ایتالیا برطرف بلند مستند رهبران فشار واکسن تلاش

توسط GEIR MOULSON و نیکول WINFIELDرم (AP) — میلیون ها نفر از مردم اجازه داده شد به بازگشت به کار در ایتالیا شن

توسط ATSHNEWS در 15 اردیبهشت 1399

توسط GEIR MOULSON و نیکول WINFIELD

رم (AP) — میلیون ها نفر از مردم اجازه داده شد به بازگشت به کار در ایتالیا شنبه به عنوان طولانی ترین در اروپا مستند آغاز شده و به سهولت در حالی که از کشورهای ایسلند به هند در زمان یک درهم آمیخته از مراحل به شل coronavirus محدودیت. کسب و کار از جمله آرایشگری در یونان و رستوران در لبنان باز شد درهای خود را تحت شرایط جدید است.

با فشار رو به رشد در بسیاری از کشورها برای بیشتر اقدامات برای راه اندازی مجدد اقتصاد سیاستمداران نیز در تلاش برای افزایش بودجه برای تحقیقات به یک واکسن برای COVID-19. به امید وجود دارد که یک نفر می تواند در دسترس خواهد بود در ماه, اما هشدار که آن را می تواند بسیار طولانی تر است.

ایتالیا اولین کشور اروپایی بود ضربه گیر و یک ملت با یکی از بالاترین مرگ و عوارض تکان دهنده آغاز شده و پس از آن دو ماه خاموش کردن. در همه 4.4 میلیون ایتالیایی قادر به بازگشت به کار و محدودیت در حرکت کاسته.

ترافیک در مرکز شهر رم تا سایت های ساخت و ساز و عملیات تولید را از سر گرفت و گل فروشندگان بازگشت به Campo dei Fiori بازار برای اولین بار پس از آوریل 11.

"این چیزی است که به ارمغان می آورد شادی و نشاط مردم شده اند از دست رفته است که این روزها" فروشنده استفانو Fulvi گفت. مانند بسیاری از کارآفرینان Fulvi تا به حال برای محاسبه زمانی که آن را به ارزش بازگشت به کار با توجه به تقاضا محدود با مشتریان در خانه گیر کرده. او انتظار ندارد برای شکستن حتی در هر زمان به زودی "اما شما باید این خطر را به در برخی از نقطه."

به عنوان عفونت کاهش یافته است در بخش های بزرگی از اروپا آزمایشی تلاش برای راه اندازی مجدد زندگی عمومی هستند سرعت جمع آوری. اما اروپایی ها' جدید پیدا آزادی محدود هستند که مقامات با احتیاط از تنظیم کردن موج دوم از عفونت.

در ایتالیا عزاداران قادر به حضور در مجالس ترحیم — اما خدمات محدود شد به 15 نفر و هنوز هم وجود دارد هیچ کلمه ای در زمانی که توده ها را از سر گرفت. رستوران scrubbed طبقه خود را در آماده سازی برای take-out service, اما نشسته سرویس چند هفته دور.

جنوب ایتالیا آماده برای بازگشت از دانش آموزان و کارگران که به دام افتاده بودند در سخت ضربه شمالی که مستند اثر صورت گرفت. برخی از منطقه ای فرمانداران گفت: آنها نیاز به هر کسی که پس از رسیدن به خانه برای رفتن به قرنطینه به مدت دو هفته.

"این یک صفحه جدید است که ما باید با نوشتن هم با اعتماد و مسئولیت" برتر جوزپه کونته گفت: در یک پیام به ایتالیایی ها.

بلژیک اجازه داده برخی از شرکت ها برای باز کردن دفاتر به کارکنان هر چند کار از راه دور است که هنوز هم تشویق. مانند ایتالیایی ها یونانیان اسپانیایی ها و بسیاری دیگر در اروپا و بلژیک هستند که گفته بودن به پوشیدن ماسک در حمل و نقل عمومی.

ایتالیایی ها هنوز هم برای حمل گواهینامه توضیح داد که چرا آنها. لیستی از دلایل قابل قبول در حال حاضر گسترش یافته شامل بازديد به خانواده و دوستداران اما فقط که سقوط از آن دسته است که هنوز معلوم نیست.

یونان که به تدریج شروع به بلند کردن آن هفت هفته مستند دوشنبه کاهش یافته است یک نیاز مشابه برای افرادی که به ارسال SMS و یا حمل یک خود نوشته شده است اجازه توجیه بودن در خارج از منزل.

سالن مو و برخی از فروشگاه ها از جمله کسانی که به فروش کتاب و محصولات ورزشی بازگشایی شد البته با سخت بهداشت و دورى اقدامات است.

آتن haidresser Konstantina Harisiadi نصب شده از جنس پلکسی گلاس موانع در پذیرش و در مانیکور ایستگاه. نشانه جدید "سکوت امنیت" به معنای تضعیف گپی و محدود کردن پتانسیل برای انتقال ویروس. در اولین روز باز همه مشتریان او بودند با پوشیدن ماسک.

Harisiadi رزرو شده بود از طریق پایان ماه. اما با کسب و کار مجبور به کار با دور مشتریان کمتر از حد معمول ساخت به پایان می رسد دیدار خواهد بود یک مبارزه است.

"ما در حال رفتن به سعی کنید برای بهترین," او گفت:, و اضافه کرد او نمیخواهد به توسل به شلیک هر یک از کارکنان. "به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک است که ماهیت یک خانواده, من قصد دارم برای جلوگیری از آن. و همراه با من و همکاران من قصد دارم به دنبال راه حل برای مدیریت است."

اما او همچنین اظهار تاسف کرد از راه جو به ناچار تغییر خواهد کرد.

"همه چیز متفاوت هستند. هیچ خودانگیختگی — ما نمی توانیم خوش آمد می گوید هر یک از دیگر صحبت می خنده. ما در حال ورود به یک عصر جدید," او گفت:.

مردم در سخت-آمار اسپانیا جرأت را برای اولین بار برای کوتاهی مو و یا مواد غذایی را-outs اما بسیاری از مغازه های کوچک هنوز هم بسته شد به عنوان صاحبان کار در جلسه سخت سلامت و بهداشت دستورالعمل. همسایه پرتغال نیز کاسته آن سلول اقدامات و مجاز فروشگاه های کوچک برای باز کردن.

در غرب اروپا در لبه ایسلند نیز بازگشایی سالن مو — همراه با مدارس دندانپزشکان و کسب و کارهای دیگر — پس از شش هفته در آن کشور به رام آن شیوع ویروس.

در خاورمیانه و لبنان است که اجازه می دهد رستوران ها برای باز کردن در 30 درصد ظرفیت در طول روز شروع دوشنبه. اما بسیاری از صاحبان کسب و کار می گویند که آنها نمی بازگشایی چرا که آنها خواهد بود از دست دادن پول بیشتر اگر آنها تحت عمل چنین محدودیت طول متزلزل اقتصاد و کافه ها و باشگاه ها و میله ها دستور داده شده است به ماندن بسته از طریق ژوئن.

هند اجازه برخی از فعالیت های اقتصادی به سر پس از پنج هفته توقف حتی در حالی که با سرعت از عفونت کمی شتاب. این مستند به دست یک رکود در گسترش ویروس اما باعث شده بسیار زیاد سختی برای هند سپاه از مردم فقیر.

روسیه گزارش داد افزایش مداوم تعداد عفونت افزایش است که موجب نگرانی ملت را در بیمارستان می تواند غرق شود. مقامات می گویند که گسترده تر تست شده منجر به افزایش است. اقتصاد روسیه شده است تا حدی تعطیل از اواخر ماه مارس و مستند اقدامات تمدید شده است از طریق آوریل 11.

دولت ها در سراسر جهان گزارش شده 3.5 میلیون عفونت و بیش از 247,000, مرگ و میر, از جمله بیش از 67,000 مرده در ایالات متحده با توجه به تعداد دانشگاه جانز هاپکینز. به عمد پنهان شیوع پایین, تست, نرخ و شدید فشار این بیماری قرار داده شده در سیستم مراقبت های بهداشتی به معنای مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر است که بدون شک بسیار بیشتر است.

در حال توسعه یک واکسن خواهد بود که کلید به بازگشت به کمتر محدود زندگی روزمره است. روز دوشنبه یک اتحاد از رهبران جهان بود که برگزاری یک مجازی اجلاس امید به درام تا حدود 4 میلیارد یورو ($4.37 میلیارد دلار) برای واکسن تحقیقات برخی از 2 میلیارد یورو برای درمان و 1.5 میلیارد دلار ($1.64 میلیارد دلار) برای تست. مقامات می گویند که مقدار فقط آغاز است.

در بیانیه رهبران فرانسه و آلمان و ایتالیا و نروژ و اتحادیه اروپا گفته اند که پول مطرح خواهد شد کانال عمدتا از طریق سازمان بهداشت جهانی به رسمیت شناخته شده. اتحادیه اروپا اجرایی کمیسیون امیدوار بود که ایالات متحده را در بخشی اما آن باقی مانده است معلوم نیست چه نقشی اگر هر واشنگتن ممکن است بازی در کنفرانس کشورهای کمک کننده.

آلمان وزیر بهداشت وجود دارد گفت: "امیدوار کننده" تحولات اما هشدار داد که توسعه واکسن یکی از بزرگترین چالش ها در medecine.

"من خواهد بود خوشحالم که اگر ما موفق شد در چند ماه اما من فکر می کنم ما باید واقع بینانه" ینس Spahn گفت: ARD تلویزیون در روز یکشنبه. "همچنین می تواند به این علت که البته می توان شکست ما را دیده اند که با سایر واکسن ها تزریق کرد."

___

Moulson گزارش از برلین. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreaktinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب