قانونگذاران گفت صبر کنید در هولیوک سربازان صفحه اصلی اصلاحات

بوستون – زمانی که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ثبت یک لایحه پیشنهاد نظارت و راهبری اصلاحات در هولیوک سربازان به

توسط ATSHNEWS در 25 تیر 1399

بوستون – زمانی که رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر ثبت یک لایحه پیشنهاد نظارت و راهبری اصلاحات در هولیوک سربازان به خانه پس از مرگ حداقل 76 جانباز ساکنان با COVID-19 او خواست قانونگذاران به عمل به آن سرعت.

قانونگذاران در جانبازان و فدرال کمیته امور رو در مقابل پیام در جلسه سهشنبه از سخنرانان خواست که آنها را به تاخیر عمل در این لایحه و یا بر روی آن عمل نمی در همه.

"من خط پایین بپرسید برای شما است که برای به دست آوردن این حق برای اولین بار به طور فعال خواهان ورودی عمومی و در مرحله دوم با راه اندازی یک سری از جلسات جلسات و گروه های تمرکز و واقعا گوش دادن به کسانی که می دانند سربازان "خانه جوانان" جان Paradis, بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ که استعفا داد و به خانه معاون سرپرست در سال 2015.

ظ در پی داغدار گزارش از مستقل محقق علامت Pearlstein بیکر این لایحه نیاز به وزارت بهداشت به سالانه بازرسی دولت دو سرباز خانه در هولیوک و چلسی را از روند انتصاب هولیوک سرپرست در خط با آنچه که انجام می شود در چلسی و گسترش خانه های تخته شامل دو عضو جدید با بالینی یا اداری مراقبت های بهداشتی را تجربه کنند. این امر همچنین ایجاد یک معاون جدید وزیر امور جانبازان خدمات پست جایگزینی هرگز پر موقعیت مدیر اجرایی جانبازان خانه و مسکن.

"این اصلاحات خواهد اطمینان حاصل شود که هولیوک سربازان خانه بازسازی شده است به جایگاه بر حق آن "جایی که افتخارات جانبازان ما برای خدمات خود را و رفتار آنها را با عزت و افتخار و احترام" بیکر نوشت: در پر کردن پیام قبل خواستار یک "اعلان تصویب" لایحه.

بیکر لایحه (ع 2788) فرود آمد قبل از قانونگذاران در 25 ژوئن با حدود پنج هفته از رسمی و قانونی جلسات چپ برای سال و یک تعداد انگشت شماری از عمده سیاست مسائل از جمله سالانه بودجه دولت باقی مانده و حل نشده است. مجلس رابرت herm n. crab نشان داد او می خواهم به یک دراز مدت با رویکرد اصلاح نظارت از سربازان' خانه ابتدا با یک قانونی رسیدگی به هولیوک.

آمریکا وکیل اندرو Lelling و دادستان کل Maura هیلی هر شده اند به طور جداگانه کاوش حوادثی که منجر به COVID-19 شیوع در هولیوک و مجلس نمایندگان و سنا در روز 2 ژوئیه به تصویب رسید یک فرمان ایجاد یک ویژه مشترک نظارت کمیته است که تا 31 مارس سال 2021 به ارائه یافته های آن و هر گونه پیش نویس قانون.

جانبازان و فدرال کمیته امور صندلی Rep. لیندا دین کمپبل و بهداشت ، والتر Timilty منجر پانل.

کمپبل گفت: کمیته ویژه ای خواهد شد که احضاریه قدرت و که آن را "در همه جنبه های هولیوک تراژدی با هدف جلو آوردن بسیار قابل توجهی به قانون است."

"هدف ما این است که به ما زمان و گرفتن این حق," او گفت:.

پل Barabani که بازنشسته و از سرپرست پست در هولیوک در سال 2016 و Paradis هر دو گفت: این کمیته که از فقدان منابع کافی از دولت کمک خود را به خروج.

Barabani گفت که او "تشویق" به شنیدن این که قانونگذاران در شروع تحقیقات خود را دارند و توصیه می شود آنها را فراموش نمی کنند در بیکر لایحه تا زمانی که آنها به پایان رسید که روند کشیده و نتیجه گیری خود را. او به نام Pearlstein گزارش که برای او و Paradis هر دو مصاحبه "بسیار محدود در دامنه."

Northampton, Rep. لیندسی Sabadosa نیز خواسته همکاران او به عمل در این لایحه و گفت: آنها به طور بالقوه می تواند انتخاب کنید به ترکیب برخی از نقاط آن را در یک "قوی تر لایحه است." او گفت: ساکنان این خانه و اعضای خانواده خود و دیگران از غرب ماساچوست "احساس نمی مانند آنها از جمله در تهیه این قانون قبل از اینکه شما امروز."

Sabadosa گفت: این کمیته که بدترین تماس تلفنی او دریافت کرده است در طول COVID-19 بحران بودند "وحشتزده از جان گذشته" تماس از بستگان هولیوک سربازان و ساکنان خانه که مطمئن بودند اگر عزیزان خود را در امان بودند. او گفت که حتی به عنوان یک انتخاب رسمی او تا به حال برای پاسخ به سوالات خود "با خط ثابت, 'من نمی دانم, من سعی کنید برای پیدا کردن.'"

شهادت از طرف بیکر اداره بهداشت و خدمات انسانی وزیر Marylou Sudders گفت: این لایحه آدرس چند تا از Pearlstein گزارش نمایید.

تغییر هولیوک سرپرست فرایند استخدام به طوری که بعد از نامزد منصوب بهداشت و خدمات انسانی وزیر و تایید شده توسط فرماندار "روشن پاسخگویی و تضمین پاک کردن زنجیره ای از فرمان" Sudders گفت.

او گفت: سالانه بازرسی توسط وزارت بهداشت را سربازان' صفحه اصلی — است که به طور جداگانه بازرسی توسط مقامات فدرال — سازگار با دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در دولت است. افزایش تعداد امنا, او گفت:, و حصول اطمینان از برخی از مراقبت های بهداشتی با تجربه کمک خواهد کرد که تخته پر نقش مهم ارائه اتصال به جامعه و مشاوره به مدیریت.

Timilty که به نام بیکر لایحه "بسیار مهم در گام اول" خواسته Sudders چند سوال در مورد هیئت امنا از جمله این که آیا او می خواهم در نظر بگیرید به دنبال خارج از دولت برای امانت نامزدها.

Sudders گفت که او تا به حال فکر است که با استناد به "فوق تخصص" در مراقبت های بهداشتی در درون دولت است. "بهداشت و درمان یکی از ما امضا صنایع در ماساچوست" او گفت:.

"من خواهد بود و تمایلی به خودمان را محدود به مرزهای جغرافیایی," Timilty پاسخ داد. "مرزهای جغرافیایی نیست آنچه که آنها استفاده می شود در این روز از تکنولوژی مدرن است."

او خواسته Sudders "چه نوع خالص" او پیش بینی ریخته گری به صورت پیشنهادی جدید امنا با مراقبت های بهداشتی پس زمینه.

Sudders گفت: وجود دارد یک زمان خالی در هولیوک هیئت مدیره و یک نفر "به تازگی با اشاره به ما به عنوان یک پتانسیل مدیره نامزد" که جانباز یک پرستار و از غرب ماساچوست.

"در ذهن من که مثل نامزد ایده آل برای خدمت در یکی از ما دو تخته" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب