تاریخ فوتبال می تواند یک گزینه برای غیر فعال دانشگاه بازیکنان

محتوای مقاله در ادامه"من می دانم که بسیاری از بچه ها فقط می خواهم به بازی فوتبال گفت:" 20 سال QB. "ما خارج از

توسط ATSHNEWS در 23 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"من می دانم که بسیاری از بچه ها فقط می خواهم به بازی فوتبال گفت:" 20 سال QB. "ما خارج از فصل است که به اندازه کافی بلند به عنوان آن است. نه قادر به بازی برای یکی دیگر از 12 یا 13 سال آن را سخت در بسیاری از بچه ها, بنابراین من فکر می کنم آنها قطعا آن را در نظر بگیرید حداقل."

است Donnelly یکی از آنها ؟

"صادقانه بگویم من واقعا در مورد آن فکر نشده است," او گفت:. "من فقط در اخبار (در مورد لغو). همانطور که ما یاد بگیرند بیشتر در مورد آینده از آن چیزی است که من ممکن است نگاه نسبت اما در حال حاضر تمرکز من این است که هنوز هم در قوچ."

تاریخ صفوف دیگر یک گزینه دیگر برای قوچ کارفرمایی, Sawyer Buettner, 23. او سه سال با رعد و برق و به دنبال آن دو با دانشگاه اتاوا Gee-Gees قبل از پیوستن به قوچ در خارج از فصل.

اگر چه او در حال حاضر فاقد شرایط لازم برای کاربر سطح Buettner فکر می کند بسیاری از بازیکنان جوان ممکن است در نظر گرفتن حرکت می کند.

"این امر تنها حس را," او گفت:. "من واقعا لذت بردم من هم با تندر. آن را خوب و رقابتی لیگ. خواهد بود که یک خیابان برای بچه ها برای رفتن ... به خصوص بچه ها که می خواهید برای قرار دادن برخی از نوار خود را (CFL) پیش نویس سال است. در همان زمان که می داند آنچه در این دستورالعمل خواهد بود ؟ چه کسی می داند اگر آنها در حال رفتن به حتی یک فصل ؟ آن را فقط صبر کنید و ببینید."

gharder@postmedia.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب