‘مردان ‘ حقوق’ وکیل چشم در تیراندازی نیوجرسی قاضی خانواده

توسط MARYCLAIRE دیل مایکل بالسامو و MICHAEL R. سیساک

خود توصیف “ضد فمینیستی” وکیل مرده یافت در Catskills آشکار خود وارد زخم گلوله در نظر گرفته شده است نخست مظنون در تیراندازی از یک قاضی فدرال خانواده در نیوجرسی اف بی آی روز دوشنبه گفت:.

روی دن Hollander که توجه رسانه ها از جمله حضور در ایسنا و کمدی مرکزی برای پرونده های حقوقی به چالش کشیدن درک تخلفات از “مردان حقوق” مرده پیدا شد دوشنبه در Sullivan County, New York, دو مقام با آگاهی از این تحقیقات گفت: آسوشیتد پرس.

اف بی آی گفت: Den Hollander بود “موضوع اصلی در این حمله” و تایید او مرده اما از ارائه جزئیات دیگری. در میان خود شخصی بود اطلاعات در مورد دیگری قضاوت نیویورک قاضی جانت DiFiore یک دادگاه دولت سخنگوی گفت.

یک روز قبل از آن یک فرد مسلح نما به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل شخص رفت و به North Brunswick, New Jersey, صفحه اصلی ایالات متحده در منطقه قاضی استر Salas و شروع به تیراندازی و زخمی شدن شوهرش دفاع وکیل علامت Anderl و قتل پسر دانیل Anderl.

Salas در خانه بود اما در بخش دیگری از خانه بود و آسیبی گفت: مقامات که نمی تواند مورد بحث در حال انجام تحقیقات علنی و خطاب به AP به شرط ناشناس ماندن.

دن Hollander حال gender-equity طرح دعوی در دادگاه واصل در سال 2015 بود که شنیده Salas مربوط به یک زن جوان که می خواستند به ثبت نام برای ارتش پیش نویس است. او همچنین با اشاره به قضاوت در نوشته ارسال شده آنلاین deriding او را به عنوان یک نردبان بالا رونده که معامله در میراث هیسپانیک به جلو.

یک بسته خطاب به Salas داشت همراه با دن Hollander بدن, مقامات گفت.

در یک درد دل دن Hollander آنلاین پست او همچنین نوشت: از نما به عنوان یک فدرال اکسپرس تحویل فرد به صحبت با یک دختر جوان همان تاکتیک مسلح ظاهرا مورد استفاده در درب به قاضی ،

دن Hollander بهترین و شناخته شده در سال گذشته برای ناموفق پرونده های حقوقی به چالش کشیدن قانون اساسی از “شب خانم ها” تبلیغات در کافه ها و کاباره ها. او دادخواهی و تمایل به نظر می رسد در تلویزیون به دست آورده او را لکه بر روی Colbert Report و MSNBC.

دانیل Anderl, سالاس’ پسر شد به عنوان به زودی به دانشگاه کاتولیک آمریکا در واشنگتن که در آن او نام خود را به لیست دین در این بهار.

“من شوکه شده بود شب گذشته به شنیدن اخبار دانیل Anderl مرگ غم انگیز یکشنبه شب در نیوجرسی. دانیل در حال افزایش بود تاریخ و زمان ثبت نام برای کلاس های آغاز در چند هفته آینده” رئيس دانشگاه جان Garvey در توییتر نوشت. “او تبدیل 20 هفته گذشته است.”

Salas نشسته در نیوآرک نامزد دریافت جایزه بود توسط رئیس جمهور باراک اوباما و تایید شده در سال 2011. قبل از آن او به عنوان یک آمریکایی دادرس قاضی در نیوجرسی پس از کار به عنوان دستیار مدافع برای چندین سال.

در بیش از 2000 صفحه از اغلب misogynistic نژادپرستانه نوشته دن Hollander انتقاد Salas’ داستان زندگی بودن رها شده توسط پدر و مطرح شده توسط او را ضعیف و مادر به عنوان “معمول تلاش برای سرزنش و کسی به نوبه خود به سوپر دختر.”

در بخش دیگری — بخشی از یک مجموعه آنلاین پست که شبیه یک پیش نویس اولیه خاطرات — او می نویسد: “هنگامی که یک دیوانه را نشان می دهد تا با یک تفنگ چه شما می خواهید برای یک دفاع—PC ایدئولوژی یا شش تیرانداز؟”

Hollander نوشته همچنین با اشاره به امکان اتصال به منطقه که در آن او مرده پیدا شد. او توضیح داد که برای رفتن به یک خانواده کابین در Catskills جامعه Beaverkill حدود 40 دقیقه با ماشین از آزادی.

Hollander به سختی کردم ثروتمند از مردسالارانه جنگ های صلیبی و پرونده برای ورشکستگی در سال 2011 به بیش از 120,000 $در بدهی کارت اعتباری به عنوان به خوبی به عنوان اجاره و هزینه های دیگر که تا اندکی بالاتر از خود را به معنی. در پرونده Hollander برآورد او ساخته شده حدود 300 دلار در ماه از کار خود را با بخش عمده ای از درآمد خود را که از یک $724 ماهانه تامین اجتماعی پرداخت.

Salas متولد کالیفرنیا برای یک مهاجر کوبایی مادر و پدر مکزیکی را از دوران کودکی خود را در Union City, New Jersey. پس از کمک به خانواده اش فرار ویرانگر آتش سوزی خانه او عمل به عنوان مادر خود را مترجم و مدافع آنجا زندگی حرفه ای خود را در قانون به عنوان او استدلال می کرد خانواده اش مورد به رفاه مقامات با توجه به یک سال 2018 مجله مشخصات.

در مشخصات Salas صحبت از پسر او احتمالا پس پدر و مادر خود را به حرفه ای قانونی است.

“او است که این استدلال با ما از آنجا که او می تواند صحبت — تمرین حمایت خود را مهارت” Salas گفت نیوجرسی ماهانه. “من نمی خواهم برای منصرف کردن او, اما من کشیدن برای یک دکتر است.”

چندین کالج و دوستان در حال صرف تعطیلات آخر هفته بازدید از دانیل برای روز تولد خود را ترک تنها چند ساعت قبل از تیراندازی همسایه, Marion, Costanza گفت.

“این مردم هستند که هرگز دوست خود را دوباره. سپس به فکر می کنم از استر از دست دادن تنها فرزند او. آن را فقط ویرانگر” گفت: Costanza یک وکیل که به تماشای دانیل رشد و شام برنامه های این هفته آینده با پدر و مادر خود را.

“من می خواهم جهان را به می دانم که چه زیبا بچه این بود,” او گفت:. “این فقط ویرانگر است.”

او گفت که Salas چند سال پیش “بود کمی عصبی بود چرا که او گرفتن موارد بالا مشخصات” اما تا به حال ذکر نشده هر های اخیر نگرانی. او در گذشته شاهد علامت Anderl پیاده روی خانواده دو سگ بزرگ در روز شنبه.

فقط در هفته گذشته Salas منصوب شد به شنیدن مداوم طرح دعوی در دادگاه آورده شده توسط دویچه بانک از سرمایه گذاران که ادعا می کنند که شرکت های نادرست و گمراه کننده در مورد اظهارات خود را ضد پول شویی و سیاست های شکست خورده به مانیتور “در معرض خطر” مشتریان از جمله محکوم مجرم جنسی جفری اپستاین.

او بالاترین مشخصات مورد در سال های اخیر بود تقلب مالی مورد مربوط به شوهر و همسر “Real Housewives of New Jersey” واقعیت تلویزیون ستاره ترزا و جو Giudice آنها Salas محکوم به زندان برای جرایم از جمله ورشکستگی به تقلب و فرار از پرداخت مالیات. Salas مبهوت جملات خود را به طوری که یکی از آنها می تواند در دسترس خواهد بود به مراقبت از خود چهار فرزند.

در سال 2017, او منع دادستان فدرال از دنبال مجازات اعدام در برابر اتهام رهبر باند متهم در چندین نیوآرک slayings حاکم مرد ناتوانی فکری او را فاقد شرایط لازم برای سرمایه مجازات است. Salas بعد محکوم به 45 سال در زندان است.

دادستان کل ویلیام Barr گفت: در بیانیه ای که روز شنبه FBI و مارشال آمریکا ادامه خواهد داد, تحقیق در مورد تیراندازی اضافه کرد: “این نوع از بی قانون بد عمل انجام شده علیه یک عضو از قوه قضائیه فدرال تحمل نخواهد شد.”

___

سیساک گزارش از نیویورک و بالسامو از واشنگتن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de