلامت خود را بیمه می شود و واجد شرایط دریافت بیمه بیکاری. این دانشگاه همچنین ابراز امیدواری کرد یک "rebounding اقتصاد" خواهد آن را قادر به تماس کارگران این سقوط.

اما بویر تعجب که آیا این موقت lay-offs می تواند تبدیل به دائم. و آنچه را کاهش می افتد در UMass Lowell و بسیاری از جاهای دیگر متوسط برای آینده است.

"سوال این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که مردم بحران به پایان می رسد ؟ ... ما برای رفتن به عقب و یا در حال رفتن به می گویند شاید ما می توانیم این کار را بدون به عنوان بسیاری از مردم ؟ " او گفت:.

آنچه که برای این حجم کار از کسانی که باقی می ماند و او پرسید.

"هنگامی که چیزی از دست رفته است, آن را آسان به آن را," او گفت:.

بویر گفت که او خوش شانس است او شریک است که هنوز هم مشغول به کار هستند. هر چند کمتر پایدار قالب بودجه او گفت: ناظران با توجه به این که آیا آنها می توانند همچنان موقعیت خود را با استفاده از اعطای کمک های مالی.

این lay-offs باید "واقعا افتاده در پشت, کارکنان," او گفت: با توجه به زمان بندی. دولت فدرال در حال حاضر ارائه می دهد اضافی 600 دلار در هفته در همه گیر مزایای بیکاری. بدون نوسازی توسط کنگره این منقضی خواهد شد در اواخر ماه جولای و قبل از این پتانسیل بازگشت تاریخ.

"برخی از این دوستان کسانی هستند که واقعا نمی تواند استطاعت به کار نمی شود," او گفت:.

شهرستان مدیر آیلین _tenor نمی تواند می گویند به اندازه کافی چیزهای مثبت در مورد شهرستان کارکنان در طول یک مصاحبه هفته گذشته با خورشید سازمانی ویرایشگر کریستوفر اسکات.

مصاحبه مشخص شده بازگشت خورشید, نقطه, روزنامه سهم به لوول Telecommunication Corp. هفتگی نشان می دهد LTC اخبار.

این بیماری همه گیر است اثرات در شهرستان امور مالی شده است و _tenor گفت: این شهرستان خواهد شد در یک وضعیت کمبود به سال مالی جدید آغاز می شود.

_tenor پرسیده شد که آیا او با توجه به اخراج و یا furloughs برای شهرستان کارکنان.

"همه چیز روی میز" گفت: مدیر.

بدون پرداختن به جزئیات او گفت: او به دنبال امتیازات از شهر را قدرتمند اتحادیه های کارگری برای جلوگیری از "کاهش در نیروی کار است."

ستون اما گفته شده است توسط منابع متعدد است که شهرستان های کارگری نیست که تعاونی, و, یک, خاص, است که ماهیگیری برای بالا می برد.

عضو شورای شهر رادنی الیوت رئیس شورای شهر سرمایه گذاری فرعی گفت: این درک خود را _tenor را ارائه می دهد به اتحادیه ها رد شده اند. _tenor به نظر می رسد قبل از این کمیته یک شب هفته گذشته.

"در تمام سال در شورای شهر این شهرستان در حال ورود به یکی از مهمترین و زمان نامشخص مالی" الیوت گفت. "وجود خواهد داشت یک کمبود."

هلن بردی دادن انتخابی سیاست یکی دیگر از شات.

بردی شما ممکن است به یاد بیاورید زمانی که او یک کنکورد ساکن سعی در گرفتن سابق محبوب دولت, نماینده, Cory اتکینز. اتفاق نمی افتد.

سپس به بردی, جمهوری, راه اندازی این ایالت برای حسابرس. که در مبارزات انتخاباتی بیش از حد, فرود با یک ضربه.

بردی است که پس از نقل مکان به Plymouth است که در حال حاضر به چالش کشیدن جانباز منطقه 9 در کنگره لایحه Keating. این کمپین اما رفتن خوب نیست.

دولت خانه اخبار سرویس گزارش هفته گذشته که تنها چند روز پس از یک پنل حکومت او را فاقد شرایط لازم برای رای گیری

بردی توصیف قصد او برای مبارزه با تصمیم صراحت: "اوه آره من جذاب است."

بردی گفت: سرویس خبری که او هنوز ثبت درخواست در دادگاه اما او و وکلای خواهد صحبت در مورد مسیر خود را به انجام این کار به زودی.

دولت قانون انتخابات کمیسیون پنج عضو پانل تعیین شده توسط رژیم صهیونیستی است. چارلی بیکر حکومت بردی فاقد شرایط لازم برای رای گیری پس از 9 کنگره منطقه رای دهندگان لئون آرتور Brathwaite دوم معتقد است که او به درستی دنبال امضای الکترونیکی-جمع آوری الزامات گذاشته در یک دادگاه عالی قضایی تصمیم گیری است.

"من قصد دارم به قطعا مبارزه به خاطر این که من احساس مثل من در برابر پسران' club و من قوی زن مستقل و من فقط رفتن به آن را دراز صادقانه" بردی گفت. "وجود دارد فقط چیزی بسیار اشتباه است. آنها تداخل با SJC حکم آنها دخالت مؤثر بر نتیجه انتخابات آنها سرکوب خواهد از رای دهندگان آمریکایی. من ناراحت من باید برای رفتن از طریق مجموعه ای دیگر از پرتال تخصصی اولی که من نباید به."

انرژی خورشیدی شده است چیزی که ماساچوست شده است به آرامی اما مطمئنا در حال انتقال به سمت. همه چیز از ساکنان قرار دادن یک پنل یا دو بر روی پشت بام خود را به تمام زمینه های اختصاص داده شده به پانل های جمع آوری انرژی خورشیدی نشان می دهد نشانه هایی از دولت مایل به پیشرفت های بزرگ به سیاره محیط زیست است. یک نماینده محلی است که به عنوان مثال یک شهروند تلاش برای بهبود آن انتقال.

سناتور. جیمی Eldridge یکی از دو قانونگذاران به نام خورشیدی حامی از سال – سطح دولت توسط انرژی خورشیدی انجمن کسب و کار جدید انگلستان. همراه با تشکر. کارولین ieee smart grid از 8 Middlesex منطقه Eldridge مفتخر شد برای حمایت خود را از پیشبرد صنعت انرژی خورشیدی است.

"من خیلی مفتخر به دریافت SEBANE جایزه برای قانونگذار از سال خورشیدی, رهبری, جایزه همراه با تشکر. کارولین ieee smart grid که من افتخار کار با بسیاری از تغییرات آب و هوایی و زیست محیطی طرح" Eldridge در بیانیه ای گفت. "ما نیاز به ادامه هل دادن و دفاع از انرژی خورشیدی آن را به عنوان عمده ترین منبع انرژی تجدید پذیر با پتانسیل برای دیدار با بسیاری از چالش های پیش روی جهان است. این است که قطعا یکی از معتبر ترین recognitions من دریافت کرده اند به عنوان یک قانونگذار. من با فروتنی به آن را دریافت!"

از دست دادن این هفته برای دیو لئو نوشتن در نامزد برای تاینسبرو هیئت Selectmen ممکن است دیده می شود توسط برخی به عنوان یک پیروزی برای تاینسبرو رئیس پلیس ریچارد هاو.

شایعات swirled در روزهای منتهی به روز انتخابات که لئو یک سگ افسر در چلمزفورد اداره پلیس تا به حال طرح های برای کمک به خلاص شدن از شر هاو اگر منتخب به هیئت مدیره. هیچ یک از tipsters که در تماس با آفتاب در مورد لئو را در رکورد اما, و او انکار کرد که او برنامه ریزی شده به هدف هاو هر چند او اذعان آنها می خواهم با اختلاف در برخی از مسائل در گذشته است.

"من در حال اجرا نیست برای تبدیل شدن به یک selectman بنابراین من می تواند آتش کسی یا خلاص شدن از شر کسی کار" لئو گفت.

هنوز هم با شکست هاو موقعیت قطعا به نظر می رسد کمی امن تر است. هاو بود و نه قابل دسترسی برای اظهار نظر قبل از ستون رفت برای چاپ.

بحث در مورد تغییر تاریخ ویلمینگتون سالانه شهر جلسه باعث خاردار به عقب و جلو در ژوئن 20.

قبل از شهر جلسه آئین نامه کمیته ساخته شده یک سری از توصیه به هیئت Selectmen در تلاش برای افزایش مشارکت رای دهندگان در شهر نشست. حضور کم شده است نگرانی در شهر است. در سال گذشته میزان مشارکت بسیار پائین شهر مدیر راب پترسون اظهار داشت که تنها تعداد انگشت شماری از مردم رای گیری در شهر بزرگ تصمیم گیری از جمله شهر بودجه.

در طول یک شهر جلسه بحث در مقاله ای که در تغییر تاریخ سالانه جلسه شهر ساکن سوزان سالیوان ابراز ناراحتی او با پیشنهاد تغییر و گفت: این امر با دخالت مارس تعطیلات و بازگشت به تاریخ شهر مورد استفاده قبل از تعویض به برنامه فعلی.

سالیوان نام آن را "عمیقا ناامید کننده" و خواسته نوشت که حکم ماده. او همچنین گفت: این مقاله به احتمال زیاد تصویب با توجه به رای دهندگان قرار دادن نیست خیلی فکر کردم به آن.

"من فکر می کنم که هر کس که با قرار دادن تعداد زیادی از فکر به آرای آنها در حال گرفتن" هیئت Selectmen صندلی گرگ Bendel گفت: به عنوان او پاسخ داد سالیوان سوال.

"به جای پرداختن به که شما می خواهید برای حمله به آنچه من می گویم و این یک انحراف" سالیوان پاسخ داد.

ناراضی با Bendel پاسخ Sullivan سوال خود را تکرار کدام شهر, مدیر جف هال تلاش برای پاسخ به.

در یک نقطه آن پیشنهاد آئین نامه کمیته پیشنهاد کرده بود تا تاریخ خاص تغییر پیشنهادی در این مقاله که باعث پترسون به مداخله.

"ما را ندارد که توصیه" پترسون عضو این کمیته گفت.

پس از Bendel روشن هیئت مدیره از Selectmen اصلاح شده این کمیته توصیه پترسون توضیح داد: این کمیته توصیه کرده بود تاریخ در مقیاس کشویی به ارزیابی در یک سال به سال بر اساس.

این مقاله در نهایت شکست خورده است.

پس از بحث در مورد نیاز به بهبود شهر جلسه حضور پترسون خود را تمدید فراخوان برای مشارکت بیشتر و ورودی از ساکنان.

"من ممکن است گفت: این برای 100 میلیون, میلیاردم زمان ما برای انجام مسائل را بهتر از این," او گفت:.

این هفته ستون آماده شد دن فلپس در لوول; الیزابت دابینز در لوول; Jon وینکلر در Nashoba دره; اما مورفی در ویلمینگتن; نیکول DeFeudis در بیلریکا; مگ مک اینتایر در تاینسبرو; و سازمانی ویرایشگر کریستوفر اسکات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن