موضوع شماره 1 در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین — COVID-19

آینده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری استوار در اندازه بزرگ بر روی COVID-19.اگر ویروس فر

توسط ATSHNEWS در 7 اردیبهشت 1399

آینده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری استوار در اندازه بزرگ بر روی COVID-19.

اگر ویروس فروکش و برنامه های مبارزه با آن موفق هستند تهمت شانس انتخاب مجدد در نوامبر کاملا خوب است. اگر ویروس ثابت می کند تقریبا غیر ممکن است به شکست خود در ماه های آینده اگر آن را در واقع گسترش می یابد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن به احتمال زیاد حریف دموکرات ها' جو بایدن یک بهتر از حتی شانسی برای شکست دادن او.

در حال حاضر مهم نیست که چگونه با صدای بلند و چگونه اغلب مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کند که مورد حمله این ویروس بحران در ابتدا او را هدف فوق العاده ای به انتقاد از رسانه های ایالات متحده برای داشتن انجام می شود بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

"با وجود به موقع هشدار تهمت بود آهسته به عمل" اعلام کرد یک تیتر در صفحه اول نیویورک تایمز. "همه گیر هشدارهای اولیه و اغلب می گوید:" یک subhead.

مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای پیروان ممکن است تحت تاثیر قرار بنوازند حملات در سرمقاله و نظر صفحات نیویورک تایمز و واشنگتن پست, اما او را به نشان می دهد که او واقعا می داند آنچه که او انجام او به عنوان معاملات با یک بحران است که مطرح شده است و ایالات متحده در سطح بیکاری به بالاترین اوج خود از زمان رکود بزرگ است که به دنبال تاریخی سقوط بازار سهام ایالات متحده در سال 1929.

در حال حاضر او در تلاش برای فکر می کنم از راه به دور از مستندات و خاموش شدن ناگهانی که خالی ادارات و کارخانجات و مدارس, در حالی که بیمارستان ها سرریز فراتر از اورژانس ظرفیت و هیچ کس واقعا نمی داند که این بیماری همه گیر به پایان می رسد.

زمان این ویروس از تهمت سیاسی نقطه نظر به سختی می توانست بدتر شده است. در صورت خستگی ناپذیر حملات دشمنان خود را در کنگره و رسانه ها, او تا به حال یک چیزی در کنار او که هیچ کس نمی تواند انکار کند. بازار سهام تا به حال آمار رکورد و به نظر می رسید به هیچ جا اما ،

که همه به پایان رسید به عنوان ویروس ادعا کرد قربانیان از واشنگتن به نیویورک در کانون و بازار سقوط ناگهانی و به شدت سپس زنده کرد و تا حدودی در یک سری از یو پی اس و فراز زندگی است که هنوز هم ترک آن راه کمتر از اوج آن زمانی در اوایل این سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بدون شک رفتن بر اعلام همه خوب است که او در حال انجام برای نجات کشور از تباهی مالی اما ریاست جمهوری او واقعا متکی به موفقیت خود را در زندگی پایین چه منتقدان و برخی از طرفداران بیش از حد درک خود را به کندی پاسخ به فاجعه قریب الوقوع از یک بیماری اغلب تشبیه به جهانی آنفلوآنزای 1918 که در زمان 40 میلیون زندگی می کند, از جمله بیش از 600 ، 000 آمریکایی است.

یکی از بزرگترین اتهامات از چپ آمریکایی است که برنده است "خون در دست خود" است که او در حال حاضر مسئول پایان دادن به زندگی بیش از 25,000 آمریکایی ها بیش از تعداد ادعا شده توسط این ویروس در هر کشور دیگر.

که مسئول است آشکارا مسخره است. شما نمی توانید به طور جدی متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از داشتن عمدا کشته شدن مردم توسط اشتباهات در قضاوت است که رهبران بسیاری از کشورهای دیگر ساخته شده اند که در مواجهه با حماسه فجایع نظامی یا پزشکی.

بسیاری از ما تا به حال هیچ ایده این بیماری را در سراسر جهان گسترش. ما همه شگفت زده.

احتمالا هیچ کس شگفت زده تر از انگلیسی ها نخست وزیر بوریس جانسون که زخم در بخش مراقبت های ویژه به صورت سه روز در نهایت قبل از بازگشت به شماره 10 خیابان داونینگ تاریخی محل اقامت نخست وزیران.

رئیس جمهور چین شی جینپینگ در ابتدا کند بود به منظور اقدامات قوی پس از این ویروس را در شهر صنعتی ووهان. و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در پاسخ با وعده کمک چین قبل از این ویروس در حال گسترش در میان نمازگزاران در یک شعبه از Shincheonji فرقه در تعجب بود که در بازگشت از ووهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ساخت تا برای او زود قضاوت از حدت و viciousness ویروس با هماهنگی با فرمانداران دولت و تصمیم گیری های سیاست نشان دادن عزم خود را به اتهام ضد حمله.

با نگه داشتن طولانی روزانه جلسات مطبوعاتی اغلب با دستیاران از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس او با استفاده از یک منبر که از آن او می توانید مطمئن باشید که از حداکثر برسانید. نکته این است که برای متقاعد کردن آمریکایی ها که او را یک حکیم سیاستمدار و نه با صدای بلند صحبت سیاستمدار.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از همه هدف از تمسخر توسط منتقدان خود را که می خواهم به مقایسه این جلسات برای کسانی که در سایگون در آن سخنگویان نظامی آمریکا در طول جنگ ویتنام اغلب به خوش منظره یک برنامه بود که خوب پیش نمی رود. بایدن انتخاباتی مبتنی بر موفقیت خود را در نشان می دهد که تهمت بود نه تنها بی کفایت اما عمدا اصولی در پاسخ های خود را.

این کمپین می تواند متفاوت از دیگران که این نامزدها را نمی خواهد بود قادر به مرحله بزرگ سیاسی تظاهرات. آنها را مجبور به تکیه بر روی تلویزیون ظاهر, سخنرانی ها و اظهارات قبل از گروه های کوچک و البته آخرین اخبار اقتصاد بازار سهام و نبرد در برابر این بیماری است.

این امر می تواند غیر ممکن است برای پیش بینی در حال حاضر خواهد شد که پیش آمده است تهمت یا بایدن فقط به عنوان این ممکن است به می دانم که زمانی که این بیماری همه گیر خواهد شد واقعا پایان و زندگی به حالت عادی بازگشت.

دونالد کرک نویسنده 10 کتاب در کره جنوبی اوکیناوا فیلیپین و ویتنام جنگ. او نوشت: این برای InsideSources.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب