شهردار: پاکستان سقوط هواپیما در نزدیکی کراچی همه 107 کشته

توسط عادل جوادکراچی پاکستان (AP) — یک هواپیمای مسافربری متعلق به دولت-اجرای خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط

توسط ATSHNEWS در 2 خرداد 1399

توسط عادل جواد

کراچی پاکستان (AP) — یک هواپیمای مسافربری متعلق به دولت-اجرای خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط کرد و در نزدیکی جنوب شهر بندری کراچی در روز جمعه به کشته شدن همه 107 مسافر و خدمه شهردار این شهرستان گفت.

هواپیما سقوط کرد و به یک محله شلوغ در لبه فرودگاه. شهردار وسیم اختر گفت: حداقل پنج یا شش خانه ویران شد در این تصادف. آن را بلافاصله شناخته شده چگونه بسیاری از تلفات بودند از میان منطقه مسکونی.

این هواپیما پس از رسیدن از شهر شرقی لاهور شد حمل 99 مسافر و هشت خدمه گفت: Abdul Sattar Kokhar سخنگوی این کشور در سازمان هواپیمایی کشوری.

به سازمان هواپیمایی کشوری گفت: خلبان به نام در یک میدی و گفت که او تا به حال از دست رفته یک موتور. او در تلاش بود به زمین هنگامی که هواپیما سقوط کرد.

شاهدان گفت: Airbus A320 به نظر می رسد به تلاش برای زمین دو یا سه بار قبل از توفنده در یک منطقه مسکونی در نزدیکی میدان هوائی بین المللی کراچی. این منطقه مسکونی در لبه فرودگاه شناخته شده به عنوان مدل مستعمره یک منطقه ضعیف و به شدت متراکم.

یکی از ساکنان منطقه عبدالرحمن گفت: او را دیدم هواپیما دایره حداقل سه بار ظاهر می شود سعی کنید به زمین قبل از آن سقوط کرد به چندین خانه.

پلیس و ارتش محاصره این منطقه است.

نخست وزیر پاکستان عمران خان در توئیتر خود نوشت: "شوکه & متاثر شده بودند سقوط. . . فوری درخواست خواهد نهاد. دعا و تسلیت به خانواده متوفی."

تلویزیون محلی گزارش نشان داد دود از مسیر فرودگاه و تصویری در حال ظهور از پرواز هواپیما کم بیش از یک منطقه مسکونی به نظر می رسید نشان داد آشکار شعله های آتش تیراندازی از یکی از موتورهای. آمبولانس بودند راه خود را به فرودگاه وجود دارد و گزارش ها از برخی صدمات در میان ساکنان روی زمین است.

ایرباس بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد سقوط. پرواز به طور معمول طول می کشد یک ساعت و نیم از شمال شرقی شهر لاهور پایتخت پاکستان پرجمعیت ترین استان پنجاب به کراچی.

Airworthiness اسناد و مدارک نشان داد که هواپیما آخرین دریافت در دولت بررسی Nov. 1, 2019. PIA ارشد مهندس امضا جداگانه گواهی مارس 28 گفت: تمام تعمیر و نگهداری انجام شده است در هواپیما و این که "این هواپیما به طور کامل airworthy و با تمام ایمنی" استاندارد.

مالکیت سوابق ایرباس A320 درگیر در تصادف نشان داد China Eastern Airlines پرواز هواپیما از سال 2004 تا 2014. این هواپیما سپس وارد PIA ناوگان اجاره از جنرال الکتریک سرمایه خدمات حمل و نقل هوایی.

_____

آسوشیتد پرس نویسندگان جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی; Kathy Gannon و منیر احمد در اسلام آباد و Asim تنویر در مولتان پاکستان کمک به این گزارشtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de