MCC آشپزی دانش آموزان هنوز هم در پخت و پز

میدلسکس کالج — مانند بسیاری از کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور — انتقال به کنترل از راه دور مجازی و محدود تما

توسط ATSHNEWS در 21 اردیبهشت 1399

میدلسکس کالج — مانند بسیاری از کالج ها و دانشگاه های سراسر کشور — انتقال به کنترل از راه دور مجازی و محدود تماس های کالج ترم و خدمات دانشجویی با توجه به کوروناویروس.

MCC هیئت علمی تا به حال به سریع و راه حل های خلاق برای ادامه ارائه دانش آموزان دست در تجارب یادگیری.

حسن نیت ارائه میدهد MCC

Andrea Melanson شده است دستور العمل پخت او می آموزد در کلاس و ارائه برای به اشتراک گذاشتن با همکلاسی تقریبا.

به عنوان یک رهبر آموزش آنلاین برای بیش از 20 سال میدلسکس قادر به انتقال صاف از راه دور به دوره.

کیم Morrissey, MCC مهمان نوازی & هنر آشپزی هماهنگ کننده برنامه نیز اعتبار در کالج دانش آموزان خود را برای تابآوری. این دانش آموزان در آینده با هم "در این دنیای جدید مجازی" شده است الهام بخش, او گفت:.

"آنها مشغول به کار سخت برای ایجاد فانتزی رستوران ها و ایجاد ارائه برای به اشتراک گذاشتن با همکلاسی های خود" Morrissey گفت. "آنها نیز عملا برنامه ریزی حوادث در مقیاس بزرگ و در نظر گرفتن تورهای مجازی از رستوران ها و هتل ها و سالن های رویداد. بسیاری از دانش آموزان شده است به اشتراک گذاری عکس ها از دستور العمل های خود را و مواد غذایی آنها شده است در خانه."

اندی Sirois بالغ یادگیرنده که آمد به میانه برای دریافت یک گواهی نامه در هنر آشپزی. او را تحت تاثیر قرار کیفیت آموزش در MCC و لیست جامعه حمایت و سهولت ثبت نام و پرداخت فرآیند به عنوان بهترین قطعات از حضور در دانشگاه است.

"قادر به ادامه این دوره ها ارائه شده است برخی از ساختار به روز من و من احساس می کنم من هنوز هم پیشرفت" Sirois گفت. "من از آن لذت ببرید تا آنجا که پس از من گواهی من می مانم و یک چند بیشتر دوره های کسب و کار برای من دیپلم هنر آشپزی/مهمان نوازی."

او دوره های کسب و کار با Morrissey هستند آسنکرون کلاس بنابراین مواد را می توان در هر زمان. Morrissey فراهم می کند فیلم روایت ارائه یک بحث هیئت مدیره قرائت و تکالیف علاوه بر زنده جلسات مجازی.

انتقال به این سبک از آموزش صاف بود اما Sirois' مواد غذایی علوم و بهداشت کلاس نیاز به بیشتر های عملی یادگیری است. برای مبارزه با این چالش پروفسور جیم جوردانو شامل دستورالعمل برای دانش آموزان به پخت خود را. دانش آموزان فقط نیاز به دسترسی به یک آشپزخانه و اجاق گاز و ظروف پخت.

جوردانو شده است ساخت فیلم تظاهرات برای دانش آموزان خود را همراه با شماتیک و دیاگرام. او حتی مشغول به کار با یک ویرایشگر ویدئو به اطمینان حاصل شود که مواد آموزشی با کیفیت بالا و آسان به دنبال.

برای کلاس Sirois پخته یک میوه ترش و انجام ده l'opera در خانه – ایجاد یک نمایش اسلاید تصویر می کشد هر مرحله از این فرایند از چگونه به یک ganache به لعاب شکلات.

Andrea Melanson نیز یک هنر آشپزی دانشجویی در نظر گرفتن جوردانو کلاس. او ساخته شده یک Joconde کیک اسفنجی و مستند مراحل با یک ویدیو یک دقیقه ای که شامل توصیف ،

"من شده اند در تلاش برای پخت چیزهایی که ما پخته در گذشته پخت کلاس برای بهبود مهارت های خود و انجام پروژه های است که ما می خواهیم انجام شده است در آشپزخانه کلاس" Melanson گفت. "در طول این نامشخص زمان آن چیزی است که من نگاه به جلو به. جالب است که قادر به انجام پروژه هایی در خانه است که کمک می کند تا من آرام ماندن در زمانی که احساس استرس یا اضطراب است."

اگر چه او نمی کند و همیشه باید مواد لازم برای هر دستور او گفت: در آینده با جایگزینی بخشی از سرگرم کننده است.

Melanson در انتظار فارغ التحصیل در سال 2021. او بخش های مورد علاقه در مورد میانه تا کنون شده است در جلسه و کار با یک گروه متنوع از مردم از او آموخته است هر دو در مطالعات و اجتماعی است.

هر دو Sirois و Melanson دست در کلاس جزء و اتصال خود را به دانشجویان و اساتید اما دیدن مند به کار در سرعت خود را در خانه.

جوردانو الهام گرفته شده است توسط خود دانش آموزان و پشتکار خود را با وجود شرایطی است.

"من می دانم که ارتباط با آنها را به عنوان اگر من در کلاس خواهد بود بیشتر معنی دار," او گفت:. "ما همچنین در تلاش برای برقراری ارتباط با ویدئو کنفرانس فقط به نگه داشتن در لمس و دیدن هر یک از دیگر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن