وقت شرلی Selectman چهره نوشتن در چلنجر در ژوئن 29 انتخابات

شرلی — Selectman دبرا Flagg که خدمت کرده است پس از سال 2017 است و برای یکی دیگر از سه سال مدت را یک رقیب در ژو

توسط ATSHNEWS در 27 خرداد 1399

شرلی — Selectman دبرا Flagg که خدمت کرده است پس از سال 2017 است و برای یکی دیگر از سه سال مدت را یک رقیب در ژوئن 29 شهر, انتخابات, حتی اگر تنها نام او ظاهر خواهد شد در انتخابات.

برایان دومنت در کثیرالانتشار ایمیل پیام هفته گذشته اعلام کرد او در حال اجرا را به عنوان نامزد در و توضیح داد که چرا.

"من با توجه به این برخی از مهم فکر می کردم" او گفت:.

دومنت رزومه لیست چندین داوطلب موقعیت خود را در شهر.

او به ریاست شرلی دولت مطالعه قانون, بررسی انرژی و توسعه اقتصادی کمیته ها و خدمت در استفاده از زمین و مدیریت جنگ یادبود تخته. او همچنین با نادیده گرفتن نقد و بررسی و طرح جامع بررسی کمیته ها و به عنوان یک عضو از SPACO.

به همین دلیل او را در حال اجرا در حال حاضر دومنت گفت: زمان مناسب است.

قبلا تا مسائل شخصی او در حال حاضر آماده به اختصاص زمان و انرژی به او گفت.

مسائل دومنت می خواهد به آدرس شامل بازآفرینی "ارزشمند" کمیته برای کمک به درآمد و کاهش بار مالیاتی بر صاحبخانه است. و او را ناراحت کارمند خاتمه دادن به نظر او ناعادلانه است. "نی نهایی" بود شلیک یک "زن جوان" که مشغول به کار برای این شهر برای 19 سال کل, او گفت:, "بدون هر گونه حمایت از منطق."

فلگ گفت: زن دومنت با اشاره به سابق شهر خزانه دار لیزا گیبونز, فسخ هفته گذشته است. اما او تا به حال یک انتخاب متفاوت در این موضوع گرفته شده تا در اجرایی جلسه.

Flagg اذعان کرد که جزئیات این آخرین شلیک — و قبلی با مشخصات بالا خروج مانند سابق رئیس پلیس توماس Goulden و تراویس میلر یک شهر مدیر که در سمت چپ پس از چند ماه — تا به حال شده است محرمانه نگه داشته و بر اساس قطع معاملات selectmen کار کردن با هر یک از.

اما آن را نمی کند, نشستن به خوبی با Flagg.

"من نفرت اسرار" او گفت: و به جای آن با هدف شفاف باشد که ویژگی های به یکی از وعده های انتخاباتی.

"من آدرس آن همه مشکل و یا نه" Flagg گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

در موضوع در گیبونز' پرونده آشتی از شهر کتاب با توجه به Flagg.

شهر مستقل حسابرس به ذکر مداوم آشتی مسئله به عنوان یک اولویت بیش از یک بار و یک شرکت خصوصی بود به استخدام برای مرتب کردن آن هزینه شهر 100.000 دلار فلگ گفت:, و اضافه کرد که آخرین خزانه دار نمی تواند مشکل اما موفق به آن را تعمیر.

دومنت همچنین گفت: Flagg بخشی از یک "کودتا" در سال 2017 است که منجر به یک به خاطر انتخابات است که در آن دو selectmen — همسرش, Kendra دومنت و رابرت پرسکات — برداشته شد ،

Flagg آن را انکار می کند. و نه به او کمک کند برنامه یک جلسه در سال 2016 که دومنت با اشاره به او گفت: هنگامی که سازمان مورد بحث خواهد بود که در فراخوان های رای.

Flagg به این جلسه آمد چرا که کسی از او پرسید که او گفت:. اما او در حال حاضر می خواهم در نظر گرفته شده در حال اجرا برای selectman.

"من نمیفهمد ... به نظر می رسد به اندازه کافی ساده فقط گوش دادن و تصمیم گیری. من می تواند انجام این کار است."

اما او نمی پس از اجرا همه به خاطر وجود دو نامزد قابل دوام در حال حاضر. Flagg زد دفعه بعد در اطراف و برنده شد.

در نظر او که زمانی که ساعت شروع به تیک تاک.

او را علاقه مند به او گفت: در rehashing پیر نارضایتی از قبل از آن در درجه اول سابق شهر کارمندانی که از کار اخراج شدند یا پیاده کردن کار, شایعات در مورد اینکه آیا تاون هال اقدامات می تواند در یک قبلی شهر مدیر و یا گرد و غبار-up مربوط به Goulden و یکی از افسران که باعث جنجال در زمان.

فلگ گفت: هدف او این است که به جلو حرکت کند. "هر آنچه که اتفاق افتاده B. D. (قبل از دبرا) انجام شده است," او گفت:.

دومنت مخالف است.

با استناد به "اخلال و الگوی مکرر از vindictiveness و قصاص" که منجر به مشکل با شهر کارکنان و صرف پول مالیات دهندگان برای قانونی و هزینه های اسکان و همچنین آسیب رساندن به جامعه است شهرت او به نام حریف خود را برای او در آن است.

اگر انتخاب او وعده داده شده به انجام بهتر. برای مثال او می خواهم رای به اجرایی جلسه دقیقه آماده "کلمه به کلمه" و موجود "را به عنوان به زودی به عنوان منطقی برای داشتن جلسات حل و فصل شود."

این است که در مقایسه با تاخیر دومنت مواجه زمانی که او درخواست انتشار چند مجموعه از اجرایی جلسه دقیقه که شد یا نه رونویسی و در عین حال زمانی که او خواسته یا نکردن به دلایل دیگر.

او شکایت با دولت دادستان عمومی و selectmen هشدار داده بودند که این کار را انجام دوباره.

فلگ گفت: دومنت اتهامات floored او.

او با استناد به "کار خوب" بیش از 46 سال به عنوان یک معلم ریاضی در شرلی مدارس و سپس در Ayer Shirley منطقه مدرسه منطقه, برای او که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک منطقه ریاضی مربی فلگ گفت: او همیشه صادقانه و به نام "فاسد" و یا "نادرست" است که به سادگی اشتباه است.

دومنت نیز متهم Flagg از نادیده گرفتن نیاز به بهبود زیرساخت ها در حمایت از, احساس خوب, آرایشی و بهداشتی در منطقه کسب و کار مردمی داوطلب تلاش Flagg لقب "اتخاذ یک جزیره است."

فلگ گفت: او چه شدنی تبادل نظر در با دیگران مایل به کمک.

لیست, انفرادی, پروژه فلگ گفت: او چمن mowed در امتداد راه آهن برداشت زباله دور انداخته nips بطری و سوزن از منطقه بعدی به خالص تنوع در خیابان اصلی و با خواهرش, جدید خرید, مناسب به اندازه پرچم آمریکا برای خیابان اصلی پرچم قطب plus تعمیرات.

همانطور که برای بدتر پیاده رو در خیابان یکی از حریف هدفمند مسائل فلگ گفت: تکمیل خیابان گرانت در حال حاضر در کار باید با کمک تعمیرات جاده ها است.

دومنت نفع یک رویکرد سیستمیک از جمله بازسازی سیستم اجازه که او را مقصر می داند برای برگزاری تا ساخت یک ایستگاه گاز/انواع فروشگاه در خیابان اصلی یکی از Flagg اغلب ذکر چشم زخم.

"در حال حاضر وجود دارد توسط قوانین در محل ... تا مطمئن شویم که در حفظ نظافت و پاکیزگی," او گفت:.

یک رای برای او به ارمغان بیاورد تغییر مورد نیاز است.

"با هم می توانیم شرلی بازگشت به محل افتخار," او گفت:.

فلگ برای بخش او در دفاع از "اتخاذ یک جزیره" برنامه.

"من می خواهم در مرکز شهر به نگاه خوب," او گفت:.

همانطور که برای در آوردن درآمد جدید در مقابل افزایش مالیات او گفت که در نهایت به رای دهندگان. "مردم می خواست می شود یک کمی عجیب و جالب, شهر," او گفت:. "اما آنها ممکن است نمی خواهم به پرداخت مالیات بیشتر ،

او با اشاره به پیشنهاد سرویس کامل ماری جوانا مرکز در حال حاضر از طریق فرآیند صدور مجوز. او از دست رفته یک پسر به مواد مخدر مصرف بیش از حد و نه هرگز به دیدن آن می آیند به شرلی او گفت: اما به عنوان یک selectman او نیست مخالفت با آن.

"اگر آن را به ارمغان می آورد جدید درآمد, من می توانم با آن زندگی کنیم." او گفت:.

"من انجام داده ام پس از انتخاب شدن در سال 2017 پاک است تا" او گفت:. "به همین دلیل من می خواهم به دوباره اجرا کنید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب