قاضی: تنسی نمی تواند جلوگیری از سقط جنین در طول coronavirus

توسط تراویس LOLLERNASHVILLE, Tenn. (AP) — یک قاضی فدرال شب جمعه حکم داد که تنسی برای ادامه این امکان سقط جنین

توسط ATSHNEWS در 30 فروردین 1399

توسط تراویس LOLLER

NASHVILLE, Tenn. (AP) — یک قاضی فدرال شب جمعه حکم داد که تنسی برای ادامه این امکان سقط جنین در میان توقیف موقت غیر ضروری پزشکی است که با هدف کند کردن روند گسترش COVID-19.

ایالات متحده منطقه قاضی برنارد فریدمن گفت: متهمان نشان نمی دهد که هر مقدار قابل ملاحظه ای از تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE خواهد بود را نجات داد و اگر این ممنوعیت اعمال شده به سقط جنین.

در یک جلسه توسط تلفن و توصیه وکیل به نمایندگی از چندین دولت کلینیک سقط جنین استدلال کرد که تنسی زنان به صورت فوری آسیب اگر ممنوعیت سقط جنین است نه برداشته.

الکس Rieger استدلال برای تنسی دادستانی کل گفت: سقط جنین نیست خاص بودن اما درمان مانند هر روش دیگر که لازم است برای جلوگیری از مرگ یا آسیب جدی بدن. رژیم صهیونیستی. Bill Lee صادر اورژانس را در 8 آوریل ممنوعیت آن روش به مدت سه هفته.

هدف از این ممنوعیت برای حفظ عرضه محدود از PPE برای پزشکان مبارزه با COVID-19 و برای کمک به جلوگیری از جامعه گسترش این بیماری با محدود کردن بیمار-ارائه دهنده تعاملات Rieger گفت. دو طرف درهم بر اینکه توقف سقط جنین را ملاقات و یا تضعیف این هدف است.

چند کشورهای دیگر در حال دست و پنجه نرم کردن با مسائل مشابه. قضات در هفته گذشته حکومت کرده اند اجازه سقط جنین به ادامه در آرکانزاس و اوکلاهما اوهایو و تگزاس.

Genevieve اسکات, وکیل مرکز حقوق باروری استدلال کرد که تمام زنان باردار نیاز به مراقبت. حدود 1 در 5 زنان باردار نیاز به بيمارستان بازديد قبل از زايمان و 15-20 ٪ از حاملگی در سقط جنین. حتی آن دسته از زنان بدون مشکلات نیاز به مراقبت های دوران بارداری و تست. همه که نیاز به ارائه دهندگان به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی و ارتباط برقرار کردن با بیماران اسکات گفت.

Rieger استدلال کرد که بیشتر از آنچه اسکات توضیح داده شده را به جای یک زن و شوهر از ماه پایین جاده و این که "هر قطعه از PPE ما با استفاده از در حال حاضر است یک قطعه است که در دسترس نیست زمانی که این بیماری به اوج خود می رسد."

اسکات مورد مناقشه است که ایده و گفت: نیازهای فوری هستند. او همچنین اشاره کرد که هیچ ضمانت اجرایی به منظور تمدید نمی شود.

"هیچ چیز در استدلال های خود را امروز نشان می دهد که آنها واقعا بر این باورند که در سه هفته این موضوع حل خواهد شد," او گفت:.

کلینیک سقط جنین در حال حاضر تبدیل به دور و ده ها تن از بیماران مبتلا به اسکات گفت. دیگر سقط جنین است که تاخیر بیشتر احتمال عوارض, او گفت:. و تاخیر می تواند به جلوگیری از برخی از زن از داشتن سقط جنین در مجموع با هل دادن آنها گذشته 20 هفته بارداری و پس از آن سقط جنین به طور کلی در دسترس نیست در تنسی است.

Rieger اظهار داشت که تنسی قدرت برای محدود کردن سقط جنین در بهداشت عمومی اورژانس با استناد به یک سال 1905 متحده آمریکا دیوان عالی کشور مورد که در آن دادگاه برگزار شد که نیاز شهروندان به واکسن برای آبله شد و مشروع ورزش از دولت نیروهای پلیس برای محافظت از سلامت و ایمنی شهروندان است.

او پیشنهاد سقط جنین ارائه دهندگان نمی خواهید به قوانین بازی است که هر کس دیگری به رعایت.

"آنها می خواهند سقط حمل در تنسی به عنوان اگر COVID هرگز اتفاق افتاده است" Rieger گفت. "Tennesseans در حال ساخت فوق العاده فداکاری. سقط جنین ارائه دهندگان نمی خواهید به قربانی."

اسکات معتقد است که سقط جنین به رسمیت شناخته شده به عنوان یک حق در قانون اساسی. و او گفت: گروه های پزشکی از جمله کالج جراحان که دولت با اتکا در تهیه آن اجرایی منظور تشخیص دهد که سقط جنین ضروری است, مراقبت است که نباید به تعویق افتاد.

"دولت singling از سقط جنین به عنوان تنها ضروری مراقبت از مطالعه حذف شدند منظور اجرایی," او گفت:.

تنسی جمهوریخواه فرماندار اغلب صحبت از ایمان مسیحی خود را و گفت که او می خواهد به تصویب برخی از دقیقترین قوانین سقط جنین در کشور از جمله ممنوعیت زنان از تحت این روش یک بار در جنين ضربان قلب شناسایی شده است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن