قاضی پیشرفت پرونده قتل در برابر 3 در Arbery مرگ

توسط RUSS به bynumنیوبرانزویک. (AP) — یک قاضی حکم داد که این موارد در برابر هر سه متهم به اتهام قتل به مرگ Ahm

توسط ATSHNEWS در 16 خرداد 1399

توسط RUSS به bynum

نیوبرانزویک. (AP) — یک قاضی حکم داد که این موارد در برابر هر سه متهم به اتهام قتل به مرگ Ahmaud Arbery می توانید پیشرفت به دادگاه. در طول یک علت احتمالی شنوایی پنجشنبه دادرس دادگاه قاضی والاس Harrell یافت که وجود دارد این است که شواهد کافی برای این موارد در برابر گرگ و تراویس McMichael و ویلیام "Roddie" برایان به ادامه.

این شکستن به روز رسانی اخبار. قبلی AP داستان زیر است.

نیوبرانزویک. — دولت محقق اتهام پنج شنبه که یک مرد سفید شنیده شد گفت: یک نژادپرست لکه دار به عنوان او ایستاده بود بیش از Ahmaud Arbery بدن, لحظات پس از ضرب تیراندازی به مرد سیاه و سفید با سه عکس از یک pump-action shotgun.

التهابی وحی آمد در میان یک هفته از عصبانی در سراسر کشور تظاهرات بیش از اجرای قانون تعصبات در برابر سیاه قربانیان که فوران پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس.

در یک جلسه برای تعیین اینکه آیا شواهد کافی برای ادامه قتل محاکمه منجر گرجستان دفتر تحقیقات در مورد شهادت که تراویس و گرگ McMichael و یک سوم در یکی دیگر از وانت ویلیام "Roddie" Bryan استفاده از کامیون خود را به تعقیب و جعبه در Arbery که بارها و بارها معکوس جهت و فرار به یک خندق در حالی که در تلاش برای فرار.

تراویس McMichael سپس از کامیون خود و مواجه Arbery بعد گفتن پلیس او را به ضرب گلوله در دفاع از خود پس از Arbery حاضر خود را برای دریافت بر روی زمین نماینده ویژه ریچارد شماره گیری گفت. یک بررسی تصویری از تیراندازی نشان می دهد ضربه اول شد و به Arbery قفسه سینه دوم شد و به دست خود سوم شد و به سینه اش دوباره او قبل از سقوط در جاده شماره گیری گفت.

"آقای برایان گفت که پس از تیراندازی صورت گرفت قبل از ورود پلیس در حالی که آقای Arbery بر روی زمین بود که او شنیده تراویس McMichael را, بیانیه, 'f – – – ing n – – – er'" شماره گیری گفت.

برایان به محققان اطلاعات یک هفته پس از McMichaels دستگیر شد اما هیچ نشانه ای وجود دارد, او گفت: آن را به Glynn شهرستان محققان قبل از آن شماره گیری اضافه شده است.

لی مریت یک وکیل برای Arbery خانواده به خبرنگاران گفت: در خارج از دادگاه است که دادستان هشدار داده بود در خانواده قبل از جلسه آینده در مورد شهادت این لکه دار کردن.

"آن را هنوز هم بسیار دشوار است برای شنیدن در این زمینه از یک تعقیب و گریز طولانی مدت است که پس از او به قتل Ahmaud Arbery ایستاده بود و بیش از بدن خود او استفاده می شود که نژادی, لقب," مریت گفت.

ویژه دادستان جسی ایوانز گفت: Arbery "بود و تعقیب شکار کردن و در نهایت اعدام شد."

تحت بازجویی توسط Jason شفیلد یک وکیل برای تراویس McMichael شماره گیری گفت: Travis پلیس گفت که او مطرح تفنگ ساچمهای خود را در Arbery از تقریبا 90 فوت (27 متر) دور و به او گفت که برای جلوگیری و دریافت بر روی زمین است.

این زمانی است که Arbery زد در اطراف مسافر کنار تراویس' کامیون و دو مرد ملاقات کرد در مقابل کامیون.

شماره گیری گفت: تراویس گفت: پلیس Arbery "مربع" مثل او که قرار بود برای حمله به.

"وجود دارد یک بیانیه که او ممکن است دست خود را بر روی پیراهن خود" شماره گیری گفت. "تراویس McMichael گفت: آدرنالین بود پمپاژ و همه آن را به سرعت اتفاق افتاده است."

او گفت: Travis سپس شلیک اولین گلوله به Arbery قفسه سینه.

شفیلد فشرده شماره گیری در مورد اینکه آیا او در نظر گرفته که آیا تراویس دفاع.

"من فکر نمی کنم آن را دفاع از خود توسط آقای McMichael," شماره گیری پاسخ داد. "من اعتقاد دارم که آن را دفاع از خود توسط آقای Arbery. ... من معتقدم که آقای Arbery تصمیم به سعی کنید به دور و متوجه شد که او نمی تواند فرار کنند."

شهادت ارائه شده در یکشنبه پرسش در مورد این ایده که McMichaels و برایان بودند مشروع انجام یک شهروندان بازداشت یک مظنون به سارق است. آن را نیز می تواند عامل به تحقیقات فدرال به این که آیا جرم و جنایت نفرت اتهامات موجه.

وزارت دادگستری ایالات متحده گفت: در مارس 11 آن است که با بررسی شواهد برای تعیین "آیا فدرال جرم و جنایت نفرت هزینه مناسب هستند." گرجستان یکی از معدود کشورهای است که لازم نیست یک جنایت نفرت قانون است.

شماره شهادت دادند که گرگ McMichael پلیس گفت که "او نمی دانم اگر آقای Arbery به سرقت رفته بود هر چیزی یا نه اما او تا به حال یک احساس دل و روده" که Arbery متعهد شده بود تا قبل نمیتوانیم در محله.

محقق شهادت دادند که پلیس دوربین فیلم نشان داد مؤتلفه flag sticker در یک جعبه ابزار در Travis' کامیون و که محققان کشف کرده اند حداقل دو نژادی تهمت در پیام بر روی تلفن خود را.

در پاسخ به سوال از برایان وکیل کوین گاف شماره شهادت دادند که او باور وجود دارد "نژادی animus" که در Bryan تصمیم به شرکت در این تعقیب و گریز. شواهدی وجود دارد از برایان را "نژادپرستانه و نگرش های خود را در ارتباطات" شماره گیری گفت: با اشاره به نظرات بر روی تلفن همراه خود را, از جمله زمانی که او در فرودگاه و اظهار داشت که او خوشحال بود وجود ندارد بسیاری از مردم سیاه و سفید وجود دارد مراجعه کننده به مردم سیاه و سفید با یک نژادی لکه دار کردن.

برایان دیدم یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا پایین خیابان با یک کامیون زیر کشید و اهمیت خاص خود را بر پایه تعصب نژادی, شماره گیری گفت.

Arbery کشته شد Feb. 23 پس از تراویس McMichael, 34, و پدرش گرگ McMichael, 64, به تعقیب هنگامی که آنها کشف 25 ساله مرد سیاه و سفید در حال اجرا در محله خود را فقط در خارج از شهرستان بندر Brunswick. برایان گفت: او را دیدم آنها را رانندگی پیوست و تعقیب شماره گیری گفت.

آن نیست تا زمانی که ممکن است 7 — دو روز پس از Bryan تلفن همراه تصویری به بیرون درز آنلاین و هم زده یک اعتراض ملی — که McMichaels بودند به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله. برایان 50 و بعدها به اتهام قتل جنایت و جنایتکار تلاش برای مرتکب حبس نادرست.

Glynn شهرستان دادرس قاضی والاس E. Harrell باید تعیین کند که آیا شواهد شایستگی رفتن به دادگاه.

گرجستان قانون تعریف جرم قتل به عنوان قتل ناشی از کمیسیون زمینه ای جنایت. آن نیازی نیست که به قصد کشتن. حداقل مجازات حبس ابد با احتمال آزادی مشروط.

دفاع وکیل را برای هر دو McMichaels باید گفت بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد آنچه که منجر به تیراندازی و هشدار داده اند در برابر عجله برای قضاوت. گاف گفته او صرفا یک شاهد Arbery مرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب