لیبرال و مترقی مربیان در حال کمک به آمریکا فروپاشی

شهرهای این کشور در سال 2020 تبدیل به محیط های دانشگاهی از یک نسل پیش.مانند کالج ها و دانشگاه های شهرستانها بزر

توسط ATSHNEWS در 24 تیر 1399

شهرهای این کشور در سال 2020 تبدیل به محیط های دانشگاهی از یک نسل پیش.

مانند کالج ها و دانشگاه های شهرستانها بزرگ -- نیویورک, شیکاگو, لس آنجلس, آتلانتا بوستون — در حال اجرا و اجرا شده است توسط چپ دموکرات ترقی خواهان برای سال.

این شهرداران هستند مانند نزدیک فکر مترقی دانشگاهیان که عقب نشسته و تماشا رادیکال چپ را بیش از محیط های دانشگاهی از 40 سال پیش.

در حال حاضر به جای تماشای تصاحب trashing و سوزاندن پایین از ساختمان های دانشگاه با کالج و آنارشیست ها و شهرداران در حال حاضر ایستاده به تماشای تصاحب trashing و سوزاندن پایین از ایستگاه های پلیس. شهرستان سالن های بعدی هستند.

بسیاری از این مدرن روز, کالج سن آنارشیست ها تحصیل کرده و پر از نفرت علیه پلیس و کشور — تدریس توسط مترقی و رادیکال اساتید دانشگاه که شرکت در آن دانشگاه شورش و یا تشویق شورش در 1970s.

دانشگاه در سراسر کشور در آن زمان فوران در خشم پس از قتل چهار ضد جنگ ویتنام تظاهرات در دانشگاه ایالتی کنت توسط بیمار-آموزش سربازان گارد ملی در مارس 2, 1970.

آن را زشت مدت زمانی که سربازان بازگشته از ویتنام شد و تف بر و بدنام شدن توسط ضد جنگ رادیکال راه خود را ایدئولوژیک فرزندان درمان پلیس امروز.

این ایالت کنت تظاهرکنندگان شده بود در اعتراض به گسترش منفور جنگ ویتنام با حمله به همسایه کامبوج در سال 1970 توسط نیروهای ایالات متحده. کامبوج تا به حال شده است یک پناهگاه برای دشمن Viet Cong و ارتش ویتنام شمالی.

کشتن کسانی که به دانش آموزان تنظیم کردن یک انفجار از شورش در سراسر محیط های دانشگاهی و شهرستانها در سراسر کشور. و در حالی که کسانی که شورش و تصاحب رنگ پریده در اهمیت نسبت به واکنش بیش از وحشتناک کشتن جورج فلوید توسط یک پلیس مینیاپولیس آنها نیز کشنده است.

پس از ایالتی کنت قتل و به طور فزاینده نظامی تظاهرات علیه جنگ ویتنام رادیکال فارغ التحصیلان دانشگاه انتخاب شدند و توسط کالج ها به عنوان معلمان و اساتید و مدیران.

این کالج معلمان با آنها به ارمغان آورد خشم و نفرت نسبت به کشور خود را که آنها تا به حال آموزش داده شده است. آنها تصویب آن به نسل جدید است.

در حال حاضر چپ تبلیغاتی, پیچ خورده, تاریخ ایالات متحده و رادیکالیسم هنجار است در دانشگاه های سراسر کشور است. سالم بحث سیاسی است و همه از بین رفت اما در دانشگاه که در آن محافظه کار اساتید و سخنرانان باید منقرض شده.

پس از کالج ها در حال حاضر بسته است و هیچ جنگ به مخالفت با همه معترض انرژی رفته به حمایت از زندگی مهم جنبش است که در یک کمپین برای مبارزه با "سیستماتیک" نژادپرستی و خشونت پلیس می خواهد به پاره کردن مجسمه و پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو ،

که قاتلان های انجام تظاهر کنندگان و غارتگران استفاده کرده اند پل جنبش به انتقام ویران کردن در شهرها و در بسیاری از جوامع از رنگ به نظر می رسد هیچ تفاوت. سیاه کشتار تبدیل شده اند سیاه و سفید زندگی می کند موضوع را به سیاه و سفید زندگی در هم شکسته و حتی به عنوان این تیراندازی در حال بازی کردن با یک دلسوز — و فاسد — رسانه های ایالات متحده.

نکته شگفت انگیز در مورد همه این است که چگونه همه صحیح سیاسی مترقی سیاستمداران رفته اند همراه با ضد پلیس خواستار اصلاحات پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس حتی به تعداد قتل در شهرستانها به شدت افزایش.

سیاستمداران که اجرای شهرستانها نگاه همه به جز سرزنش خود را برای قتل و ضرب وشتم در شهرستانها خود را به عنوان یک نتیجه از مخرب خود را مترقی ایدئولوژی سیاسی.

چپ تبلیغات سیاسی و رادیکالیسم هنجار است در کالج ها و در شهرستانها که در آن gutless سیاستمداران که باید دست به دستبند, پلیس به دنبال ارضاء خود را با تظاهر کنندگان. سالم بحث سیاسی است محکوم و لغو و ناپدید شده است.

اما شما نمی توانید سرزنش دانشجویان برای نادان در مورد تاریخ ایالات متحده است. معلمان نمی دانم یا نه. چه آنها آموزش است تحریف به جا مترقی روایت است که می بیند تاسیس این کشور به عنوان شیطان پرست.

حقیقت این است که ایالات متحده آمریکا است که بهترین و آزادترین و موفق ترین کشور در تاریخ جهان است. اما این است که تدریس نمی شود.

همین دلیل است که تظاهرکنندگان در جهل خود می توانید پاره کردن یک مجسمه بزرگ سیاه و طرفدار الغای برده داری و برده های سابق فردریک داگلاس در روچستر و یا از رئیس جمهور Ulysses Grant در سان فرانسیسکو هر دو از آنها را بیشتر به صورت سیاه و حقوق مدنی از مارکسیست داعش از زندگی در هم شکسته خواهد شد که تا کنون انجام رساندن.

گرانت به عنوان رئیس اتحادیه ارتش در طول جنگ و بعد از آن به عنوان رئیس جمهور مسلما آیا بیشتر برای کمک به سیاه پوستان از برده داری و بعد از آن حمایت از آنها در طول بازسازی بیش از هر کس دیگری از جمله آبراهام لینکلن.

اما شما نمی آن را می دانم.

نظرات به ایمیل luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن