مستند تا آوریل 3: Mysuru پلیس تشدید قوانین ممنوعیت ترافیک

توقیف وسایل نقلیه به بازگشت تنها پس از آوریل 3 میسور/Mysuru: به دنبال گسترش مستند تا آوریل 3 پلیس شهرستان در ح

توسط ATSHNEWS در 28 فروردین 1399

توقیف وسایل نقلیه به بازگشت تنها پس از آوریل 3

میسور/Mysuru: به دنبال گسترش مستند تا آوریل 3 پلیس شهرستان در حال محکم کردن قوانین به ویژه جنبش های غیر ضروری از مردم و وسایل نقلیه برای جلوگیری از گسترش Coronavirus.

به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد گسترش مستند تا مارس 3 در پیام خود به ملت در ساعت 10 صبح دیروز مدیر کل و بازرس کل پلیس (DG&IGP) Praveen Sood دستور همه سرپرست پلیس (SPs) و پلیس کمیسیون برای تشدید قوانین.

نخست وزیر در پیام خود به ملت گفته بود که اجتماعی فاصله و اقامت در داخل خانه است و تنها راه برای فرار از آرواره های مرگ Coronavirus و همچنین برای جلوگیری از ویروس از گسترش شهر پلیس در حال گرفتن اقدامات سختگیرانه در برابر حرکت های غیر ضروری را از مردم و وسایل نقلیه.

ترافیک ACP S. Sandesh کومار همراه با نگران Sub-Division دستیار کمیسیون از پلیس (ACPs) به خیابان ها ریختند و سنگر کوچک تمام جاده ها علاوه بر استقرار پرسنل پلیس برای جلوگیری از حرکت وسایل نقلیه.

به جز پزشکان و پرستاران para-کارکنان پزشکی, کالا, وسایل نقلیه حمل و نقل کالاهای اساسی و داروها و میوه و سبزیجات و شیر و پلیس در حال توقف وسایل نقلیه دیگر و ارسال آنها را به عقب. برخی از وسایل نقلیه در حال ضبط برای تکرار تخلفات و آنها خواهد شد به صاحبان تنها پس از مه 3 گفت: پلیس.

چند پرسنل پلیس مستقر در نزدیکی موانع نصب شده در یک حلقه چند شد شفاعت با مردم با دست خورده گفت: "قرار نیست خانواده خود دچار مشکل لطفا به خانه برگشت و اقامت در داخل خانه.

معاون کمیسر پلیس (DCP) قانون و نظم Dr. A. N. Prakash Gowda برای روز دوم امروز با انجام بازرسی در Narasimharaja (NR) و Devaraja پلیس محدودیت و هدایت بازرسان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب