کوین Okafor حبس برای کشتن همسر ابی Speir

محتوای مقاله در ادامهدادگاه شنیده داستان از PTSD و دیگر عاطفی و آسیبهای روانی تجربه شده توسط عزیزان و همچنین ب

توسط ATSHNEWS در 3 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

دادگاه شنیده داستان از PTSD و دیگر عاطفی و آسیبهای روانی تجربه شده توسط عزیزان و همچنین به عنوان یک همسایه که Speir را به بدن مرده در داخل خانه اش و کمک کرد تا او را بکشد قبل از آتش می تواند به او برسد.

عزیزان صحبت از یک حس عمیق از دست دادن به عنوان آنها به خاطر یک زن که بود پر از زندگی است. آنها با توصیف او به عنوان پر جنب و جوش و هوشمند یک زن با یک دلچسب خنده و طعنه آمیز از حس شوخ طبعی که سخت کار می کرد و دوست داشت موج دار شدن, تراشه, زیبا, لباس, کفش پاشنه بلند و موهای او انجام می شود — اما بسیاری به خصوص کودکان خود را.

"درد دل من بدی وقتی که من صرف زمان با (بچه ها) و می دانیم که ابی را خیلی دوست داشتم به اینجا بوده با آنها گفت:" Speir مادر جوآن مک دونالد.

Abbie Speir, 33, was found dead at her home in Yellow Grass following a suspicious fire on April 20, 2017. Her partner, Kevin Obina Okafor, is scheduled to be sentenced in her death on July 23, 2020. Supplied family photo.
Abbie Speir. عرضه عکس خانوادگی. /jpg

بسیاری از کسانی که در حال حاضر خطاب Okafor به طور مستقیم درخواست او چگونه می توانست او را از آنها و فرزندان او. پرو اشاره کرد Okafor به نظر می رسد در چهار سال از عکس های خود را با خانواده و صحبت از چگونه آنها مورد قبول او به عنوان یکی از آنها را به خاطر آنها می دانستند Speir او را دوست داشتم.

او گفت: یک بار مبارک عکس در حال حاضر گرفته شده در های مختلف احساس راحتی کنید.

"این است که خاص زخم و درد و عوارض ناشی از خشونت خانگی است که کسی ما را دوست داشتم از بین می برد و کسی که ما را دوست دارم" پرو گفت.

دفاع وکیل توماس Hynes — که در پیوست تاج در درخواست آزادی مشروط واجد شرایط بود كه در 16 سال — ارائه نمی کند بسیاری از جزئیات زندگی مشتری.

Okafor خطاب به خانواده قبل از به قاضی تحمیل جمله اشاره در گذشته مشکل اما در غیر این صورت عذرخواهی برای گرفتن زندگی خود و عزیزان.

"من هیچ توضیحی هیچ بهانه ای برای آنچه من که شب ...," او گفت:. "من قرار بود به عشق او محافظت از او را در کنار او. اما من شکست خورده است."

hpolischuk@postmedia.com

twitter.com/LPHeatherPtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن