از آن زمان به سرمایه گذاری در خارج از منزل

در حالی که من همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله در خانه با خانواده, پیاده روی در خارج از منزل یکی از سرگرمی های ما

توسط ATSHNEWS در 28 تیر 1399

در حالی که من همچنان به لحاظ اجتماعی فاصله در خانه با خانواده, پیاده روی در خارج از منزل یکی از سرگرمی های ما هنوز هم می تواند با خیال راحت لذت بردن از با هم. کسانی که پیاده روی نیز یک یادآوری است که ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای محافظت از منابع طبیعی ما و اطمینان حاصل شود که همه مردم به آنها دسترسی داشته باشند.

هفته آینده در مجلس نمایندگان ایالات متحده خواهد رای در آمریکا بزرگ خارج از منزل عمل – دو حزبی قانون را به طور کامل صندوق زمین و حفاظت از آب صندوق (LWCF) و عمده تعمیر و نگهداری سرمایه گذاری های ما در زمین های عمومی.

در ماساچوست LWCF مسئول حفاظت از مهم تاریخی گنجینه های مانند برت مزرعه در بمحض احضار حاضر بخدمت پارک تاریخی ملی بحرانی زیستگاه های حیات وحش و صدها محلی و پارک ها و زمین های بازی و ورزشی در زمینه های. این منابع به نفع جوامع ما به عنوان به خوبی به عنوان ما قوی, هوای آزاد, تفریح اقتصاد است. عبور از این لایحه را به ما اجازه می دهد برای صرفه جویی بیشتر در مکان های خاص ایجاد بیشتر نزدیک-به-خانه فرصت تفریح و آدرس معوق نیاز به نگهداری در عزیزمان ملی سایت های که در مجموع بیش از 12 میلیون دلار در بمحض احضار حاضر بخدمت به تنهایی.

من با تشکر از آقای جان Trahan و بقیه ماساچوست نمایندگان برای حمایت از بزرگ آمریکایی در خارج از منزل عمل و امید خود را برای عبور سریع. این مهم است که ما سرمایه گذاری در خارج از منزل امروز طوری که همه می توانند از آن لذت ببرید فردا.

دبورا Markowitz دولت است مدیر برای محافظت از طبیعت در سابق ماساچوست و ورمونت وزیر امور خارجه و رئیس این سازمان از منابع طبیعی است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب