وزارت معارف کشور می گوید رعد و برق و خاکستری جام بعید است که با توجه به COVID-19

لیدر اسپات | No comments

محتوای مقاله در ادامه

“بر اساس نظم و انضباط و شیوه های خوب ساسکاچوان ساکنان را به دنبال داشته به تاریخ ما باقی می ماند و با اعتماد به نفس که ما می تواند همچنان به بازگشایی بیشتر از اقتصاد ما در حالی که در ادامه به کنترل گسترش COVID-19” گفت: وزارت معارف است.

بازگشایی مجلس

رهبر مخالفان Ryan Meili اطلاع عموم یک نامه فرستاد به برتر روز دوشنبه در تماس با وزارت معارف برای دیدار و بحث در مورد یک طرح برای بازگشایی مجلس در برخی از ظرفیت.

“باید وجود داشته باشد یک فرصت است که بحث است که به عقب و جلو بین, برتر, خودم, و ما دو قفقاز در واقع به آمده تا با بهترین طرح” Meili به خبرنگاران گفت: در صبح روز دوشنبه.

او گفت: این امری نیست که “فقط یک حزب دولت با دولت انجام هر آنچه که آنها مایل با یک چک سفید. وجود دارد نیاز به پاسخگویی شما به نتایج بهتر در هنگام وجود دارد.”

وزارت معارف در پاسخ که شده است وجود دارد بحث و گفتگو در بازگشایی مجلس با جلسات بیشتر در مورد موضوع این هفته است.

“من مطمئن هستم که رهبر مخالفان آگاه است که این کار در جریان است و من می شود جای تعجب نیست اگر او نبود آگاه باشید که این کار در جریان است گفت:” وزارت معارف است.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>