محتوای مقاله در ادامه

حرکت به Acadia پرداخت می شود برای Flodell که به دنبال قوی rookie فصل با درخشان دانشجوی سال دوم مبارزات انتخاباتی در 2019-20 (2.79 GAA, .918 صرفه جویی در صد). او به نام MVP اقیانوس اطلس دانشگاه, ورزش, کنفرانس قبل از اضافه کردن حذفی MVP افتخارات backstopping Acadia به لیگ نهایی.

پس از از دست دادن است که سری به نیوبرانزویک, قرمز, Acadia, آماده به بازی میزبان به دانشگاه جام قهرمانی ملی که مسابقات آمد به توقف ناگهانی یک روز قبل از Axemen افتتاحیه بازی.

“بود که برای اولین بار Acadia تا کنون میزبان” اشاره کرد Flodell دوم تمام تیم-کانادا. “این نوع از بد شانسی (به تعطیل) اما این اتفاق افتاد به هر کس در سراسر جهان, من حدس می زنم. ما خیلی دل شکسته است که ما نمی کنید به بازی در یک بازی حداقل.”

Flodell را تسلی جایزه بود که نام Acadia مرد ورزشکار از سال است.

به طور کلی آن را یک فصل به یاد ماندنی به پایان رسید که چند روز بیش از حد به زودی.

“آن شده اند که برای اثبات خودم در مسابقات قهرمانی ملی در برابر بهترین در کانادا اما متاسفانه آن را به برش های کوتاه” اضافه شده Flodell که آموزش برای فصل آینده در سطح بعدی هاکی مشاوره در رجاینا.

“ما فقط شروع به اسکیت دو هفته پیش (با یک گروه از بازیکنان محلی). آن را نمی کند حتی احساس به همان دلیل که شما قرار است به آماده شدن برای شروع در ماه اوت و در حال حاضر شما حتی نمی دانید زمانی که شما در حال رفتن به اولین تیم تمرین.

“آن چنان در هوا.”

gharder@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de