MCC را تنظیم می کند به سرعت در حال همه گیر چالش های

زسان | No comments

مثل بقیه از کشور, هیات علمی و مدیران در میدلسکس کالج را ساخته اند گام های فوق العاده ای این ماه گذشته تطبیق طبیعی جدید ایجاد شده توسط جهانی و همه گیر است که اساسا تغییر چگونه همه ما زندگی می کنند و یاد بگیرند.

در دانشگاه های ما در لوول و بدفورد ما شاهد کالج حرکت تقریبا به طور کامل به کنترل از راه دور در آموزش و یادگیری همراه با از راه دور مدیریت خدمات پشتیبانی. ما باید به سرعت سازگار با تکنولوژی جدید و ابزار و روش های است که اجازه می دهد تا ما را به ماندن متصل با ما دانش آموزان و کمک به آنها اقامت درگیر با کلید های اعضای هیات علمی و کارکنان است. از راه دور آموزش تکنیکهای آموزشی از مشاوره و پشتیبانی سیستم های مجازی گروه های کوچک و بزرگ جلسات گروه ما در بر داشت راه های جدید برای حفظ حرکت رو به جلو با هم.

فقط در یک دوره کوتاه از زمان اختصاص داده شده ما اعضای هیات علمی و کارکنان مشغول به کار خستگی ناپذیر برای کمک به ارائه یک آموزش پیوسته برای ما دانش آموزان به طوری که آنها می تواند همچنان به دنبال علمی خود می پروراند. ما در حال برنامه ریزی برای حفظ کالج در حالت کنترل از راه دور تا پایان ترم و در حال حاضر در حال ارزیابی ما برنامه های تابستانی.

به طور خاص:

  • اعضای هیئت علمی باید به سرعت به تصویب رسید به فن آوری های جدید و روش های تدریس و در حال کمک به یک دیگر به طور موثر آموزش در فرمت های از راه دور
  • خدمات دانشجویی و کارکنان در حال کار از راه دور و سوالات ورودی هستند که به طور خودکار روت کردن مکان خود را
  • دانشکده به طور جدی با امور دانشجویی و کارکنان به تماس با دانش آموزانی که ممکن است از تلاش و یا ابراز داشته اند که آنها باید مسائل را مانع یادگیری خود را
  • ChromeBook لپ تاپ ها در حال توزیع به دانش آموزان از لابی کوان مرکز در لوول و یا تحویل به دانش آموزانی که قادر به رسیدن به پردیس
  • شبکه های بی سیم در نقاط در حال توزیع به دانش آموزانی که عدم نیاز اتصال
  • برخی از دانش آموزان داده شده است بودجه اضطراری برای عضویت در خدمات اینترنتی به طوری که آنها قادر به تکمیل دوره خود
  • ما جشن فارغ التحصیلان ما با مجازی مراسم فارغ التحصیلی در مه 21

حتی با تمام مثبت این کار این است که یک مبارزه مداوم که باعث استرس برای تعداد زیادی از MCC هیات علمی ، کارکنان و دانش آموزان. بسیاری از دانش آموزان ما از دست داده اند شغل خود را و دسترسی به مهم خدمات اجتماعی. این بیماری همه گیر را ترک کرده است بسیاری از دانش آموزان ما بدون درآمد ثابت و تعجب اگر آنها خواهد بود قادر به خرید مواد غذایی و پرداخت هزینه های مسکن. ما همچنان با خیال راحت به ارائه دانش آموزان با دسترسی به خدمات مواد غذایی ما pantries در هر دو دانشگاه.

در این میانه پایه و اساس است که به درخواست برای کمک و حمایت از دانش آموزان نیازمند با اهدای به MCC دانشجویی صندوق اضطراری. کمک های مالی برای حمایت از دانش آموزان می تواند کمک با چک قابل پرداخت به میدلسکس کالج, بنیاد با یک نماد به MCC صندوق اضطراری و از طریق پست به صندوق پستی 8681 لاول MA 01853. برای حمایت از این صندوق اضطراری کمک خواهد کرد که پایه و اساس برای کاهش بار غذا و مسکن و ناامنی به طور موقت از دست دادن درآمد و از دست دادن موقت از مهد کودک و بهداشت و درمان و تکنولوژی دسترسی برای دانش آموزان ما در طول این بی سابقه ای و به چالش کشیدن وضعیت.

در طول این بحران ما اعضای هیات علمی و کارکنان همچنان به بازگشت به جوامع خود ارائه تجهیزات مورد نیاز و خدمات به کلید مراقبت های بهداشتی شرکای شدید نیاز به پشتیبانی ما. MCC سلامت & بنیادی بخش اهدا مازاد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به لوول بیمارستان عمومی. بهداشت و درمان و خدمات عمومی فارغ التحصیلان و استادان خود داوطلبانه در کلینیک های تیم های واکنش اضطراری و بیمارستان در سراسر دره Merrimack.

بسیاری از کارگران در حال حاضر خدمت در خط مقدم مقابله با این بحران در حال فارغ التحصیلان جامعه ما محیط های دانشگاهی. بحرانی زمینه ها مانند پرستاری, عدالت کیفری, تولید پیشرفته و مراقبت های بهداشتی حرفه ای پرجمعیت با صدها نفر از بهترین دانش آموزان است. ما مفتخریم که کار آنها در حال ارائه به جوامع ما در طول این دوران تاریخی.

به عنوان برنامه های بازیابی برای دولت ما را به نظام آموزش عالی در حال توسعه ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما 15 کالج ها هستند به رسمیت شناخته شده برای نقش حیاتی ما بازی خدمت به دانش آموزان در همه سنین و پس زمینه است که به دنبال یک زندگی بهتر از طریق آموزش و پرورش. ما همه چیز را ما می توانیم اطمینان حاصل شود که ما موقعیت خوبی برای کمک به تأمین نیروی کار ماهر به قدرت اقتصاد و کمک به کشورهای مشترک المنافع حرکت به عقب به یک اقتصاد پر رونق.

James C. Mabry رئیس جمهور میانه کالج با دانشگاه در بدفورد و لوول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>