در: کاخ سفید مشاوران تقل بیش ویروس پاسخ

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلرواشنگتن (AP) — اختلافات بیش کاخ سفید را اداره coronovirus همه گیر است ریختن بیشتر ب

توسط ATSHNEWS در 26 تیر 1399

توسط جیل COLVIN و ZEKE میلر

واشنگتن (AP) — اختلافات بیش کاخ سفید را اداره coronovirus همه گیر است ریختن بیشتر به نمایش عمومی با تجارت مشاور پیتر ناوارو سوژه متحرک از روبرو Dr. Anthony Fauci به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غرفه سازمان دیده بان.

Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی, متخصص به نام انتقاد "مزخرف" و "کمی عجیب و غریب است."

طولانی نهفته tiff تشدید هنگامی که ناوارو نوشت: یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز skewering Fauci, نوشتن که دکتر "شده است اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او ، ... بنابراین زمانی که شما از من بپرسید که آیا من گوش دادن به دکتر Fauci مشاوره پاسخ من این است: تنها با شک و تردید و احتیاط."

در مصاحبه با اطلس Fauci پاسخ داد: "من نمی تواند توضیح دهد که پیتر ناوارو. او را در جهان خود را. بنابراین من حتی نمی خواهم برای رفتن وجود دارد."

و تهمت که در مورد شکایت Fauci خصوصی برای ماه — و علنا در روزهای اخیر — پا به داور.

ناوارو "ساخته شده بیانیه وزارت امور خارجه به نمایندگی از خود است. او نباید انجام می دهند که" مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: او به عنوان ترک کاخ سفید برای آتلانتا. رئیس جمهور اصرار داشت که او تا به حال یک "رابطه بسیار خوبی با دکتر Fauci" و گفت: کارکنان مشغول به کار بودند با هم.

عقب و جلو است آخرین قسمت از اختلافات در کاخ سفید است که riven با رقابت پس از آن اولین روز. می آید که کاخ سفید را از دست داده و همه گیر شده و حتی عمیق تر موشکافی در زمانی که موارد کنگره و رئیس جمهور این است که با فشار دادن به راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی در بخش, برای تقویت خود شانس انتخاب مجدد.

مغلوب ساختن پیشی جستن شناخته شده است به تشویق اختلافات بین دستیاران باور ديدگاه متفاوت در خدمت او بهتر است. دیگران در کاخ سفید را برپا باز کمپین برای بی اعتبار ساختن Fauci شده است که به طور فزاینده ای آوازی در مخالفت با رئیس جمهور شور و شوق برای بازگشایی معرض خطر مکانهای مانند مدارس و عرصه های ورزشی.

"ما همه در همان تیم" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "ما می خواهیم برای خلاص شدن از این ظروف سرباز یا مسافر است که چین برای ما فرستاده. پس همه کار بر روی همان خط و ما در حال انجام این کار بسیار خوبی است."

هنوز هم یک فرد آشنا با این موضوع گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن خود را سرگرم شد توسط تف, باور ناوارو برجسته خطا توسط Fauci و کمک به کاهش عمومی خود را قد و قامت که دارای رنده شده را روی برخی در غرب بال برای ماه می باشد.

یک مقام کاخ سفید نیز صحبت به شرط ناشناس ماندن به بحث در مورد مکالمات خصوصی گفت: Navarro هشدار داده شده بود توسط کاخ سفید ارتباطات تیم در روزهای اخیر به د-تشدید خود گوشت گاو با Fauci اما رفتم جلو با op-ed با این وجود.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع مورد تایید نیست مقاله است و "به طور کامل درگیر" با توجه به رسمی.

"پیتر ناوارو بیانیه یا op-ed, هر آنچه شما می خواهید به طبقه بندی آن به عنوان یک اقدام که نقض شده از پروتکل های که پشتیبانی نمی شد آشکارا یا مخفیانه با کسی در غرب بال" مراتع به خبرنگاران گفت: سرنشین یک نیروی هوایی در شب چهارشنبه. خود را "نظرات واقعا فقط منعکس کننده پیتر ناوارو شخصی, تفکر و تفکر غرب گرا."

پرسید که آیا ناوارو به حال مرتکب fireable جرم مراتع گفت: "من نمی بحث در مورد پرسنل مهم است."

ناوارو یک اقتصاددان و چین تندرو بدون بهداشت عمومی, اعتبار, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قسمت نا امید کننده بود برای برخی در کاخ سفید به دلیل آن منحرف کردن توجه از تحولات مثبت مانند پیشرفت در یک واکسن دیگری گفت.

Fauci مورد بحث مخمصه خود را در یک سری از مصاحبه با آتلانتیک این هفته است.

در مورد حملات تسلیم در برابر او توسط ناشناس در کاخ سفید مقامات Fauci گفت: "نمی فهمم در وحشی ترین رویاهای من چرا آنها می خواهم به انجام این کار است. من فکر می کنم آنها متوجه حالا که که محتاطانه چیزی که برای انجام به دلیل آن را تنها بازتاب منفی بر روی آنها است."

به عنوان خود را برای ارتباط با رئیس جمهور Fauci گفت: آن در طول زمان تغییر کرده است. در حالی که او استفاده می شود به صحبت می کنند یک در یک با مغلوب ساختن پیشی جستن Fauci گفت: "من انجام داده اند که در در حالی که."

او اضافه کرد که "یک روز نیست که من در تماس با دبی Birx با باب Redfield, یا استیو هان و دیگران" با اشاره به سایر اعضای کاخ سفید coronavirus نیروی کار. "من ورودی به رئیس جمهور می رود از طریق معاون رئیس جمهور است. اما واضح است که معاون رئیس جمهور — به معنای واقعی کلمه هر روز — در حال گوش دادن به آنچه که ما را به می گویند وجود دارد بدون شک در مورد آن است."

در واقع در یک کمپین تماس با خبرنگاران معاون رئیس جمهور مایک پنس آمد به Fauci دفاع در تماس تلفنی با "ارزش عضو مجلس coronavrius نیروی کار است."

"ما فقط به پایان آخرین نشست امروز و ما نمی تواند بیشتر سپاسگزار برای او ثابت به عنوان مشاور ما در ادامه به دیدار این لحظه با یک کل-از-دولت رویکرد کل-از-امریکا رویکرد" پنس گفت.

سناتور. جان کندی, R-La., گفت: در فاکس نیوز که ناوارو عنوان شد به نظر او اما "من ترجیح می دهم که او آن را نوشتن نیست."

"همه در همان صفحه" کندی اضافه شده است. "من می دانم که معاون رئیس جمهور فکر می کند جهان از دکتر Fauci. او راست 100 ٪ از زمان ؟ هیچ یک از ما هستند."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Darlene Superville خواهد Weissert و عامر مانند کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب