جو Kennedy III طول می کشد دستکش در مسابقه بهداشت ، Markey

جو Kennedy III در نهایت انداخت پانچ.بنابراین شاید بالش مبارزه با سن. Ed Markey است. و شاید کهنه Markey خواهد پ

توسط ATSHNEWS در 19 اردیبهشت 1399

جو Kennedy III در نهایت انداخت پانچ.

بنابراین شاید بالش مبارزه با سن. Ed Markey است.

و شاید کهنه Markey خواهد پانچ بازگشت.

خواهیم دید چه اتفاقی می افتد به عنوان رئیس جمهور تهمت می گویند.

در ضمن آنچه به نظر می رسد روشن است که کندی منتقل شده از مودب بودن و احترام نسبت به Markey — که سنا کار او می خواهد به dissing بزرگتر خود همکار.

کندی به عنوان هر کس می داند که 38 ساله وارث سلسله کندی از نیوتن بوده و در خانه در ایالات متحده به مدت چهار ترم. در حال حاضر او در حال اجرا است در برابر Markey در مقدماتی حزب دموکرات برای انتخابات ،

Markey, 73, شده است در انتخابی دفتر طولانی تر از کندی شده است زنده برای اولین بار به عنوان یک دولت هرزه از Malden و سپس به عنوان یک عضو از خانه در ایالات متحده و در حال حاضر به عنوان یک سناتور ایالات متحده به دنبال انتخاب مجدد.

Markey واقع شده است در حال اجرا بر روی خود ضبط لیبرال موفقیت در حالی که کندی در تماس بوده است برای یک نسل را تغییر دهید. این ساخته شده است برای یک بدون زرق و برق, کمپین ساخته شده حتی duller در پی اجتماعی فاصله.

علاوه بر این هر دو مترقی دموکرات شده اند که با رعایت احترام به یکدیگر در آنچه که به مبلغ یک مبارزه با بالش. بیشتر وقت خود را صرف شده است حمله به رئیس جمهور تهمت نیست و هر یک از دیگر.

هر دو نیز یکسان هستند عملا در همه مسائل است که آن را دشوار است برای حمله به — تا به حال است.

کندی در هفته گذشته در یک تعجب آور بیانیه ای بود که نه تنها انتقادی از Markey را به اتهام عدم "قضاوت خوب" اما مطرح کردن یک مسئله شخصی را به عنوان به خوبی.

این مسئله با توجه به کندی است که Markey نمی کند و صرف زمان کافی در ماساچوست — به خصوص در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — از آنجا که او زندگی می کند در Chevy Chase, مریلند و نه در ملدن که در آن او یک رای گیری آدرس.

کندی قرار داده و آن را این راه: "سناتور Markey اینجا نیست به اندازه کافی. او نیست در ماساچوست به اندازه کافی. و در ماه های آینده بیش از همیشه ما در حال رفتن به نیاز به یک سناتور خواهد شد که در زمین — با ما به عنوان ما بازیابی و ساخت."

درست است که Markey زندگی با همسر خود در یک خانه خوب در Chevy Chase و نه در ملدن. این هم درست است که او در یک طبقه کارگر در خانواده است که بی تکلف Malden که او در حال حاضر صاحب.

او باقی می ماند وجود دارد زمانی که او در دولت است که اغلب به خصوص در انتخابات سال است. پدر او یک شیر برای هود شرکت شیر اگر وجود دارد هر کسی که در اطراف که به خاطر آنچه که یک شیر بود.

جالب است که کندی اما مورب به ارمغان بیاورد ، بر خلاف Markey کندی رشد احاطه شده توسط ثروت و امتیاز نیز با خانواده تراژدی.

پدرش جو کندی II سابق کنگره و تاجر. پدر بزرگ او بود نیویورک بهداشت ، رابرت اف کندی برادر رئیس جمهور جان اف کندی. او عمو بود و از سوی دیگر ، تد کندی.

جو Kennedy III نیز رفت و پس از Markey رای گیری ثبت و او را به وظیفه برای رای دادن به جنگ عراق و قانون پاتریوت هر دو اقدامات شتابزده اسلامی پیروی حمله تروریستی به برجهای دوقلو در نیویورک در 9/11.

جو Kennedy III ذکر شده همه او انجام داده است پس از شیوع COVID-19 "در مقابل سناتور Markey." او گفت که او به حالت تعلیق در فعالیت های سیاسی و معطوف به دیجیتال عملیات متمرکز ویروس; متوقف شخصی جمع آوری کمک های مردمی; اما مطرح 100.000 دلار برای خط مقدم سازمان; reoriented سازمان خود را به ارشد سلامتی تماس.

"من اختصاص داده شده در هر اینچ از زمان و منابع و کارکنان خود را به COVID-19. سناتور. Markey نیست. که تفاوت بین ما" کندی گفت.

.گرم شدن خود را به موضوع, کندی صدا تقریبا مثل نخست وزیر بریتانیا وینستون چرچیل در آستانه یک تهدید جنگ جهانی دوم تهاجم نازی ها. در آن زمان چرچیل به نام به انگلیسی, مردم به آمادگی برای مبارزه در سواحل در فرود زمینه در تپه "و در این زمینه و در خیابان."

کندی گفت: "خود را به عنوان سناتور ایالات متحده را بهتر از وضعیت سیاسی موجود. من را بیشتر از بازیگران خوب رای و یا ارسال لوایح خوب در واشنگتن است. من نشان خواهد داد تا در خط مقدم در ماساچوست من مبارزه خواهد کرد در ترانشه. من گوش خواهد داد و من منجر خواهد شد."

پرسید: به نظر Markey کشیده محمد علی rope-a-dope. جان والش خود را زرنگ و دانا مدیر کمپین گفت: Markey توجه متمرکز بود بر کمک به COVID-19 تحت تاثیر قرار ماساچوست کارگران و خانواده ها و کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن.

ترجمه شده که به معنی "پانچ? چه پانچ? احساس نمی کند یک چیز است."

نظرات به ایمیل luke1825@aol.comtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن