MCC, کارمند, alumna اجرا می شود 48 کیلومتر در 48 ساعت به جمع آوری پول برای کالج صندوق اضطراری

لوول — به جمع آوری پول برای میدلسکس جامعه, کالج, کالج کارمند و تنیس در یک چالش است که تا به حال اجرا 4 مایل در

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

لوول — به جمع آوری پول برای میدلسکس جامعه, کالج, کالج کارمند و تنیس در یک چالش است که تا به حال اجرا 4 مایل در هر چهار ساعت برای یک مجموع از 48 کیلومتر در 48 ساعت.

Maria Gonzalez کار کرده است که به عنوان یک مشاور تحصیلی برای 10 سال در MCC در زمان 4x4x48 چالش و اهدا درآمد حاصل را به MCC بنیاد صندوق اضطراری.

صندوق اضطراری را افزایش می دهد پول برای دانش آموزان مبتلا به استرس های مالی بر اساس یک نیاز اضطراری از جمله آتش سوزی خانه سیل و یا غیر منتظره از دست دادن شغل به گفته های اخیر کالج مطبوعاتی در مورد چالش است.

"دانش آموزان من الهام بخش با داستان های خود را و این چیزی است که نگه می دارد من عاشق کار" گونزالس گفت: در انتشار. "کالج گران است اما بسیار مهم است به خصوص امروز. COVID-19 تحت تاثیر دانش آموزان ما از نظر مالی و عاطفی. هر اجرای من را در طول این چالش را به افتخار کسانی که در حال مبارزه."

این 4x4x48 چالش بر این کتاب با عنوان "شما نمی تواند به من صدمه دیده است" توسط دیوید Goggins و توصیه می شود به Gonzalez توسط یک دانش آموز.

دونده مشتاق Gonzalez است اجرا باشگاه مشاور در میدلسکس که در آن شرکت کنندگان اجرا هفتگی 5Ks با هم.

"دانش آموزان حمایت از یکدیگر بودن, مثبت, گوش دادن حمایت و صحبت کردن باعث می شود که برای آنها مهم است," او گفت: در انتشار. "در حال اجرا می آموزد و انضباط و اعتماد به نفس کار سخت و زمان و تعهد و پرورش روابط است. این ویژگی می تواند انتقال به کلاس درس."

به عنوان یک دانش آموز نسل اول حضور در دانشگاه, Gonzalez آمد به MCC مستقیما از دبیرستان. اگر چه او مطمئن بود که آنچه او می خواست به دنبال او درک اهمیت گرفتن آموزش و پرورش.

او مشاور و استاد جولیان Farland — که هنوز هم کار می کند در MCC — کمک چین منافع خود را در روانشناسی و جامعه شناسی و اخلاق دوره برای انتخاب رشته و برنامه ریزی حرفه ای خود را.

Gonzalez فارغ التحصیل از MCC به عنوان یک لیبرال عمده مطالعات در سال 1989 و پس از آن او رفت تا Salem State University به دریافت مدرک لیسانس در رشته روانشناسی و کارشناسی ارشد از آموزش و پرورش در آموزش عالی امور دانشجویی.

او شروع به تدریس زبان انگلیسی یادگیرنده کلاس های پاره وقت به عنوان یک مکمل قبل از حرکت به او زمان نقش به عنوان مشاور در MCC.

"من به دانش آموزان داستان من در مورد من MCC تجربه امید, الهام بخش آنها" گونزالس گفت. "دانشجویان اغلب خود را باور نمی, اما من به آنها اهمیت انجام این کار است. من به آنها بگویید که من در آنها بر این باورند از آنجا که من فقط آنها را دوست دارم."

به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند بازدید middlesex.mass.edu/foundation/emergency.

کمک های مالی نیز می تواند ساخته شده توسط ایمیل با چک قابل پرداخت به میدلسکس کالج بنیاد — با یک نماد به MCC صندوق اضطراری — به PO Box 8681 لاول MA, 01853.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtistinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن