لوول — رانندگی از طریق اواخر صبح ترافیک با دو دخترش در ژوئن 19, فرانسیس گونزالس گفت: طرح اصلی خود را به یک مسیر متفاوت صفحه اصلی.

در حالی که بیش از اطلاعات است که روز به لوول ساکن اذعان جاده او را انتخاب کرد به نظر می رسید ناچیز در آن زمان است. اما آن را تبدیل به یک رویداد بسیار مهم تصمیم گیری است که به رهبری او را به یک مرد نشسته در آستانه یک خودکشی.

گونزالس گفت که او همراه با دختر Francheska Ortiz, 19 و Andralize روزاریو 15 — در راس بودند به خانه خود را در ارتفاعات پس از قرار ملاقات های پزشکی در Bartlett خیابان. مسیر معمولی را Gonzalez درایو خانه در, Merrimack, خیابان, اما به جای او تصمیم گرفتند به کلیسای خیابان.

در حالی که عبور از این پل است که گسترش بیش از کنکورد رودخانه Ortiz خال خال یک مرد ایستاده در یک نقطه مخاطره آمیز بیش از این پل نرده.

“او بیش از نرده و متمایل به جلو” اورتیز گفت. “فریاد من به مادرم ‘او’ رفتن به پرش. شما باید به نوبه خود در اطراف.'”

Gonzalez دور برگشت سمت پل که در آن او را دیدم یک مرد ایستاده حرکت — زل زل نگاه کردن او بازیگران رو به پایین به سمت رودخانه است. بر او لباس Gonzalez فکر کردم او ممکن است با یک گروه انجام حیاط کار در این نزدیکی هست. بدون در نظر گرفتن او تصمیم گرفت او بهتر از چک کردن در ،

40 ساله پارک شده در نزدیکی یک جاده و مطمئن نیستید از هر گونه خطرات احتمالی او در مورد برخورد و گفت: دختر خود را به صبر در ماشین.

Gonzalez راه می رفت به سمت مرد که او تخمین می زند در 50s. به عنوان او نزدیک شد روشن پریشان فرد در نظر گرفته شده برای پرش به آب و نیمه مستغرق سنگ زیر.

گونزالس گفت که او در مورد یک طول بازو از زمانی که او در معرفی خودش به او.

“من گفت:” من می بینم شما'” گونزالس گفت. “‘من اینجا هستم.'”

او در پاسخ با اشک. به عنوان او گریه مرد سکوت کرده بود و فقط تکان داد و یا راننده سرشونو تکون دادن سر خود را در پاسخ به سوالات Gonzalez پرسید.

مطمئن نیستید از مرد مشکلات Gonzalez او را به صحبت در مورد مبارزات که آمده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس درد از دست دادن عزیزان همراه با این همه مشکلات مواجه است. به عنوان او صحبت کرد او با تمرکز بر حفظ تماس با چشم.

“من هرگز او را فراموش چهره” گونزالس گفت. “شما می توانید ببینید ، چنین ناامیدی است.”

گونزالس به آرامی رسیده برای تلفن همراه خود را برای تماس با 911 تنها به تحقق بخشیدن به او در سمت چپ آن را در ماشین خود را. نگرانی گرفت به عنوان Gonzalez نمی خواهید به ترک این مرد به تنهایی در این راه. او نشان داد به یک زن او به کشف راه رفتن در نزدیکی حرکتی به او به 911 تماس بگیرید.

عبور زن درک Gonzalez ظریف به پیام و راه دور ،

“خدا او را فرستاده تا من بگویم بله” گونزالس گفت.

به عنوان دقیقه گذشت و زمان حادثه ادامه داد: گونزالس به یاد می آورد وسایل نقلیه وز وز گذشته آنها را در کلیسای خیابان. گونزالس گفت: کسی فریاد یک پنجره ماشین در خودکشی مرد “فقط آن را انجام دهید و پرش!”

“این وحشتناک” گونزالس گفت. “من به او گفت:” آیا گوش دادن به آنها. من در اینجا برای شما است.'”

زنی که ساخته شده 911 تماس بگیرید و در نهایت بازگشت و پیوست در صحبت پریشان مرد را. مدت کوتاهی بعد خدمه اورژانس وارد صحنه از جمله لوول پلیس و آتش نشانی ادارات و تثلیث آمبولانس.

Gonzalez برآورد این حادثه به طول انجامید در حدود 20 تا 30 دقیقه به پایان رسید که با صعود به بیش از نرده به ایمنی. با اشک هنوز هم در چشمان او راه می رفت به Gonzalez و او را در آغوش گرفت.

“من او را برای خود فرصت دیگری” او گفت:. “من به او گفت که او قرار بود به آن را.”

با توجه به لوول پلیس سروان. جیمز Hodgdon مرد شد و سپس حمل و نقل به منطقه بیمارستان برای سلامت روانی ارزیابی و درمان است. هویت خود را منتشر شد.

گونزالس گفت که او هرگز متوجه نام غریبه اما او امیدوار است تا مسیر او را به زودی.

“من دوست دارم به صحبت کردن با او” گونزالس گفت. “من می خواهم به می دانم که اگر او خوب است.”

بیش از دو هفته گذشت اما گونزالس و Ortiz هنوز هم فکر می کنم در مورد او روزانه.

“بدیهی است که کسی که می رود از طریق بسیاری برای رسیدن به نقطه ای که مایل به انجام چیزی شبیه به آن” اورتیز گفت. “من فقط تعجب می کنم اگر او را OK کن و اگر او به کمک او نیاز داریم.”

گونزالس گفت که او آماده شد که بعد بر روی پل. او داوطلب برای بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی برای حدود پنج سال و co-صندلی دره Merrimack از تاریکی راه می رود.

به عنوان همکار شرکت-صندلی مری بث Traynor گفت: پیاده روی جمع آوری پول برای برنامه هایی که آموزش عمومی در مورد سلامت روان و پیشگیری از خودکشی.

Gonzalez تمایل به همکاری با این سازمان آمد و از بحث و گفتگو با او را در مورد مردم عصر خود را که تلاش کرده اند با افسردگی و افکار خودکشی. بیشتر آن را تبدیل به یک موضوع بحث در خانواده بیشتر Gonzalez متوجه شدم او نیاز به درگیر شدن با تلاش های پیشگیری از خودکشی.

مسیر خود را در زندگی او منجر به پل که روز و به یک مرد او را نمی دانند و در عین حال مراقبت به اندازه کافی در مورد رسیدن به.

“هنگامی که شما در حال رفتن را از طریق یک زمان و در برخورد با افسردگی شما احساس می کنید هیچ کس شما را درک و از همه شما به تنهایی” گونزالس گفت. “شما فقط باید به اجازه کسی می دانم که شما وجود دارد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی به عنوان به خوبی به عنوان Merrimack ولی از تاریکی جامعه پیاده بازدید afsp.org/merrimackvalley.

دنبال Aaron Curtis در توییتر @aselahcurtis

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im