لوول مدرسه اعضای کمیته به انجام ضد نژادپرستانه آموزش

لوول — مدرسه اعضای کمیته مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در ضد نژادپرستانه آموزش.در یک 5-1 رای هفته گذشته لوول م

توسط ATSHNEWS در 27 تیر 1399

لوول — مدرسه اعضای کمیته مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در ضد نژادپرستانه آموزش.

در یک 5-1 رای هفته گذشته لوول مدرسه کمیته تایید حرکت های مدرسه عضو کمیته هیلاری کلارک به "قیمومیت مدرسه اعضای کمیته شرکت در ضد نژادپرستی ناخودآگاه نگرش و آگاهی ضمنی و تعصب آموزش های ارائه شده در سطح منطقه مدیران."

"این حرکت فقط یک گام کوچک اما من اعتقاد دارم که آن را واقعا نمایشگاه ارزش زندگی طولانی یادگیری" کلارک گفت.

مدرسه عضو کمیته کانی مارتین غایب بود و عضو کمیته مایک دیلون رای دادند در برابر حرکت است. او موضوع را با عبارت "ضمنی و تعصب." او گفت که او نمی تواند پیدا کردن هر گونه اطلاعات نشان می دهد ضمنی و تعصب کاهش تعصب نژادی در دراز مدت.

Dillon — چه کسی گفت که او دارای تجربه ضمنی با تعصب به عنوان یک مربی به جای آن پیشنهاد تعبیر حرکت به درخواست آموزش "یادگیری و ارزش نهادن به تفاوت ها است." او پیشنهاد کرد دعوت از مردم رنگ از جامعه در می آیند و صحبت می کنند به کمیته مدرسه.

کلارک گفت: آموزش را به رهبران در این منطقه مشابه ابزار و زبان به استفاده از آدرس نژاد پرستی.

"این کار واقعا هرگز بیش از," او گفت:. "همیشه چیزی وجود دارد که ما می تواند یادگیری است."

چند سخنرانان خواست در این کمیته به تصویب حال حرکت است.

"شما نمی دانید که آنچه شما نمی دانید گفت:" مونیکا Lundberg یک بلندگو که توصیف شرکت در آموزش های مشابه. "و آن را بسیار چشم باز برای من به عنوان یک فرد برای دیدن من چقدر درونی یک فرهنگ سفید برتری."

سرپرست Joel بوید گفت: این جلسات در طراحی و برنامه ریزی فاز. این منطقه در تعیین اینکه آیا آنها در خانه بودجه برای این آموزش و یا اگر آنها باید امن دیگر منابع او گفت:

منطقه ارشد حقوق صاحبان سهام و تعامل افسر Latifah فیلیپس گفت: آموزش به احتمال زیاد شکسته جلسات متعدد.

بوید گفت: شرکت در آموزش های مشابه در حالی که او مشغول به کار بود در بوستون مدارس دولتی. در حالی که او احساس نمی ممتاز در حال رشد او گفت: امتیاز سفید بخش از آموزش بود و چشم باز.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن