قانون خواهد اطمینان از قیمت مناسب است

به عنوان ماساچوست' کسب و کار آماده به صورت فاز اول رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر COVID-19 بازگشایی طرح قیمت-درآور

توسط ATSHNEWS در 27 اردیبهشت 1399

به عنوان ماساچوست' کسب و کار آماده به صورت فاز اول رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر COVID-19 بازگشایی طرح قیمت-درآوردن خطرات به خصوص در منطقه از تمیز کردن لوازم تقاضا گذشت دائمی قانون حمایت از مصرف کنندگان و کارفرمایان است.

که مورد بروس Tarr به رهبر اقلیت سنا ساخته شده به کمیته قانون گذاری در روز چهارشنبه.

این گلاستر حزب جمهوری خواه لایحه گسترش وضعیت موجود قوانین ممنوعیت ناعادلانه افزایش قیمت در محصولات نفتی برای پوشش دادن هر گونه خوب و یا خدمات لازم برای بهداشت عمومی و یا اهداف ایمنی.

پس از 20 مارس که حفاظت وجود داشته است تحت شرایط اضطراری و مقررات تصویب شده توسط دادستان کل Maura هیلی. Tarr پیشنهاد را تدوین مشابه همه جانبه بان کی مون تضمین پوشش در هر آینده وضعیت اضطراری.

Tarr views ابتکار عمل خود را به عنوان یک حق شفعه اندازه گیری.

"صادقانه بگویم ما تا به حال تعداد زیادی از گزارش موارد این اتفاق می افتد هنوز" Tarr گفت: در طول یک از راه دور برگزار شد جلسه قبل کمیته مشترک حمایت از مصرف کننده و حرفه ای اخذ مجوز.

اما Tarr معتقد است پتانسیل برای خوشه قیمت را افزایش می دهد هنگامی که دولت شروع آن تدریجی بازگشایی قبلا توقیف کسب و کار. زیرا به آن دسته از کارمندان شرکت دوباره وارد نیروی کار نیاز به اقلام حفاظت شخصی مانند ماسک صورت عفونی — و همچنین تمیز کردن عوامل می تواند فشار عرضه از این منابع محدود است.

پس از Tarr اظهارات کمیته روسای بهداشت ، پل Feeney گفت: پنل را مقابله با موضوع "در روزهای آینده."

در حالی که به موقع هر گونه منع قانونی خواهد نیاز به راه رفتن خط خوب بین بی پروا قیمت گذاری و قوانین عرضه و تقاضا است.

ما در حال حاضر دیده می شود که آشکار در سوپر مارکت ها به عنوان بزرگ زنجیره ای در تلاش برای ارائه کاهش کالاهای اساسی مانند مرغ, تمیز کردن وسایل و کاغذ توالت.

قیمت های بالاتر برای محدود اقلام در سطح عمده فروشی در اکثر موارد می توان به مصرف کنندگان اگر چه افزایش خرید حجم ایجاد شده توسط این ویروس بحران باید جبران هزینه های آن.

که همه به معنی یکی از اندازه متناسب با هر ظاهری قیمت بی نظمی; آنها باید وزن در یک مورد به مورد و بر اساس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب