روز یادبود یاد

در چشم بسیاری از آمریکایی یادبود روز نمادین شروع تپانچه که اخراج در مسابقه نسبت به تابستان است.در سال به طور م

توسط ATSHNEWS در 4 خرداد 1399

در چشم بسیاری از آمریکایی یادبود روز نمادین شروع تپانچه که اخراج در مسابقه نسبت به تابستان است.

در سال به طور منظم زمانی که ما نمی مبارزه COVID 19 وجود دارد یک آخر هفته طولانی از فروش فروشگاه سفر و cookouts. اما دلیل واقعی ما جشن روز یادبود است به یاد داشته باشید و به افتخار کسانی که فوت کرده اند در حالی که خدمت در نیروهای مسلح.

در طول تاریخ ایالات متحده وجود داشته است بسیاری از تغییرات از روز یادبود, اما آن را تا سال 1868 مراسم در گیتزبرگ پارک ملی که دکوراسیون روز یا روز یادبود شد در سراسر کشور شناخته شده است.

سفارشی از گذاشتن تاج های گل اهدا و یا تخمگذار گل در افتاده سربازان قبر نشانگر در روز یادبود تبدیل به یک سنت. ترجیح داده نام روز یادبود تر شد به رسمیت شناخته شده پس از جنگ جهانی دوم و اعلام رسمی نام تا سال 1967 ساخته شده و سپس رسمی تعطیلات فدرال در سال 1971.

به عنوان یک جانباز از نیروی هوایی ایالات متحده و عملیات طوفان صحرا طولانی تعطیلات آخر هفته روز یادبود از طریق سال است از بازتاب شخصی یاد مردان و زن من و خدمت و همچنین اذعان به بعد سروان. پاتریک اولسون درگذشت.

من یک جوان airman مستقر در عربستان سعودی در یک مکان به نام King Khalid نظامی شهر به عنوان یک تصادف و آتش نشان. کار من به عنوان یک آتش نشان بود که برای حمایت از سقوط و آتش سوزی و عملیات نجات از فرودگاه. گروه ما از آتش نشانان شد مسئول برای هر هواپیما که زمین بر روی پایه.

در آن زمان ما همه جان سالم به در برد زیادی است. ما فرار بسیاری از مواقع از اسکاد حملات موشکی موفق اضطراری هواپیما, فرود ejections به سمی کویر موجودات مهاجم ما زندگی در فضا است.

اما در فوریه. 27 سال 1991 روز قبل از جنگ رسما به پایان رسید و ما از دست داده و یکی از خود ما است.

یک OA-10 خلبان از خانه ما پایه به نام سروان. پاتریک اولسون بازگشت از یک ماموریت. خود هواپیما آمده بود زیر آتش به عنوان او تلاش برای دست کشیدن از تانک های دشمن. اولسون هواپیما شده بود به شدت آسیب دیده توسط ضد هوایی آتش او توصیه به خارج کردن اما به جای آن تصمیم گرفت به زمین برای نجات هواپیما. با هیچ هیدرولیک چپ به مانور جنگنده جت اولسون استفاده دستی کابل به حرکت بال ها در تلاش خود را به زمین. خود را فرود هواپیما بر روی باند فرودگاه با موفقیت که ناگهان دنده فرود سقوط کوه در می رم هواپیما و غم انگیز, قتل اولسون فورا.

شاهد اولسون تلاش قهرمانانه و مرگ غم انگیز آن روز گیر کرده با من از طریق سال. زمان از دست رفته, روان زخم را برطرف می کند اما هرگز به طور کامل از بین می رود. و نه باید آن را.

این که آیا شما یک وظیفه فعال نظامی عضو جانباز, یک نظامی عضو خانواده یا یک شهروند آمریکایی روز یادبود است که بسیار برای شما آن را به عنوان کاهش یافته است. به یاد کسانی که جان خود را در خدمت کشور ما این است که ورزش برای زندگی است. آن را به یاد ما برای قدردانی از فداکاری های که ساخته شده اند برای دفاع از کشور ما حفظ قانون اساسی ما و آمریکا راه زندگی است. این ما را به یاد کسانی که به آن همه.

بنابراین به عنوان به عنوان یک افتخار و سپاسگزار آمریکایی, من خواهد شد با استفاده از این روز به منعکس کننده بر کسانی که قربانی همه برای خوب بیشتر. فردا اجازه دهید ما به یاد داشته باشید کسانی که این امکان را برای همه ما برای زندگی در این کشور یک سرزمین فرصت و آزادی است.

جان مک دونالد یک جانباز نیروی هوایی ایالات متحده عملیات طوفان صحرا و جانباز مدافع.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب