نشان دادن مسئولیت — تست

حق مسالمت آمیز نشان می دهد می افتد تحت حفاظت گفتار به عنوان مشخص شده توسط متمم اول قانون اساسی.اما coronavirus

توسط ATSHNEWS در 28 خرداد 1399

حق مسالمت آمیز نشان می دهد می افتد تحت حفاظت گفتار به عنوان مشخص شده توسط متمم اول قانون اساسی.

اما coronavirus همه گیر می تواند مراقبت کمتر در مورد هر قانونی مصونیت از تعقیب.

در ماساچوست و در جای دیگر این دو متقابلا منحصر به فرد واقعیت را همگرا به تازگی به عنوان هزاران نفر را جمع آوری کرده اند در اعتراض به پلیس به قتل جورج فلوید.

و در حالی که آن را به نظر می رسد که اکثر کسانی که به خیابان ها ریختند عینک پوشش صورت اعداد ساخته شده اجتماعی فاصله غیر ممکن است.

با دولت در حال حاضر به آرامی بازگشایی کسب و کار آخرین چیزی که مشترک المنافع نیاز به یک اعتراض-ایجاد flare-up از COVID-19 موارد است که می تواند هر اقتصادی باز گشت در خود نگه دارد.

به همین دلیل رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر خواسته است هر معترض به کروناویروس آزمون. او ساخته شده است که کار راحت تر با باز شدن چند پاپ آپ سایت در سراسر کشور به قبضه کردن هر گونه ویروس خوشه.

"ما قطعا حمایت از حقوق مردم به بیان دیدگاه های خود را مسالمت آمیز اما ما نیاز به نگه دارید تا مبارزه ما به سرعت گسترش COVID-19 در اینجا در ماساچوست" بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در خانه ملت.

قابل حمل تست سایت باز امروز و پنجشنبه ارائه خواهد شد COVID-19 تست برای هر کسی که می خواهد آن را, رایگان, بیکر گفت. "اگر شما سالم هستید و احساس خوب شما باید تست شده به هر حال."

برخی از سایت ها تنها با وقت قبلی. مطمئن شوید که به جلو تماس بگیرید در هنگام انتخاب یک محل خاص. یک لیست کامل از تست سایت در دسترس است در دولت coronavirus وب سایت mass.gov.

فرماندار تخمین می زند که حداقل 300 تظاهرات برگزار شده است در سراسر ماساچوست -- بسیاری با بیش از 1000 شرکت کنندگان — از آنجا که روز یادبود کشتار فلوید توسط پلیس مینیاپولیس.

یکی از کسانی که در اجتماعات بزرگ صورت گرفت در فیچبرگ که یکی از دو توده مرکزی. جوامع میزبانی وب, تست, مکان, همراه با گاردنر. نه سایت نیاز به یک قرار ملاقات.

در فیچبرگ تست خواهد رخ می دهد در سلامت جامعه اتصالات 130 آب تهران از ساعت 9 صبح تا 4 بعد از ظهر سلامت جامعه اتصالات 175 Connors سنت نیز رسیدگی تست گاردنر 9 صبح به ظهر و 1-4 بعد از ظهر

اگر شما قادر به آن را به یک پاپ آپ, تست, سایت, شما هنوز هم می تواند امکان استفاده از بسیاری از CVS تست مکان. آنها باز 9 صبح تا 6 بعد از ظهر و نیاز به یک قرار ملاقات است که می توان با رفتن به وب سایت خود را www.cvs.com/minuteclinic/covid-19-testing. که در آن صورت می پرسد "آیا شما شده است به ترتیب اولویت توسط دولت یا بخش بهداشت محلی برای تست ؟ بله را انتخاب کنید.

منطقه تست مکان شامل سینما مجتمع پارکینگ با عبور از نقطه در لوول, 32 Reiss Ave. و در لارنس در 266 برادوی است.

حتی اگر یکی از اولین بوستون تظاهرات در مه 31 جلب کرد نزدیک به 20 ، 000 شرکت کنندگان در دولت coronavirus اعداد همچنان به سقوط در خط با روند کلی رو به پایین مسیر.

اما فرماندار هشدار آن را بیش از حد به زودی برای تشخیص اینکه هر معترضان هستند COVID-19, مثبت, پس از آن می تواند تا سه هفته علائم به تحقق. و البته کسانی که بدون علائم می تواند گسترش ویروس بدون تحقق آن.

هوشیاری بسیاری از ما اعمال شده در پیوستن به بهداشت و اجتماعی-فاصله دستورالعمل باید همچنان اگر فرماندار چهار فاز بازگشایی اقتصاد کشور است که موفق می شوند.

یک اطلاعیه در نیمه دوم از فاز 2 از بیکر چهار فاز بازگشایی طرح که شامل داخل سالن ناهار خوری و ناخن سالن می آیند اواخر این هفته.

بنابراین به همه کسانی که در جمع آوری و راهپیمایی در فیچبرگ, Lowell, Ashby — و تعداد بی شماری از مکان های دیگر — آیا خودتان و هر کس دیگری به نفع — تست شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im