MCC رئیس جمهور جیمز Mabry بازنشسته سال آینده

میدلسکس کالج رئیس جمهور جیمز Mabry اعلام کرد که او قصد دارد به بازنشسته سال آینده در تاریخ 30 ژوئن و پس از او

توسط ATSHNEWS در 24 اردیبهشت 1399

میدلسکس کالج رئیس جمهور جیمز Mabry اعلام کرد که او قصد دارد به بازنشسته سال آینده در تاریخ 30 ژوئن و پس از او نوبت 70 بنابراین او می تواند شروع به تمرکز بیشتر بر روی خانواده اما که او برنامه ریزی برای بیرون رفتن سخت کار برای بیش از 13 ماه بیشتر به عنوان او منجر کالج از طریق همه گیر و صندلی در هیئت مدیره است که نشان دهنده کالج ایالتی.

"سال آینده من خواهد بود در 70 سال و به اعتقاد من برای هر دو حرفه ای و شخصی دلایل این است که زمان مناسب برای حرکت به مرحله بعدی از زندگی من" Mabry گفت: در بیانیه ای اعلام کرد برنامه های خود را.

Mabry که انتخاب شد به جای دیرین رئیس جمهور کالج کارول کوان در ماه دسامبر 2014 به عنوان کوان برنامه ریزی بازنشستگی اش باعث شده است که دانشگاه از اوایل سال 2015.

علاوه بر کمک به راهنمای دانشگاه از طریق COVID-19 همه گیر نهایی خود را در 13 ماه Mabry نیز صرف یک سال به عنوان رئیس جمهور در شورای ماساچوست, انجمن کالج, که نشان دهنده تمام 15 کالج در ماساچوست است.

"این خواهد بود که یک سال پر مشغله," Mabry گفت.

او گفت که او اعلام بازنشستگی خود را تا کنون در پیشبرد بخشی به هیئت امنا زمان کافی برای انجام یک جستجو برای رئيس جمهور جدید است.

"ملی جستجو برای یک رئیس جمهور جدید طول می کشد 9 تا 12 ماه و من می خواستم به هیئت امنا زمان کافی به واقعا رفتن را از طریق فرایند و واقعا قادر خواهید بود برای پیدا کردن با کیفیت بالا, رهبر آمده در پس از من" Mabry گفت. "من هم می خواستم تا مطمئن شوید که من این را به کالج جامعه قبل از اینکه مردم شروع به ترک تابستان است که در حدود دو هفته."

این حرکت در می آید درست قبل از امنا در حال برنامه ریزی برای یادگیری on May 21 نتایج حاصل از یک بررسی Mabry انجام شده توسط مشاور اما Mabry گفت: او نمی داند آنچه که ارزیابی را می گویند و آن نبود نقش مهمی در تصمیم گیری خود را. اما فقط یک سال پیش از MCC دانشکده اتحادیه رای عدم اعتماد در Mabry رهبری است.

Mabry است مشغول به کار در آموزش و پرورش عمدتا در کالج پس او شروع به کار خود را به عنوان یک مطالعات اجتماعی معلم در شهر نیویورک مدارس در سال 1983. پس از چند سال تدریس در دبیرستان Mabry شروع به کار در کالج های محلی در فلوریدا و آریزونا و در اینجا.

"من عاشق این ماموریت است. من عاشق این دانش آموزان ما در خدمت" Mabry گفت: هنگامی که پرسیده شد که چرا کالج او را جلب کرد. "ما در خدمت کم درآمد نسل اول دانش آموزان است. دانش آموزانی که فارغ التحصیل از کالج ها ایجاد اختلاف و کالج تفاوت به آنها."

Mabry گفت که او با افتخار از این کار او برای کمک به تقویت زیرساخت های فن آوری و قابلیت های در مدرسه به ویژه پس از کالج است که با تکیه بر زیرساخت در حال حاضر به عنوان کلاس حرکت آنلاین.

"ما به دنبال در حرکت ما کل برنامه به عنوان آنجا که ممکن است آنلاین برای سقوط" Mabry گفت. "این رفتن به یک تلاش فوق العاده ای در طول تابستان."

Mabry ذکر شده یک سری از دستاوردها از جمله بازسازی کالج, فناوری اطلاعات وزارت, به روز رسانی دندانپزشکی و آزمایشگاه و درمانگاه پرستاری شبیه سازی آزمایشگاه و ساختمان آزمایشگاه بیوتکنولوژی در وسط خیابان در لوول; ساختمان در روابط با UMass Lowell و محلی مدارس و اتمام کار برای تبدیل سابق بوستون & مین ساختمان به Donahue علمی مرکز هنرهای.

Jim Campbell رئیس MCC هیئت امنا تشکر Mabry برای "برجسته رهبری" در طول سال خود را مسئول و گفت: Mabry ترک علامت خود را در کالج با تقویت زیرساخت های فن آوری اطلاعات و گرفتن Donahue مرکز دانشگاهی در مرکز و سبز خیابان های تکمیل شده در زمان و بودجه.

"رئیس جمهور Mabry رهبری تغییرات قابل توجهی شده است و این دانشکده است که قوی تر و زیرک تر و مقاوم تر از همیشه قبل از" کمپبل گفت:. "او ساخته شده است یک تیم بزرگ و با هم آنها را تقویت برنامه ها و خدمات بهبود زیرساخت های فن آوری دیجیتال و شایستگی از کالج در حالی که ساختمان امکانات جدید و به روز رسانی بسیاری از دیگران است."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب