بیماری و آسیب عدم قطعیت فراوان به عنوان NHL اردوگاه باز

توسط استفان stefanie marieاندرو Copp فرصتی برای اسکیت در میشیگان اما مطمئن نیست که چگونه بسیاری از وینیپگ هم ت

توسط ATSHNEWS در 23 تیر 1399

توسط استفان stefanie marie

اندرو Copp فرصتی برای اسکیت در میشیگان اما مطمئن نیست که چگونه بسیاری از وینیپگ هم تیمی شده اند بر روی یخ.

داوطلبانه بازیکن تمرینات رفتن است برای بیش از یک ماه اما کامل تیم NHL با هم خواهد بود دوشنبه برای اولین بار از ماه مارس است. مخلوط با هیجان هاکی در حال بازگشت است و عدم اطمینان از که و چگونه بسیاری از بازیکنان ممکن است انتخاب کردن و چگونه بلند اخراج می تواند منجر به صدمات.

"(در آن مورد) تلاش برای مطمئن شوید که زمانی که شما به پشت باسن خود را و groins همه حق" Copp گفت. "برای بعضی از بچه ها آن را به سهولت و مطمئن شوید که شما آن را از طریق چهار یا پنج بازی سالم و مطمئن شوید که شما لازم نیست به خودتان صدمه دیده. در همان زمان ما در حال آماده شدن برای برگشتی."

آن را یک اردوگاه آموزشی بر خلاف هر در تاریخ با گسترش فهرست اسامی بر 24 تیم از بازگشت از چهار ماه غيبت به رقابت برای جام استنلی. این دو هفته با حداکثر سرعت دویدن از خانه شهرهای تورنتو به شرق تیم و ادمونتون, آلبرتا, برای همتایان غربی خود.

در حال حاضر تعداد انگشت شماری از بازیکنان تصمیم گرفتند از شرکت و بیشتر می تواند تصمیم همان قبل از بعد از ظهر دوشنبه مهلت. بیش از نیمی از بازیکنان واجد شرایط شده اند اسکیت در تیم امکانات سعی کنید پاهای خود را در زیر آنها و ramping تا برای از سرگیری فصل طول می کشد یک گام با شروع از سازمان تمرینات.

"آن متفاوت خواهد بود برای همه" پیتسبورگ مدیر کل جیم رادرفورد گفت. "این یک اردوگاه در وسط تابستان پس از بچه ها در زمان حال ، آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه برخی از بچه ها آماده کرده ایم."

جزایر مربی بری Trotz ارقام این خواهد بود یک فرصت برای ارزیابی چگونه ذهنی و جسمی آمادگی بازیکنان برای این سخت کار کردن. هیچ اجباری یخ زمان و یا رژیم های تمرین قبل از این مرحله هر چند برخی از بازیکنان skated در خارج از کشور زمانی که میدان بسته شد در آمریکای شمالی برای COVID-19 همه گیر و دیگران را پس مطمئن ساخته شده به توری اسکیت خود را.

"در حال حاضر که آن را واقعی می کنیم پیدا کردن دقیقا همان جایی که همه این است که" Trotz گفت. "این تیم که واقعا می توانید تیم خود را ساختار عاقلانه و نگرش و اعدام و خارج است که در جای خود به عنوان سریع که ممکن است شما یک شانس برای برنده شدن. نظم و انضباط و ساختار پارامونت به داشتن موفقیت است."

برخی از این نظم و انضباط است بازیکنان و عزیزان خود و ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است قبل از تیم پرواز به قرنطینه "hub شهرستانها" از تورنتو ادمونتون.

کارولینای جلو جاستین ویلیامز گفت: هم تیمی های خود شده اند گفت: برای سفت کردن محافل مردم آنها در اطراف برای چند هفته آینده برای حفظ طوفان از داشتن شیوع.

بازیکنان و کارکنان خواهد شد تست شده هر روز دیگر در اردوگاه شبیه به لیگ اصلی بیس بال سیاست است که زیر آتش برای تاخیر در نتایج. تست خواهد شد روزانه هنگامی که بازی شروع می شود.

آسیب سوال می ماندند. NHL منع تیم از آشکار آسیب یا بیماری اطلاعات به عنوان یک راه برای پروژه بازیکن حریم خصوصی با رمان coronavirus. لیگ گزارش 35 بازیکن تست مثبت از ژوئن 8.

"این یک اولویت بالا برای بچه ها هیچ سوال" nhl on nbc ویژه معاون اجرایی مدیر متیو اشنایدر گفت. "در اوایل بچه ها بسیار حساس به آن است. بدیهی است که آنها در حال تماس با هر کس که آنها می دانند که آنها در ارتباط با بوده است و شناسه ردیابی. اما (حریم خصوصی) بسیار مهم بود به بازیکنان است."

در حال حاضر Tampa Bay کاپیتان استیون Stamkos نمی تواند 100% برای شروع از اردوگاه به دلیل جدید پایین بدن صدمه و مینه سوتا defenseman گرگ Pateryn است به طور نامحدود با یک فوقانی بدن آسیب است. آن خواهید بود یک رمز و راز از این نقطه به جلو اگر یک بازیکن مصدوم است بیمار و یا در غیر این صورت.

اما بازیکنان آماده هستند برای یک دنیای جدید از کمپ تابستانی.

"این یک کمی عجیب و غریب" Copp گفت. "حتی زمانی که شما در پیست پروتکل قطعا آن را متفاوت احساس می کنید. ... اما من فکر می کنم هر کس فقط نوع amped و آماده برای رفتن."

___

برای اطلاعات بیشتر AP NHL پوشش: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sportstinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن