همه در اطراف ما وجود دارد یاران

فرد راجرز گفت: "برای یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به."امریکا پر است از یاران. و در طول زمان

توسط ATSHNEWS در 15 خرداد 1399

فرد راجرز گفت: "برای یاران. شما همیشه پیدا کردن افرادی که در حال کمک به."

امریکا پر است از یاران. و در طول زمان بحران تمایل به کمک به دیگران قوی است. این ماه آورده اند غیر قابل تصور تغییر به محل کار ما خانه ما و البته مدارس ما.

بسیاری از پدر و مادر در حال کار در خط مقدم یا در زمینه ضروری و با بسته شدن مدارس و برخی از روز مراقبت پدر و مادر می تواند در از دست دادن برای مهد کودک. مادران و پدران که یک بار وابسته به مدرسه به ارائه صبحانه و ناهار در حال حاضر نگران اگر آنها می توانند یک وعده غذایی بر روی میز است.

و کودکان ممکن است مبارزه با احساسی قطعیت به عنوان امور روزمره خود قرار داده شده اند در انتظار آنها دیگر خود را ببینید معلمان و دوستان و پدر و مادر خود را حقه بازی کار در منزل — و تلاش برای به یاد داشته باشید که چگونه به ضرب فراکسیون و یا فراموش طولانی را بدست آورد.

با وجود این به چالش کشیدن شرایط و وخیم عناوین ما به عنوان خوانده شده وجود دارد و هنوز هم دلیلی برای امید در کشور ما است.

Loria ییدن, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت YMCA بیشتر سیاتل, منجر یکی از بیش از 500 ملی YMCA امکانات است که باید بررسی خود را در ورزشگاه و تبدیل آنها به لحاظ اجتماعی فاصله مراکز مهد کودک.

اولین پاسخ دهندگان مراقبت های بهداشتی کارگران و دیگر ضروری کارکنان می تواند ارسال کودکان به سیاتل YMCA بدون هیچ هزینه و خانواده های دیگر می پرداخت 45 دلار در روز و یا به دنبال کمک های مالی. YMCA می خواهد به اطمینان حاصل شود که هیچ پدر و مادر در هر شهرستان است که خسته از کار در از دست دادن برای مهد کودک.

در مین, معلم, Gretchen خط می خواند یک کتاب جدید در هر روز ثبت می کند و بارهای این ویدئو در یوتیوب.

سپس او سهام آن را در Facebook صفحه: بنابراین پدر و مادر از دانش آموزان کلاس دوم می تواند نوازش کردن و پیوند با کودک خود در طول روزانه داستان ، و از آنجا که برخی از دانش آموزان خود را ندارد و یا کامپیوتر دسترسی به اینترنت او مطمئن ساخته شده او قرائت شد و در دسترس در گوشی های هوشمند.

Andrea رسترپو یک کلاس پنجم معلم در Charlotte, North Carolina.

هنگامی که دانش آموزان خود را به سمت چپ مدرسه در جمعه مارس 13, هیچ یک از آنها را می دانستم که این امر می تواند خود را به آخرین روز در کلاس درس. آندریا در زمان اقدام سریع تماس در شرکت های اینترنتی به نصب اینترنت در دانش آموزان خود را' خانه به طوری که آنها می تواند همچنان با برنامه درسی خود را.

و او سازماندهی مدرسه عرضه مواد غذایی و وعده غذایی کیت برای خانواده های نیازمند. او را به مدرسه ارائه یک ویدیو حرفه ای عادلانه به جای فرد یکی از دانش آموزان نگاه به جلو به هر بهار.

Keara ویلیامز یک معلم انگلیسی که با این نسخهها کار در لس آنجلس متحد منطقه به شرح زیر است تا با دانش آموزانی که پاسخ نمی کند و یا نمایش خود را برای کلاس های آنلاین.

او شده است مدبر است. زمانی که او قادر به برقراری ارتباط با یک اسپانیایی زبان مادر یکی از دانش آموزان Keara به نام او مادری اسپانیایی زبان مادر بزرگ برای کمک به ترجمه از طریق سه راه تماس بگیرید.

و اینها فقط تعداد کمی از صدها نفر از داستان های الهام بخش ما را بشنود. همه در اطراف ما وجود دارد یاران. برخی از آنها مانند کسانی که ما به رسمیت شناخته شده به عنوان قهرمانان قبل و پزشکان و پرستاران و آتش نشانان و افسران پلیس.

اما ما متوجه شدیم که قهرمانان نیز می تواند معلمان و مدیران فروشگاه دوخت ماسک های مناسب کودکان, اصول که سازماندهی جامعه ماشین رژه به دانش آموزان نشان می دهد آنها هنوز دوست و یا حتی یک همسایه که بر میدارد تا مواد غذایی به طوری که یک مادر می تواند به سالم ماندن در خانه با نوزاد تازه متولد شده. در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای آموزش کودکان است که هر کس می تواند یک قهرمان.

هنگامی که فرزندان خود را عقب نگاه تاثیر COVID-19 تا به حال در زندگی خود را که آنها نمی خواهد به یاد داشته باشید داشتن پیتزا یخ زده سه شب در یک ردیف یا این که لباس های شسته شده انباشت اشیاء بدست آمده تا برای یک هفته.

آنها را به یاد داشته باشید که به شما کمک با مشق شب و خواندن به آنها که شما نشسته با آنها را برای صرف شام و گوش دادن به نگرانی های خود را; که شما تا به حال پاپ کورن برای فیلم شب درو با گچ در پیاده رو و یا رفت و برای یک پیاده روی خانواده.

شما می توانید قهرمان خود را برای کودکان است. آنها را دوست دارم آغوش آنها صرف زمان با آنها آنها را امن نگه دارید و به آنها بگویید که روزهای آفتابی دوباره باز خواهد گشت.

لورا بوش بانوی اول سابق ایالات متحده است. این مقاله اولین بار در "کاتالیزور: مجله ایده" از بوش موسسه. این است که توزیع شده توسط InsideSources.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن