اطلاعات غلط در ویروس است که اثبات بسیار مسری

توسط دیوید KLEPPERپراویدنس, R. I. (AP) — به عنوان مسابقات جهانی برای پیدا کردن واکسن و درمان COVID-19 وجود دار

توسط ATSHNEWS در 8 مرداد 1399

توسط دیوید KLEPPER

پراویدنس, R. I. (AP) — به عنوان مسابقات جهانی برای پیدا کردن واکسن و درمان COVID-19 وجود دارد که به ظاهر هیچ پادزهر در چشم به رو به رشد شیوع کروناویروس تئوری های توطئه مضر ضد ماسک اسطوره ها و درمان شم.

این پدیده اتفاق می افتند تا حد زیادی در رسانه های اجتماعی تشدید این هفته زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد کاذب تصویری در مورد ضد مالاریا مواد مخدر عنوان یک درمان برای ویروس و مشخص شد که اطلاعاتی روسیه در حال گسترش دروغ در مورد بحران از طریق زبان انگلیسی در وب سایت.

کارشناسان نگران هستند که تورنت از اطلاعات بد است خطرناکی تضعیف تلاش برای کند کردن این ویروس است که متهم شده است که حدود 150 ، 000 مرگ و میر در ایالات متحده و بیش از یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان است.

"این یک چالش واقعی از نظر تلاش برای دریافت این پیام به مردم در مورد آنچه که آنها واقعا می توانید انجام دهید برای محافظت از خود و چه حقایق پشت مشکل., گفت: Michael Osterholm رئیس دانشگاه مینه سوتا مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست.

او گفت: ترس از این است که "مردم با قرار دادن خود در راه آسیب است چرا که آنها بر این باورند که ویروس چیزی است که آنها باید برای مقابله با است."

به جای محو در چهره جدید شواهد این ادعا باید شکوفا شود پیام های مخلوط از مقامات منتقل شده توسط رسانه های اجتماعی تقویت شده توسط رهبران مانند تهمت و قادر به جهش هنگامی که مواجه با حقایق متناقض.

"شما نمی نیاز به ماسک. درمان وجود دارد" دکتر استلا امانوئل وعده داده شده در یک ویدیو که ترویج هیدروکسی کلروکین. "شما لازم نیست مردم را قفل شده است."

حقیقت: تنظیم کننده فدرال در ماه گذشته لغو مجوز خود را از این دارو به عنوان یک درمان اورژانس در حال رشد در میان شواهد آن کار نمی کند و می تواند عوارض جانبی مرگبار. حتی اگر آن را موثر, آن را نمی خواهد نفی نیاز به ماسک و دیگر اقدامات برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

هیچ کدام از آن متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن است که بارها و بارها مورد ستایش دارو از retweeting ویدئو. Twitter و Facebook شروع به از بین بردن این ویدئو در روز دوشنبه برای نقض سیاست در COVID-19 اطلاعات غلط اما در حال حاضر دیده شده است بیش از 20 میلیون بار.

بسیاری از ادعا می کند در امانوئل ویدئو به طور گسترده ای مورد مناقشه توسط کارشناسان پزشکی. امانوئل ساخته شده است و حتی بیشتر عجیب و غریب, پزشکی, اظهارات در گذشته گفت: در سال 2013 خطبه که کیست فیبروم و برخی شرایط دیگر می تواند ناشی از داشتن رابطه جنسی با شیاطین.

دیگر بی پایه و اساس نظریه ها و مضر گفته اند که این ویروس واقعی نیست و یا که آن را یک bioweapon ایجاد شده توسط ایالات متحده آمریکا و یا خود را دشمنان. یک جعل از شیوع این بیماری در اوایل ماه مدعی جدید 5G برج پخش می شد این ویروس از طریق مایکروویو. یکی دیگر از محبوب داستان برگزار شد که بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت قصد دارد استفاده از COVID-19 واکسن به کاشت میکروچیپ در همه 7 میلیارد انسان بر روی این سیاره است.

پس از آن وجود دارد سیاسی نظریه — که پزشکان و روزنامه نگاران و مقامات فدرال در حال توطئه به دروغ مورد تهدید ویروس برای صدمه زدن به تهمت سیاسی است.

رسانه های اجتماعی تقویت این ادعا و کمک به مؤمنان پیدا کردن هر یک از دیگر. سیل از اطلاعات غلط را مطرح کرد یک چالش برای Facebook, Twitter و سیستم عامل های دیگر که باید خود را متهم به سانسور برای مصرف کردن ویروس اطلاعات غلط.

یک حرفه ای ساخته شده 26 دقیقه ویدئو که مدعی دولت بالا عفونی-بیماری, متخصص, Dr. Anthony Fauci, تولید ویروس و حمل آن به چین بود که به تماشای بیش از 8 میلیون بار قبل از این سیستم عامل در زمان عمل. این ویدئو با عنوان "Plandemic" نیز هشدار داد که ماسک می تواند شما را بیمار — به غلط ادعا می کنند که Facebook اشاره کرد که آن را حذف این ویدئو را از سایت خود.

جودی Mikovits را بی اعتبار دکتر پشت "Plandemic," تعیین شده بود به نظر می رسد در نمایش "امریکا این هفته" در Sinclair Broadcast Group. اما این شرکت که در عمل ایستگاه های تلویزیونی در 81 بازارهای ایالات متحده, کنسرو شده در این بخش گفت: آن را "مناسب نیست" به هوا.

این هفته آمریکا و مقامات دولتی صحبت از نامش ذکر آنچه گفته شد روشن ارتباط بین اطلاعاتی روسیه و وب سایت ها با داستان طراحی شده برای گسترش دروغ در coronavirus در غرب است. مقامات روسیه اتهامات را رد کرد.

از همه عجیب و غریب و هزاران ادعا در مورد ویروس کسانی که در مورد ماسک ها اثبات می شود در میان سمج ترین.

شهر نیویورک ساکن کارلوس لوپز گفت که او می پوشد یک ماسک زمانی که مورد نیاز برای جلوگیری از مشکلات اما باور ندارد لازم است.

"آنها در حال سیاسی کردن آن به عنوان یک ابزار" او گفت:. "من فکر می کنم آن را بیشتر به تلاش برای مغلوب ساختن پیشی جستن به از دست دادن. آن را بیشتر یک تاکتیک ترساندن."

او در اقلیت است. اخیر AP/NORC نظرسنجی یافت که 3 در 4 آمریکایی — دموکرات ها و جمهوری خواهان به طور یکسان — حمایت ملی ماسک قیمومیت.

هنوز ماسک شک آوازی اقلیت و گرد هم آمده اند برای ایجاد صفحات رسانه های اجتماعی که در آن بسیاری از ادعاهای دروغین در مورد ماسک ایمنی مشترک هستند. Facebook حذف برخی از صفحات — مانند گروه دریدن امریکا!, که تا به حال نزدیک به 10 ، 000 کاربران — اما دیگران باقی می ماند. تصویری از یک زن در حمله به یک ماسک به نمایش در آریزونا هدف دریافت تقریبا 84,000 دوست دارد در توییتر.

در اوایل بیماری همه گیر مقامات پزشکی خود شد منبع بسیار سردرگمی در مورد ماسک. در ماه فوریه مقامات مانند ایالات متحده جراح عمومی خواست آمریکایی ها نه به ذخایر ماسک به این دلیل که آنها مورد نیاز توسط پرسنل پزشکی و ممکن است موثر در زندگی روزمره است.

مقامات بهداشت عمومی تغییر لحن خود را هنگامی که آن را تبدیل به آشکار است که این ویروس می تواند در میان مردم و نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند.

در عین حال تهمت باقی مانده تمایلی به استفاده از یک ماسک تمسخر رقیب خود جو بایدن برای پوشیدن یک و پیشنهاد مردم ممکن است پوشش چهره خود را فقط به او صدمه دیده است سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را ناگهانی را در مورد چهره این ماه این ادعا که او تا به حال همیشه پشتیبانی ماسک. "هنگامی که شما می توانید با استفاده از یک ماسک او گفت:" تنها به بعد retweet امانوئل ویدئو در برابر ماسک.

سیگنال مخلوط صدمه دیده Fauci اذعان کرد در مصاحبه با NPR در این ماه.

"پیام اوایل گیج کننده شد," او گفت:.

بسیاری از ادعا می کند در اطراف ماسک ادعا اثرات مضر مانند مسدود شدن جریان اکسیژن و یا حتی یک شانس بیشتری از عفونت با ویروس ها. ادعا شده است به طور گسترده ای افشا و خنثی توسط پزشکان است.

دکتر Maitiu O Tuathail ایرلند رشد بسیار نگران ماسک اطلاعات غلط او نوشته شده یک ویدیو آنلاین خود را به راحتی با پوشیدن ماسک در حالی که اندازه گیری سطح اکسیژن خود را. در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 20 میلیون بار.

"در حالی که ماسک های صورت نمی کاهش سطح اکسیژن خود را. COVID قطعا" او هشدار داد.

در عین حال مورد اعتماد مقامات پزشکی اغلب اخراج توسط کسانی که می گویند نیاز مردم به پوشیدن ماسک یک گام به سمت استبداد.

"مگر در مواردی که شما را به یک موضع شما با پوشیدن یک ماسک برای بقیه عمر خود را ایم" سیمون Dolan یک تاجر است که شکایت دولت بیش از آن COVID-19 محدودیت.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمایلی دوسوگرا و اواخر آغوش ماسک نشده معتقدم برخی از قویترین حامیان که مبدع تا کنون بیشتر استادانه درست شده تئوری برای توضیح تغییر خود را از قلب است. برخی می گویند او در واقع صحبت کردن در کد و واقعا پشتیبانی ماسک.

O Tuathail شاهد چقدر ایثار COVID-19 اطلاعات غلط می تواند در زمانی که پس از پخش ویدئویی خود را از او دریافت ایمیل از افرادی که گفت که او نمی پوشیدن ماسک به اندازه کافی بلند به احساس اثرات منفی و یا در غیر این صورت فریب خورده در طول تظاهرات.

که تعجب آور نیست با توجه به دانشگاه مرکزی فلوریدا استاد روانشناسی جنین رایت است که به مطالعه اطلاعات غلط. او گفت: تئوری توطئه مؤمنان اغلب درگیر در ژیمناستیک ذهنی برای ایجاد باورهای خود را مطابق با واقعیت است.

"مردم فقط می خواهم به شنیدن آنچه که آنها در حال حاضر فکر می کنم آنها می دانند که" او گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان بئاتریس Dupuy در نیویورک اریک تاکر در واشنگتن و امی Forliti در مینیاپولیس کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب