مستندات سهولت در سراسر جهان, اما سیاسی افزایش گرما در ایالات متحده

توسط مایک CORDER ژان M. اولسن و نیک پریکپنهاگ, دانمارک (AP) — تو سرو و سالن مو در دانمارک. سواحل استرالیا. کتا

توسط ATSHNEWS در 1 اردیبهشت 1399

توسط مایک CORDER ژان M. اولسن و نیک پری

کپنهاگ, دانمارک (AP) — تو سرو و سالن مو در دانمارک. سواحل استرالیا. کتابفروشی ها در آلمان است. کشورها در سراسر جهان است که دیده می شود coronavirus عفونت صاف کردن شروع به کاهش خود مستندات دوشنبه. در ایالات متحده, در ضمن بحث زمان در به طور فزاینده سیاسی لبه.

طی چند روز گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آشکارا را تشویق معترضان که خواستار بلند کردن اجسام از دولت تحمیل stay-در-خانه سفارشات و برخی از کشورها — عمدتا آنهایی که تحت رهبران جمهوری خواه — گامهای به استراحت برخی از محدودیت. اما دیگر فرمانداران هشدار داده اند که آنها نمی توانند به جلو حرکت بدون کمک از دولت فدرال در حال گسترش تست.

در سراسر جهان برنامه بازی است برای باز کردن اما حفظ به اندازه کافی اجتماعی فاصله برای جلوگیری از جدید flareups از این ویروس است که آلوده به 2.4 میلیون نفر در سراسر جهان کشته شدن بیش از 165,000 و فلج اقتصاد جهانی است.

کاستن مستندات "است نه پایان اپیدمی در هر کشور است. این فقط آغاز مرحله بعدی" رئیس سازمان جهانی بهداشت Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: G-20 وزرای بهداشت در یک نشست آنلاین.

او افزود: هشدار دولت به عجله به بازگشت به حالت عادی و گفت: "این مهم است که این اقدامات مرحله به مرحله روند."

مرگ و میر در ایالات متحده بدترین آمار کشور تا کنون بیش از 40,000 با بیش از 750,000 تایید عفونت با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز از دولت ، این ارقام واقعی هستند که بسیار بالاتر در بخشی به دلیل محدود و مشکلات در شمارش مرده است.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او می گویند بخش هایی از این کشور آماده هستند تا شروع به بازگشت تدریجی به حالت عادی بسیاری از فرمانداران می گویند که آنها فاقد تست لوازم آنها نیاز دارند و هشدار می دهند که اگر آنها بازگشایی اقتصاد خود را بیش از حد به زودی به آنها می تواند ضربه های موج دوم از عفونت.

"ما نشان داد که ما می توانیم کنترل وحش و هنگامی که شما در واقع می کند که عفونت رای دادن, اما این تنها حاصل کار دو تیم," New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت. "ما هنوز مطمئن شوید که ما در حفظ این جانور را تحت کنترل نگه می داریم که عفونت نرخ پایین."

Egged توسط رئیس جمهور معترضان به خیابان آمده اند در مکان هایی مانند میشیگان و اوهایو و ویرجینیا شکایت که در حال خاموش شدن ناگهانی از بین بردن معیشت خود و زیر پا گذاشتن حقوق خود است. هجوم اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و در برخی موارد پوشیدن بدون ماسک تظاهرکنندگان berated خود فرمانداران و خواستار شلیک Dr. Anthony Fauci, دولت بالا عفونی-بیماری متخصص.

اما روز دوشنبه Fauci هشدار داد: "مگر ما این ویروس را تحت کنترل بهبود واقعی اقتصادی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد."

"اگر شما پرش تفنگ و رفتن به یک وضعیت که در آن شما باید یک سنبله, شما در حال رفتن به مجموعه خود را. بنابراین به عنوان به عنوان دردناک آن است که با دقت دستورالعمل به تدریج توقف تدریجی به بازگشایی آن را به انجام," او گفت: ABC "صبح به خیر آمریکا".

در چند روز گذشته فلوریدا داد OK برای سواحل به بازگشایی و تگزاس روز دوشنبه آغاز شد و یک هفته از آهسته reopenings شروع کردن با پارک دولت. بعد از آن فروشگاه ها را مجاز به ارائه منظقه خدمات.

در جای دیگر در سراسر جهان ایزابل Pennekamp خرید در شهر کلن بود ممنون که نقاط کشور بازگشایی فروشگاه های کوچک.

"من فکر می کنم این خوب است چرا که در حال حاضر مردم می توانند از یک بیت بیشتر و نرمال است کمی بیشتر ممکن است دوباره," او گفت:.

آلمانی, وزیر بهداشت ینس Spahn گفت: کاهش تدریجی "یک گام به گام روند که در آن پس از زمان ما را ارزیابی چه عواقب آن را تا به حال برای عفونت است."

ماشین دوباره آغاز خواهد شد نورد کردن برخی خطوط تولید در آلمان و سوئد و اسلواکی. در استرالیا تولید این کشور طولانی ترین در حال اجرا صابون اپرا "همسایگان" برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد با داشتن جداگانه خدمه برای هر کلید فیلمبرداری سایت. یک شورای شهر در سیدنی بازگشایی سواحل اما تاکید کرد که آنها تنها برای ورزش مثل شنا کردن در حال اجرا و گشت و گذار و نه برای آفتاب گرفتن.

"زندگی در امتداد ساحل من می دانم که چقدر مهم ما سواحل به سلامت جسمی و روانی از بسیاری از" گفت: دنی گفت: شهردار رندویکک.

سیدنی یاد Bondi ساحل, باقی مانده بسته شده است.

سالن مو و دندانپزشکان و فیزیوتراپیست ها و حتی تو سرو اجازه داده شد به بازگشایی در دانمارک بود اما کسب و کار به عنوان معمول است. Christel Lerche اسپری مشتریان صندلی با الکل در سالن در حومه کپنهاگ و ارائه ضد عفونی کننده دست و پلاستیک و چوب لباسی — برای تمیز شود بعد از هر بار استفاده — به مشتریان مشتاق به موهای خود را کمرنگ و یا مدل دهید برای اولین بار از محدودیت آغاز شد و در آوریل 11. هیچ مجله شدند برای مشتریان برای به اشتراک گذاشتن.

هند کاسته بزرگترین مستند به اجازه می دهد برخی از تولید و فعالیت های کشاورزی به رزومه — اگر کارفرمایان می تواند نیازهای اجتماعی فاصله و استانداردهای بهداشت. حرکت در آمد که در هند ثبت بزرگترین واحد-بعد سنبله در عفونت.

ایران شروع به باز کردن بین شهری بزرگراه ها و مراکز خرید عمده جمعه به تحریک آن تحریم-خفه اقتصاد با وجود سوال مهم در مورد کشور رسمی عفونت آمار و ارقام مرگ و میر.

اما نه هر دولت آماده بود به آن پا کردن ترمز فقط رتبهدهی نشده است.

در ایتالیا و تنش در حال رشد بین مناطق شمالی که در حال هل دادن به بازگشایی صنعت با وجود اینکه سخت ترین ضربه از coronavirus و جنوب که ترس سرایت اگر مستند کاسته است. برتر جوزپه کونته است که انتظار می رود به طرح آنچه که یک "فاز 2" می تواند شبیه این هفته در سراسر کشور مستند به مجموعه برداشته شود در مارس 4.

هنوز گوچی روز دوشنبه راه اندازی مجدد برخی از کارگاه های آموزشی برای لوازم جانبی چرم و کفش توافق با اتحادیه های کارگری به ارائه "حداکثر امنیت برای کارگران است.' لوکس در صنعت مد است که بخش عمده ای از اقتصاد در ایتالیا و مهلت بلندی برای تولید پاییز مجموعه.

در بریتانیا که در آن نخست وزیر بوریس جانسون است که هنوز دوره نقاهت بعد از یک کشمکش COVID-19 که او را دیدم بستری در بخش مراقبت های ویژه یک مستند تحمیل مارس 23 است که با توجه به گذشته حداقل تا آوریل 7 و وزرا باید هشدار داد که اقدامات بعید است که به طور قابل توجهی سست در کوتاه مدت.

فرانسه نیز هنوز تحت یک مستند اگر چه شروع دوشنبه مقامات مجاز از خانواده های تحت شرایط سخت برای بازدید از بستگان در خانه های سالمندان یک بار دیگر.

در برخی از مکان های مستند خستگی به افزایش است. پلیس هلند شکست دو قمار غیر قانونی حوادث و جریمه ده ها تن از مردم برای نقض قوانین محلی. در ژاپن مقامات تاکید کرد که زمان آن رسیده است برای نرم کردن محدودیت های اعمال شده توسط درو کردن ده ها هزار لاله در تمام گل در نزدیکی توکیو. مشکل این بود که مردم از آمدن به تحسین گل.

"این وضعیت در حال حاضر در مورد زندگی انسان گفت: شهرستان رسمی Takahiro Kogo. "این یک قلب wrenching تصمیم, اما ما تا به حال به آن را انجام دهد."

___

Corder گزارش از لاهه هلند و پری از ولینگتون, نیوزیلند. AP نویسندگان در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب