قانونی کردن روز حجم کار نقطه به نقطه دیگر نظم پایان

بوستون – با فقط دو هفته تا زمان تعیین شده برای نتیجه گیری از رسمی و قانونی جلسات در بیکون هیل سنا قصد دارد برا

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

بوستون – با فقط دو هفته تا زمان تعیین شده برای نتیجه گیری از رسمی و قانونی جلسات در بیکون هیل سنا قصد دارد برای دیدار فقط یک بار در این هفته در روز پنج شنبه و خانه جلسات برنامه ریزی شده در چهارشنبه و پنج شنبه به بحث گسترده پلیس اصلاحات.

که ترک فقط یک هفته برای این شاخه به مقابله با یک میزبان از مسائل حل نشده از اوباما و تلاش برای کنترل هزینه داروهای تجویزی به خانه را 1 میلیارد دلار "سبز کار می کند" طرح به صندوق آب و هوا تابآوری پروژه ها.

با یک ملت پیشرو و نرخ بیکاری بالای 17 درصد یک توسعه اقتصادی لایحه با مسکن اصلاحات و پشتیبانی توسط رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر هنوز به ظهور در هر دو شعبه و البته هیچ حرکت به سمت سالانه بودجه دولت است.

رئیس جمهور مجلس سنا کارن Spilka گفت: سرویس خبری بیش از آخر هفته که او سعی کرده بود در اوایل جلسه برای جلوگیری از این دیوانه وار پایان با در نظر گرفتن سه نفر از مراقبت های بهداشتی صورتحساب و آب و هوا تغییر قانون در سال 2019 و اوایل سال 2020 است.

"ما انجام داده ایم صورتحساب های بزرگ پیش از آن در تلاش برای سعی کنید برای جلوگیری از این تنگنا از این اتفاق هفته گذشته و یا دو. ما باید قادر به بیشتر متفکر و یا پاسخگو به مردم است," او گفت:.

سنا رئیس جمهور این بود که هوشیار وقتی پرسیده شد که در مورد امکان گسترش این جلسه قانونی فراتر از جولای 31, حداقل قادر به گرفتن یک بودجه دولت برای سال مالی 2021.

با آمریکا بازگشت از یک زنگ تفریح این هفته و بحث دیگری امداد لایحه در آثار Spilka تردید به هر شرکت پیش بینی در مورد چگونگی قانونگذاری ایالتی خواهد آدرس بودجه برای سال.

"دولت فدرال حیاتی برای کشور ما و هر کشور دیگر در سراسر کشور به عنوان بودجه ما و آنچه که ما تا پایان انجام می دهند بنابراین ما امیدواریم که به برخی از قطعنامه Spilka گفت. "من فکر می کنم ما باید برای دیدن آنچه که ما می دانیم در چند هفته آینده. ما کاملا نیاز به یک بودجه. مدارس ما ed بالاتر از همه از برنامه های ما. ما نیاز به نگه داشتن آنها را."

دولت در حال حاضر به طور موقت یک ماهه بودجه و بیکر دولت پیشنهاد کرده است که ماه به ماه بودجه می تواند همچنان فراتر از ژوئیه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب