اجرای قانون خواهد بود را به زور در این آخر هفته – در مرریمکک رودخانه

لوول — در تلاش برای افزایش ایمنی عمومی و دریایی انطباق همراه, Merrimack, رودخانه, Merrimack رودخانه نیروی کار

توسط ATSHNEWS در 13 تیر 1399

لوول — در تلاش برای افزایش ایمنی عمومی و دریایی انطباق همراه, Merrimack, رودخانه, Merrimack رودخانه نیروی کار امروز اعلام کرد این فعال خواهد بود در عملیات خشک آب در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

یک کنسرسیوم های محلی و ایالتی و فدرال, سازمان های اجرای قانون مشترک Merrimack رودخانه وظیفه نیروی کار خواهد کرد برای اطمینان از ساکنان و بازدید کنندگان قادر به لذت بردن از زمین و فعالیت های دریایی در مرریمکک رودخانه در امن و مسئول.

عملیات خشک آب مبارزات انتخاباتی در سراسر کشور پرداختن به قایقرانی تحت تاثیر (PRIDE) برگزار خواهد شد ژوئیه 3 – در 5 سال 2020 است. افزایش تعداد تفریحی boaters در آب و همچنین به عنوان یک افزایش در تعداد از صدمات و مرگبار حوادث مربوط به قایقرانی تحت تاثیر شایع است در طول ماه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا, محلی و دولت و سازمان های اجرای قانون قایقرانی تفریحی طرفداران ایمنی و انجمن ملی از دولت قایقرانی قانون مدیران (NASBLA) شرکت برای کمک به افزایش آگاهی و جلوگیری از فجایع مربوط به قایقرانی تحت تاثیر.

"ماساچوست دیده است یک افزایش چشمگیر در غم انگیز قایقرانی حوادث این سال نسبت به بزرگ قایقرانی آب و هوا و رشد قابل توجهی در قایقرانی ترافیک گفت:" ماساچوست زیست محیطی پلیس سرهنگ شان سانتوس. "اجرای BUIs برای افزایش ایمنی قایقرانی یک اولویت مهم برای ماساچوست زیست محیطی و ما مشتاقانه منتظر به همکاری با پلیس محلی سازمان در سراسر کشورهای مشترک المنافع به اجرای BUI قانون است."

سانتوس سابق لوول افسر پلیس است.

این Merrimack رودخانه دارای بزرگ تفریحی حضور موتور عروق دست و پا زدن و صنعت ورزش های آبی و ماهیگیران تفننی به طور یکسان. ایمنی باید به یک اولویت برای هر عامل در آب به سرعت محدودیت و ایدز به جهت محافظت از کسانی که به اشتراک گذاری این رودخانه است.

نیروی کار تشکیل شده است از اجرای قانون و عروق از لوول, Lawrence, Methuen, Chelmsford, دراکات, تاینسبرو و اندوور به همراه ماساچوست زیست محیطی پلیس, United States Coast Guard و Massachusetts Department of Conservation و تفریح و سرگرمی.

در آب این گروه همکاری خواهد کرد برای به اجرا درآوردن قایقرانی و شناور نقض اطمینان از قانونی و امن بهره برداری از شناور و جلوگیری از تجاوز به حریم دیگران و littering در جزایر و سواحل در طول Merrimack رودخانه. در زمین وظیفه نیروی اجرای پارکینگ قوانین و مقررات و جلوگیری از به طور کلی فعالیت های جنایی با تمرکز بر روی رمپ قایق.

در ماساچوست عامل هر کشتی تحت تاثیر مواد مخدر یا الکل ممنوع است. Boaters نیز ممنوع از عامل در 150 پا از عمومی یا خصوصی شنا در مناطق. همه boaters می خواست به کار رگ های خود را در سرعت معقول و بر اساس شرایط موجود از جمله ترافیک و تراکم آب و هوا و دید. برای آبهای داخلی عامل در سرعت بیشتر از 45 مایل در ساعت در نظر گرفته شده است بیش از حد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن