MLA Ramdas نگه می دارد جلسه با تاج داوطلبان

میسور/Mysuru: K. R. MLA S. A. Ramdas جلسه با تاج داوطلبان از حوزه خود را که در حال تلاش سخت روز و شب ارائه موا

توسط ATSHNEWS در 6 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: K. R. MLA S. A. Ramdas جلسه با تاج داوطلبان از حوزه خود را که در حال تلاش سخت روز و شب ارائه مواد غذایی بسته به نیازمندان و فقرا در طول COVID-19 مستند در زمین پشت CADA در Sayyaji رائو جاده در اینجا در روز چهارشنبه.

پرداختن به داوطلبان Ramdas گفت که 25 داوطلبان منصوب شده اند در هر بخش آینده تحت K. R. حوزه که او نشان دهنده. هر داوطلب است پوشش سه بخش در هر روز و همیشه از مستند خدمت به فقرا و نیازمندان از, او گفت:, و اضافه کرد که این مهم برای همه به دنبال مستند مقررات و حفظ اجتماعی فاصله.

حاکی از این است که او کارگردانی کرده است غرفه در سطح BJP رئیس جمهور برای آماده سازی یک لیست از لحاظ اقتصادی عقب مانده حزب کارگران او تمجید از برخی از حزب کارگران که تصمیم به دوباره توزیع مواد غذایی کیت های داده شده به آنها به فقیر کارگران و فروشندگان خیابانی.

ترغیب داوطلبان به mandatorily دانلود 'Aarogya Setu برنامه' او گفت که این برنامه می آید در دستی هنگامی که داوطلبان بازدید مهار مناطق. Ramdas نیز از داوطلب خواسته به درخواست ساکنان به حداقل اهدا تومان.10 هر یک به PM و CM را بودجه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن