وزارت کار می گوید بوفالو پروژه های پیشنهادی "سزاوار موشکافی'

محتوای مقالهبرتر اسکات Moe قصد دارد به بررسی پنج پیشنهادات در نامه ای از بوفالو پروژه که به نام برای استقلال ب

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

محتوای مقاله

برتر اسکات Moe قصد دارد به بررسی پنج پیشنهادات در نامه ای از بوفالو پروژه که به نام برای استقلال بیشتر در ساسکاچوان و آلبرتا.

"هر یک از پیشنهادات مطرح شده در این نامه سزاوار بررسی وزن شایستگی با هزینه های مرتبط و خطرات" گفت: بیانیه ای از وزارت معارف مطبوعاتی دبیر جیم Billington.

نامه امضا شده توسط برجسته رهبران کسب و کار و دانش سطحی از سابق سیاستمداران چاپ شد در شش روزنامه ها در این دو استان در روز چهارشنبه. این استدلال که آلبرتا و ساسکاچوان "باید اقدام فوری برای اولویت بندی شغل های محلی و به دست آوردن خودمختاری بیشتر در کنفدراسیون."

"هویت ما و راه زندگی است که تحت حمله در کانادا گفت:" این نامه است. "میراث ما به عنوان معامله گران و نوآوران و نگهبانان از زمین است که به آرامی در حال نابود شود."

آن پنج توصیه می شود اقدامات برای هر دو دولت را. که شامل یک همه پرسی در برابر یک آلبرتا طرح بازنشستگی که در ساسکاچوان می تواند پیوستن به, استانی از مالیات مجموعه برنامه های نقد و بررسی تجارت و سیاست های مهاجرتی و یک به اصطلاح "بوفالو راهرو" برای اطمینان از دسترسی از طریق "فیبر نوری خطوط انتقال جاده ها و خطوط لوله."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب