مستند آرامش در Mysuru: مقامات در انتظار دولت دستورالعمل

میسور/Mysuru: با دولت دیروز (May. 18) ساخت U-نوبه خود تنها چند ساعت پس از اعلام برخی تسهیلات مورد COVID-19 مست

توسط ATSHNEWS در 31 فروردین 1399

میسور/Mysuru: با دولت دیروز (May. 18) ساخت U-نوبه خود تنها چند ساعت پس از اعلام برخی تسهیلات مورد COVID-19 مستند از آوریل. 20 Mysuru دولت های منطقه است که انتظار وضوح از دولت با توجه به دستورالعمل.

Mysuru اعلام شده است به عنوان منطقه قرمز و اگر در تمام مستند قوانین باید آرام از آوریل.20 آن را به انجام می شود که در هر مرکز دستورالعمل.

وزیر B. S. Yediyurappa که اعلام کرده بود آرامش مستند مقررات در ایالت بنگلور و غیر hotspot مناطق از آوریل. 20 بعد از ظهر روز شنبه, عقب نشینی آرامش سفارش در عرض چند ساعت پس از خشم عمومی و سفت مخالفت اکثر جاها حتی به عنوان COVID-19 موارد مثبت به افزایش ادامه داد.

پس از آن به دولت U-نوبه خود در مستند مقررات آرامش دولت های منطقه است گفت: باید در راستای به روز رسانی دستورالعمل توسط این شب با منطقه در حال اعلام به عنوان منطقه قرمز است و قابل اعتماد یاد گرفتیم.

با این حال به گفته برخی از منابع دیگر وجود نخواهد داشت و آرامش در مستند مقررات در Mysuru به عنوان منطقه همچنان به حلقه در افزایش تعداد Coronavirus موارد است. اما شانس وجود دارد که آن را-BT شرکت در شهرستان اجازه خواهد داشت برای کار در مبهوت شیفت با تنها 33 درصد از کل کارکنان و تمام کارکنان مورد نیاز اجباری به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

همچنین کارکنان باید کارت شناسایی خود را برای رفت و آمد به دفتر کار. دیگر مقررات است که در جای خود از آوریل. 17 ادامه خواهد داد و با اجرای دقیق طبق معمول و مردم را مجاز به سفر در دو چرخ تنها با سوار از 6 صبح تا 12 ظهر و بعد از آن تنها با راه رفتن تا 6 بعد از ظهر با یک محدودیت فاصله 2 متر از خانه های خود برای خرید میوه و سبزیجات و دیگر مواد غذایی ضروری و مقالات.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب