Mandryk: بد COVID-19 روز اما یک روز خوب برای وزارت معارف و ما را به یاد

محتوای مقاله در ادامه

“کسانی که قدرت وجود دارد و از آنها استفاده می شود اگر آن مورد نیاز است در برخی از مناطق استان” برتر به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “در این است که آن است که همیشه بهتر است برای کار با رهبران محلی در مورد چگونه ما می تواند شامل گسترش یافته است.”

برخی از نشان می دهد وزارت معارف مورد نیاز به طور مستقیم. این استان نیاز بیشتر جهت در چیزهایی مانند پروتکل برای کشاورزان’ بازار.

اما به عنوان یک استان برتر شده است که متهم فاقد شفقت در هنگام برخورد با ملل و یا کسانی که مبارزه با اعتیاد و سلامت روان باید وزارت معارف بود eviscerated چرا که او یک محتاط و مهربان رویکرد به Hutterite جامعه? همه ما می دانیم که پاسخ به این.

و ما همه در حال یادگیری به عنوان ما راه خود را از طریق این بیماری همه گیر. شده اند وجود دارد بسیاری از لحظات اموختنی برای وزارت معارف بقیه از ما و در حال حاضر برای Hutterite جامعه قبلا غافل از شدت این ویروس.

جمعه بود و بدیهی است که نه یک روز خوب بود اما یک فرصت خوب برای دولت به را شاید همه ما کمی نزدیک تر و ایجاد کمی بیشتر درک نه تنها این ویروس بلکه خودمان.

شهاب قطعا در زمان این فرصت را به درایو صفحه اصلی نقطه است که این شیوع در Lawtonia یک “عالم صغیر” است که نشان می دهد ترسناک مارس مدل سازی پیش بینی 30 درصد از استان شدن COVID-19 شده است می تواند یک واقعیت بود provincewide مستند اتفاق نمی افتاد.

آن روز بد در وسط یک هفته بد که نشان داد دولت هنوز هم ندارد یک طرح بزرگ برای بچه ها در بازگشت به کلاس های درس و به احتمال زیاد به هدر رفتن زمان بازی احمقانه بازی با لامپ کم مصرف hub شهر پیشنهاد داد.

اما حتی بد روز را می توان روز خوب برای یادگیری چیزی.

Mandryk سیاسی نویس برای رجینا رهبر-پست و ساسکاتون StarPhoenix.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

آموزش سئو