درآمد و شادی

ایجاد یک زندگی شاد برای خودمان و خانواده ما یک اولویت برای بسیاری از آمریکایی ها. در حالی که چیزهایی که ما را

توسط ATSHNEWS در 15 تیر 1399

ایجاد یک زندگی شاد برای خودمان و خانواده ما یک اولویت برای بسیاری از آمریکایی ها. در حالی که چیزهایی که ما را خوشحال ممکن است متفاوت باشد برای هر یک از ما, همه ما می دانیم خوشبختی هنگامی که ما تجربه آن: این است که به طور کلی احساس رضایت است که ما یک زندگی هدفمند زندگی رضایت بخش است.

مطالعه شادی قدمت بیش از 2500 سال (قرن 5 قبل از میلاد) به یونانی فلسفه از سقراط, افلاطون و دیگران و همچنین ادیان شرقی از جمله بودیسم و هندو است. اگر چه فیلسوفان و رهبران مذهبی با استفاده از روش های مختلف تم مشترک برای دستیابی به شادی و آب پز کردن به زندگی اخلاقی بخشنده و سپاسگزار زندگی است. بیان متفاوت این مسیر برای رسیدن به شادی است که ریشه در ارتباط ما با دیگران و نه در چیزهایی که ما خود و یا میل.

مانند بسیاری از آموزه های نشات گرفته از فرهنگ های باستانی این ایده به نظر می رسد بی انتها و به صورت پایه و اساس بسیاری از پژوهش حاضر در مورد این موضوع. مطالعه علل شادی انسان منتقل شده از قلمرو فیلسوف به دامنه تحقیقات علمی و اخیرا به فرهنگ عامه: ده ها کتاب و صدها مقاله منتشر شده در هر سال به ما آموزش چگونه خوشحال می شود.

آن را دوست دارم یا نه, پول نقش اصلی را در جامعه آمریکا است. درآمد بیشتر از آن و پس از آن بدانند چه چیزی برای انجام با آن است که در فرهنگ ما ریشه دوانده. متاسفانه پول تبدیل شدن به پیشرو معیار برای اندازه گیری "موفقیت است." به جای ارزیابی ما بر اساس ارزش ما چگونه زندگی می کنند زندگی ما و تاثیر ما بر دیگران ما به طور فزاینده ای اندازه گیری آن به اندازه ما چک یا حساب بانکی. این جای تعجب نیست پس از آن که به مطالعه رابطه بین پول (درآمد انباشته ثروت و اموال و غیره.) و شادی تبدیل به یک موضوع داغ برای اقتصاددانان رفتاری و روانشناسان.

اینجا جایی است که همه چیز جالب. زمانی که نظر سنجی در مورد چه بیشتر بهبود کیفیت زندگی خود مصرف کنندگان اغلب ذکر است شرایط مالی. به جز بالاترین-درآمد اکثر مردم پاسخ "پول بیشتر است."

حتی در میان محققان که مخالف برخی از نکات ظریف وجود اجماع بر روی یک اصل اساسی: به طور کلی پول می کند یک اثر در یک فرد به طور کلی رضایت از زندگی. ضعیف بودن بد است برای شادی و افراد ثروتمند به طور کلی شادتر از مردم فقیر. فراتر از آن, اما, ارتباط بین پول و شادی متنوع.

یکی از اصلی مطالعات در این زمینه انجام شد توسط اقتصاددان ریچارد Easterlin در اوایل 1970s. این تحقیقات بعدی در طول 40 سال گذشته از جمله یک مطالعه در پرینستون توسط استاد روانشناسی و برنده جایزه نوبل Daniel Kahneman نگاه در اثر افزایش استاندارد زندگی در یک خانواده شادی. نتایج نشان داد که در حالی که وجود یک ارتباط بین یک خانواده چقدر بدست آورده و احساس خود را از رفاه آن را یکی از قوی. به طور خاص پس از یک نسبتا سطح پایین درآمد خانوار, آینده, درآمد و سود را افزایش شادی اما نه زیاد.

دلیل اصلی این است که مردم صرف پول در مهم ترین چیزهایی است که اول غذا و سرپناه و مراقبت های پزشکی ، هنگامی که آن نیاز را برآورده هزینه های اضافی در تجملات تولید تنها حاشیه اضافه شده لذت بخش است. برای مثال یک خانوار درآمد 100.000 دلار است که تنها کمی راضی تر از ساخت $50,000. در بسیار بالا و سطح درآمد اثرات آن بر رفاه هستند و حتی خاموش. آمریکایی ها که درآمد 1 میلیون دلار فقط کمی شادتر از کسانی که $100,000. به عبارت دیگر جهش بزرگ در درآمد خرید فقط مقادیر اضافی شادی. بنابراین به عنوان شما را غنی تر شما نیاز به مقدار زیادی پول بیشتری به شما را حتی کمی بیشتر راضی است. بعلاوه حتی افزایش کوچک در شادی وابسته به عوامل دیگر.

در مقاله بعدی من من بحث در مورد سه نفر از عوامل است که به ویژه مهم است و ارزش بحث کردن.

جان Spoto بنیانگذار نگهبانی برنامه ریزی مالی در اندوور و Danvers. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 978-475-2533 و یا بازدید www.sentryfinancialplanning.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب