لوول قلم نویسنده رمان در مورد سیستم زندان

لوول — آیا سپاه پاسداران و یا زندانیان denizens از بارکر تادیبی شهرستان چرخه را از طریق روز از حسی از ناامیدی و انفجار خشونت است. زندان به نظر می رسد یک جای تاریکی به همه کسانی که عبور از آستانه آن.

خط بین مدنیت و جنایت تار در پشت دیوار که لوول نویسنده دیوید Moloney به ارمغان می آورد به زندگی در او اولین رمان “دباغ خانه.” آن است که یک اثر داستانی اما آن مراسم به صورت زنده با تیز وضوح و قدرتمند بینش بازتاب Moloney سال به عنوان یک اصلاحات افسر در نیوهمپشایر و قبل از آن دو سال کار به عنوان یک مشاور با نوجوانان در توکسبری بیمارستان دولتی.

Moloney رشد در Pawtucketville و با حضور لوول مدارس فارغ التحصیل از لوول دبیرستان. پدرش یک کارگر پستی خواست او را به پیدا کردن یک “شغل امن و با یک اتحادیه و یک حقوق بازنشستگی.”

که منجر به شغل خود را در توکسبری که در آن او کار می کرد با تشخیص دوگانه — هر دو بیمار روانی و ذهنی به چالش کشیده — نوجوانان. این بود: “خیلی سخت محیط زیست,” او گفت:. به عنوان یک مشاور او مطمئن ساخته شده جوانان باران لباس پوشیدن و رفتار. “وجود دارد مقدار زیادی از موانع و ثابت روزانه خشونت است.”

“من شروع به سوال بسیاری از آنچه که ما انجام می دهند, بنابراین من تصمیم به کار در یک زندان همان چیزی که به انجام,” او می گوید با برخی از wryness.

شغل خود را جستجو رهبری او را به Hillsborough County Correctional Facility در منچستر, N. H.

“من تا به حال مدارک تحصیلی — دیپلم دبیرستان گواهینامه رانندگی معتبر قادر به انجام تمام وظایف و صداقت و قضاوت خوب است.”

در رمان خود او می گوید داستان از دباغ خانه در چندین صدای مختلف. برخی از آنها نوشته شده در اول شخص و دیگران در سوم و بعضی در یک سری از دیالوگ بین دو زندانی که به نظر می رسد به بحث در گذشته هر یک از دیگر تا زمانی که آنها بخشی.

او تصمیم گرفت این رویکرد به طوری که “هر داستان را احساس متفاوت از گذشته است. من نمی خواهم آنها را به نظر می رسد همان است. من می خواستم تازه صدا برای هر.”

داستان فوتی و فوری اما اغلب تیره و تار و ترک خواننده درخواست آنچه واقعا جدا یک زندانی از یک شرکت. هر یک به نظر می رسد به دام افتاده است. که چون به دام افتاده در ازدواج که رفته اند, بد, تنهایی زندگی می کند در خانه و تعهدات به پدر و مادر رفتار مجرمانه روابط با روسپی و زرق و برق دار امر با یک همکار. یک زندانی خودکشی کرد و دو COs نیز انجام دهد.

“بسیاری از مردم به دام افتاده در این کار” او می گوید.

در آنچه ممکن است در تاریک ترین لحظه از رمان یک شرکت کشتی با خشونت او همکاران و پیمانه کردن به یک نوجوان متهم به قتل بی رحمانه.

“وجود دارد یک دوره ای در طبیعت به زندان” Moloney گفت. “که چون باید روزانه چرخه زندانیان دیگر چرخه. همه آنها را در داخل و خارج.”

آخرین گفت و گو بين دو نفر از زندانیان رخ می دهد به عنوان یک مورد منتشر خواهد شد و امید به نوبه خود زندگی خود را در اطراف. “من می خواهم آن را به نظر می رسد مانند کسی که قرار بود به خارج.”

در حالی که کار در N. H. تسهیلات ازدواج کرد.

“ما یک خانه (در Centralville) و من یک ارتقاء در محل کار.”

اما او تا به حال شک و تردید جدی در مورد اینکه آیا او می ماند.

پس از ارتقاء “من آن را به سه ماه و پس از آن تصمیم گرفتم آن را هرگز به بهتر شود.”

با تشویق همسرش لیه که می آموزد که زبان انگلیسی در بیشتر لوول دبیرستان های فنی او را ترک و به مدرسه برگشتم. او شروع به در میدلسکس کالج و انتقال به UMass Lowell, که در آن او تحصيلات دانشگاهي خود را در زبان انگلیسی و در زمان کلاس با اشاره محلی نویسنده Andre Dubus III. او پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد در رشته هنرهای زیبا در Southern New Hampshire University, جایی که او در حال حاضر عضو هیات علمی.

او و لی دارای دو فرزند, مه 8 و کالوین 5. او یک به پایان رسید و نسخه خطی از داستان های کوتاه در آثار. آن را با عنوان “رودخانه یک مرد” در مورد Merrimack رودخانه و “مردم زندگی می کنند که همراه آن است.”

“دباغ خانه” موجود است گالینگور و برای دانلود در amazon.com و barnesandnoble.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de