مستند فراز قلبی موارد در Mysuru: دکتر Sadananda

میسور/Mysuru: COVID-19 مستند داده است اتاق را برای عادات سالم در میان مردم با توجه به آن حوادث قلبی حمله قلبی

توسط ATSHNEWS در 9 اردیبهشت 1399

میسور/Mysuru: COVID-19 مستند داده است اتاق را برای عادات سالم در میان مردم با توجه به آن حوادث قلبی حمله قلبی و بیماری های مربوط به پایین آمده اند به شدت گفت: Dr. K. S. Sadanandaپزشکی, سرپرست Jayadeva بیمارستان Mysuru.

صحبت به 'ستاره میسور,' دکتر Sadananda گفت که بسیاری از مردم مبتلا به حمله قلبی به دلیل استرس و مصرف تنقلات و سیگار کشیدن در میان دیگران.

قبل از آن 50 نفر از حمله قلبی و 20 حمله قلبی مورد استفاده برای آمدن به بیمارستان و همچنین بیش از 500 بيمار به خارج بیمار در بخش (OPD), او گفت:, و اضافه کرد که این موارد شده اند کاهش 60 درصد در حال حاضر با توجه به مستند.

او گفت که این کاهش در تعداد قلب های مربوط به موارد به خاطر مردم در خانه ماندن و صرف وقت با کیفیت با خانواده های خود کمتر, استرس, بیشتر بقیه, غذا خوردن, مواد غذایی سالم در خانه و کاهش سیگار کشیدن در میان دیگر از جمله عادات.

استرس کمتر صفحه اصلی مواد غذایی کمتر آلودگی هوا و سیگار کشیدن دلیل است که می گوید: Jayadeva پزشکی بیمارستان سرپرست Dr. K. S. Sadananda

مشاوره از طریق تلفن

دکتر Sadananda گفت که بیش از 400 نفر تحت آنژیوپلاستی روش از ژانویه تا به امروز که به یک بار در ماه برای چک آپ در ابتدا. اما پس مستند و محدودیت در فضایی حرکات کارکنان بیمارستان در حال تماس با آنها از طریق تلفن و خودروی خود را از وضعیت سلامت او اضافه شده است.

تماس های تلفنی نیز در حال ساخته شده به کسانی که قادر به آمده برای سلامت خود را بررسی و پیشنهادات داده شده در ادامه برخی از داروهایی که تجویز می شوند به آنها را زودتر به او گفت و افزود که وجود دارد اشتباه فرض که داروهای تجویز شده برای آنها را تنها برای یک ماه و توقف مصرف دارو پس از یک ماه. از این رو تلفن تماس در حال ساخته شده به بیماران و پیشنهادات و راهنمایی به ادامه تجویز دارو به آنها داده می شود.

در ادامه دکتر Sadananda گفت که آگاهی ایجاد شده در میان بیماران مبتلا به رسیدن به بیمارستان به صورت روال بررسی یو پی اس به عنوان شانس وجود دارد از Coronavirus گسترش و افزود که درخواست شده به بیماران را به بیمارستان آمده و تنها اگر وجود دارد هر گونه شرایط اضطراری. یک بنر در این زمینه نیز قرار داده تا در مقابل بیمارستان, او گفت:.

350-تخت Jayadeva بیمارستان 55 قلب متخصص و بیش از 650 کارکنان از جمله پرستاران و تکنسین آزمایشگاه و پرسنل امنیتی در میان دیگران.

بیماران از Mysuru, مندیا و حسن و Chamarajanagar و Kodagu مناطق وابسته به Jayadeva بیمارستان قلب درمان است. وجود دارد امکانات از قبیل دو عملیات تئاتر سه Cathlabs چهار واحد مراقبت های ویژه (ICU) و 120 تخت در بخش عمومی. سه باز عمل جراحی قلب انجام شده در دو عملیات تئاتر و 40-50 angiogram و آنژیوپلاستی روش های انجام شده در سه cathlabs دکتر Sadananda گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن