نژادپرستی بحران بهداشت عمومی در لوول?

لوول — یک گروه از سازمان های محلی کسب و کار و اعضای جامعه است درخواست شهر لاول به دنبال شهردار بوستون مارتی وا

توسط ATSHNEWS در 31 خرداد 1399

لوول — یک گروه از سازمان های محلی کسب و کار و اعضای جامعه است درخواست شهر لاول به دنبال شهردار بوستون مارتی والش سرب و اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی.

"اقدامات خود را دراز لخت آنچه ما می دانیم درست باشد: ما می توانیم آدرس ساختاری نژاد پرستی و بی عدالتی در شهر ما چسبیده به وضع موجود" با توجه به نامه. "ما باید گام های تعیین کننده ای نسبت به تغییر. ما قویا از شما می خواهم برای پیوستن به شهر بوستون در اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی و متعهد به پرداختن به آن را بلافاصله."

نامه ای تدوین شد توسط لوول تنوع سهام و ورود کنسرسیوم یا لوول دئی. این سازمان آغاز شده و حدود یک سال پیش به اتصال محلی کسب و کار غیر انتفاعی ایمان و رهبران علمی و همچنین دیگر اعضای جامعه به آدرس نژادی و نابرابری و عدم وجود نمایندگی در لوول.

عضو موسس Sophy Theam — این تنوع و شمول و رهبری برنامه متخصص در سرمایه گذاری بانک — گفت: حدود 200 نفر و سازمان را امضا کرده بود بر روی نامه ای که از پنج شنبه شب. این نامه برای اولین بار ارسال شده در اجتماعی, رسانه های روز جمعه و انتظار دارند صدها نفر برای ثبت نام در, او گفت:.

امضاء کنندگان عبارتند از: لوول جامعه مرکز بهداشت و درمان, جامعه, کار تیمی, Inc., ائتلاف برای بهتر هکتار و لوول کار شهرستانها با توجه به کلر گونتر یکی دیگر از اعضای لوول دئی.

این گروه قصد دارد به ارائه نامه به مقامات شهرستان در روز چهارشنبه در یک جامعه گوش دادن جلسه به میزبانی شهرستان. این رویداد قرار است از 4 تا 6 بعد از ظهر در لوول ارشد مرکز.

در علاوه بر این به فراخوانی برای شهرستان به اعلام نژادپرستی بحران بهداشت عمومی این نامه باعث می شود پنج درخواست دیگر:

  • برای برقراری ارتباط این شهر اهداف برای تنوع سهام و ورود و راهبردهای خود برای رسیدن به این.
  • برای جمع آوری داده ها با نژاد و قومیت به خصوص برای شهرستان است نیروی کار به عنوان به خوبی به عنوان "پلیس بهداشت آموزش و پرورش و مسکن و درآمد و اشتغال است."
  • به دستور سالانه ضد نژاد پرستی و ضد تعصب آموزش برای کارکنان شهرستان از جمله شورای شهر و کمیته مدرسه
  • برای ایجاد یک نهاد مستقل غیر نظامی کمیته مشورتی خواهد شد که درگیر در رهبری استخدام در اداره پلیس و نظارت و پرداختن به پلیس سوء. همچنین درخواست رهبران شهر به "پیوستن به دیگر ماساچوست در مجلس پیشنهاد مراحل بتن به آدرس نژادی و بی عدالتی در پلیس."
  • برای ایجاد یک دفتر تنوع سهام و ورود با یک هیئت مدیره و یا کمیسیون و حداقل یک کارمند تمام وقت.

این نامه در ادامه به اعلام "به اندازه کافی به اندازه کافی است."

"ما ایستاده با معترضان در جامعه ما و فراتر از آن در اعلام کرد که نژادپرستی مرگبار" با توجه به نامه. "ما این را منعکس در نامتناسب نرخ, سیاه, آمریکایی کشته شده توسط پلیس; توسط درصد از افراد بیمار و کشته COVID-19; و به طور کلی فقیر سلامت که از آن جامعه سیاه رنج می برد. اینها قابل پیشگیری تغییر واقعیت."

Theam گفت: لوول DEI می خواهم به کار در همکاری با شهر در اثر تغییر.

"ما نمی خواهیم این را به عنوان یک تفرقه نامه," او گفت:. "ما مایل به کار با شما بچه ها در راه حل."

در روزهای اخیر چندین شهر دیگر اعلام کرده اند نژادپرستی بهداشت عمومی اورژانس از جمله بوستون و سامرویل.

شهرستان مدیر آیلین _tenor گفت که او آگاه است از حرف بود اما نه آن دیده می شود که از بعد از ظهر جمعه.

"ما به دنبال در تعدادی از چیزهایی که ما در حال انجام در داخل و اطراف مرگ جورج فلوید" او گفت:.

هفته گذشته لوول اداره پلیس با وضوح بیشتری گذاشته سفارشات برای افسران به دخالت در استفاده از "نیروی غیر منطقی" و تصریح کرد ممنوعیت آن در chokeholds, او گفت:. شورای شهر است که انتظار می رود به در نظر گرفتن یک فرمان برای ایجاد یک شهروند شورای مشورتی برای این اداره در روز سه شنبه.

_tenor گفت: این شهرستان در حال آماده سازی یک درخواست برای پیشنهاد و محل وجوه به صورت پیشنهادی حسابرسی از بخش منابع انسانی که تمرکز بر تنوع.

علاوه بر این شهردار و این شهرستان در حال برگزاری است گوش دادن جلسه در مسابقه که در آن لوول DEI " را معرفی نامه. این مراسم پخش خواهد شد و جریان توسط لوول TeleMedia مرکز.

_tenor رقابت وجود دارد برخی از نادرست ادعا می کند در این نامه -- او گفت: او نمی گویند همه شهرستان کارکنان دریافت آموزش تنوع — اما ابراز امیدواری کرد که شهر و جامعه می تواند با هم کار کنند.

"وجود ندارد رفع سریع یا آسان رفع," او گفت:. "آن را به یک تعهد دراز مدت."

شهردار John Leahy گفت: در حالی که این شهر است که همیشه در تلاش برای بهبود او را باور نمی کند شهر به همان شدت از مسائل با پلیس و نژاد به عنوان برخی از دیگر جوامع است.

"من فکر نمی کنم ما باید از این مسائل است که دیگر شهرهای بزرگ شده اند که در این خبر به تازگی" او گفت:.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب