این است که کار از راه دور جاده رو به تحرک ؟

زمانی که من در یک لحظهای خبرنگار کسب و کار من تحت پوشش تولید در جنوب انگلستان. صحنه و لباس, طلا و جواهر, صنعت

توسط ATSHNEWS در 30 تیر 1399

زمانی که من در یک لحظهای خبرنگار کسب و کار من تحت پوشش تولید در جنوب انگلستان. صحنه و لباس, طلا و جواهر, صنعت عمده آن تا حد زیادی decamped به ارزان-نیروی کار کشور است.

اما من به خاطر تفاوت بسیار زیادی با کیفیت از این بیشتر پایین ماهر شغل. در بالای عالی کارفرمایان ارائه دستمزد مناسب و تمیز کار گرفته است. از وجود یک تبار به کارگاههای برخی با گودال کوچک آب از عرق آبکاری مواد شیمیایی بر روی زمین است. در نزدیکی یا پایین خواري خانه کارگران و افرادی که چسب پشت گوشواره به جبهه ها اغلب در unventilated زیرزمین. آنها پرداخت می شود کار از روی مقاطعه که به معنای تعداد گوشواره مونتاژ نه ساعت کار می کرد.

اگر COVID-19 مستندات مجموعه ای در حرکت یک حرکت دائمی از دفتر کار به کارکنان خانه های کار از روی مقاطعه می تواند تبدیل به بیشتر از هنجار در یقه سفید جهان است. چهل درصد از مشاغل آمریکا می تواند انجام شود به طور کامل از صفحه اصلی به گفته اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

در کلاسیک 9-به-5 دفتر کار یکی است که از لحاظ جسمی در حال حاضر برای هشت ساعت و به طور کلی پرداخت مبلغ مجموعه. اگر بدن وجود ندارد چگونه می تواند کارفرمایان اندازه گیری ارزش خود را از تعداد قراردادهای امضا شده تلفن تماس به میدان فرستاد و یا پرداخت پردازش? و اگر وجود دارد یک رکود در کسب و کار می تواند آنها را جمع حقوق خود را بر این اساس?

کار از روی مقاطعه در حال حاضر وجود دارد در برخی از ماهر در زمینه های. کسانی که با ارائه گوشی های مبتنی بر فناوری پشتیبانی در حال حاضر به پایان رسیده دقیقه اختصاص داده شده به هر مشتری.

اکثر پزشکان از مدت ها پرداخت شده است در یک کار از روی مقاطعه مد است که هر بيمار بازدید و یا تعویض مفصل ران. اما هنگامی که مراقبت های پزشکی حرکت به پزشکی از راه دور بیشتر بیماران می شود در همان تعداد ساعت. متوسط زمان یک پزشک در آمریکا جسمی صرف با یک بیمار است که ظاهرا 17.4 دقیقه است. پزشکان با استفاده از پزشکی از راه دور هستند مشکلات ناسازگار بودن متوسط "بازدید" بار به عنوان کم 12 دقیقه.

وجود دارد بدون شک مزایای مالی و در غیر این صورت به دور یقه سفید کار می کنند. کارکنان مجبور به خرید و نگهداری یک هوش دفتر کمد لباس. برخی می تواند به صرفه جویی در خدمات مراقبت از کودکان. و وجود دارد در وقت و پول ذخیره شده از رفت و آمد به دفتر.

از سوی دیگر کارکنان برای پرداخت خود را در اینترنت و لوازم اداری. بیشتر از یکی کار می شود به طور دائم بر اساس صفحه اصلی بیشتر فضای خانه ممکن است مورد نیاز برای انجام آن به راحتی. های یک میز آشپزخانه با یک کودک Lego مجموعه می توانید سریع. و من نمی بینم کارفرمایان برای پرداخت اضافی مربع محترم دفتر خانه نیاز خواهد بود.

کار و زندگی تعادل چیزی که در ضمن می شود به ضرب گلوله به جهنم. آن را در حال حاضر سخت به مدیریت زمانی که کارکنان رسیده باشد می تواند در خانه و یا اردوگاه در هر ساعت از طریق پست الکترونیک و یا متن. چه اتفاقی می افتد زمانی که ایمیل و متن و ویدئو کنفرانس تبدیل به تنها راه اتصال کارفرمایان به کارگران و کارگران به مشتریان ؟

پس از 2 بعد از ظهر در پکن است 4 صبح در کاسپر Wyo. و کریسمس است یک روز در مراکش و ژاپن و کامبوج. Surfshark ارائه دهنده خدمات شبکه خصوصی مجازی, گزارش جدید خوشه در استفاده از نیمه شب تا 3 صبح دلیل می تواند کسب و کار خارجی و یا کار اضطراب.

بدون رسمی زمان ترک کارگران عامل از خانه هرگز به طور کامل "است." پس این مستند آغاز شد که آنها بوده ام قرار دادن در سه ساعت بیشتر از قبل با توجه به NordVPN که آهنگ آن کاربران.

یک ضربه به درآمد می تواند به شکل کاهش حقوق و یا بیشتر زحمت برای همین پرداخت. بسیاری از شرکت های صدمه دیده توسط این مستندات به کاهش هزینه ها. چه راهی بهتر از به جای 15 دقیقه تلف در دفتر کارکنان معافیت های قهوه با هم به ورود در سه فروش بیشتر تماس از اتاق خواب ؟

که در آن خواهد شد و این منجر شود ؟ رو به پایین تحرک رو به افزایش است.

دنبال Froma Harrop در توییتر @FromaHarrop. او را می توان در رسید fharrop@gmail.com. برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد Froma Harrop و خواندن ویژگی های دیگر سازندگان نویسندگان و کاریکاتوریست بازدید سازندگان در صفحه وب www.creators.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن